0

@AlexDark00 to nie wytłumaczenie, nawet mimo tego powinni strzelić

0

Gavi z Torresem uruchomili gen Barcelony , nieumiejętność strzelenia bramki xD

7

Llorente do zmiany jako pierwszy, chłop w obronie kręcony jak dziecko, każda piła do niego to chaos

0

Hiszpania nie potrafi zrobić nawet jakiejś groźnej akcji, są tak bezjajeczni z tymi skrzydłami pokoju Torresa i Olmo

0

Ale ta Hiszpania jest słaba, nic nie grają

0

Znów ten cienias Olmo

0

Z tymi 30 mln to tak na serio jest? Bo ja nie w temacie xd

1

@Uukasz_93 przecież takie odcinki to normalka, lepiej tak niż miałby obrażać jakoś mocniej

0

Mogli bardziej w pierwszej połowie grać stojanowa

0

Pau Torres taki trochę impostor na tym Rozegraniu

1

Olmo jest beznadziejny i to już jego kolejny słaby mecz

0

A Dania miała być czarnym koniem turnieju :D odpada w grupie z 1 pkt

7

Ale frajersko starcia bramka , Barcelona style. Balde swoją droga ale co Laporte zrobił jak pięknie piłkę wyprowadził na kontrę

2

To ta wielka Argentyna miała kandydować do tytułu Mistrza Świata?

0

@Kamilos84 nigdy nie była wielka xD

0

Arabia cisnie Polskę xD 30 min a Polska nie istnieje, akcji nie umieją rozegrać

5

Taki wynik to dla nas chyba najgorszy jaki może być xd

4

Karny jak wczoraj a meczu angli xD sytuacji jak wiele w meczu ale sędzia się obroni

0

Nie wiem akcja jakich wiele w meczach i niejednokrotnie za coś takiego nie ma karnego

1

Już teraz są drużyny które są tylko tłem dla innych, a za 4 lata ma być 16 drużyn więcej xDD

5

Nuda straszna ten mecz, nic się nie dzieje

4

Ciekawe ile ludzi tam to Ci kupieni kibice xd

0

@FcPortoFan1999 oni będą zajechani już pod sobie klubowym, a po mundialu to już wogóle. Pewnie masa kontuzji będzie i odbije się to czkawką na reszcie sezonu

0

@HarveySpecter o co chodzi? :D

0

@Encore a ja bym sie nie zdziwił jakby Lucho zaskoczył xd

9

No nieźle xd

18

W sumie bym się nie zdziwił jakby była druga korea xd

0

@Emhyr gdzie taki dostanę?!

0

Fati kolejna sytuacja zmarnowana :D

1

Obrona almerii to dramat ale co w takiej sytuacji powiedziec o ataku barcelony? przeciez to smieszne ile oni zmarnowali

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?