Seledynowy
Dołączył/a: lipiec 2017
Rzeszów
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@AlexDark00 to nie wytłumaczenie, nawet mimo tego powinni strzelić
0
Gavi z Torresem uruchomili gen Barcelony , nieumiejętność strzelenia bramki xD
7
Llorente do zmiany jako pierwszy, chłop w obronie kręcony jak dziecko, każda piła do niego to chaos
0
Hiszpania nie potrafi zrobić nawet jakiejś groźnej akcji, są tak bezjajeczni z tymi skrzydłami pokoju Torresa i Olmo
0
Ale ta Hiszpania jest słaba, nic nie grają
0
Znów ten cienias Olmo
0
Z tymi 30 mln to tak na serio jest? Bo ja nie w temacie xd
1
@Uukasz_93 przecież takie odcinki to normalka, lepiej tak niż miałby obrażać jakoś mocniej
0
Mogli bardziej w pierwszej połowie grać stojanowa
0
Pau Torres taki trochę impostor na tym Rozegraniu
1
Olmo jest beznadziejny i to już jego kolejny słaby mecz
0
A Dania miała być czarnym koniem turnieju :D odpada w grupie z 1 pkt
7
Ale frajersko starcia bramka , Barcelona style. Balde swoją droga ale co Laporte zrobił jak pięknie piłkę wyprowadził na kontrę
2
To ta wielka Argentyna miała kandydować do tytułu Mistrza Świata?
0
@Kamilos84 nigdy nie była wielka xD
0
Arabia cisnie Polskę xD 30 min a Polska nie istnieje, akcji nie umieją rozegrać
5
Taki wynik to dla nas chyba najgorszy jaki może być xd
4
Karny jak wczoraj a meczu angli xD sytuacji jak wiele w meczu ale sędzia się obroni
0
Nie wiem akcja jakich wiele w meczach i niejednokrotnie za coś takiego nie ma karnego
1
Już teraz są drużyny które są tylko tłem dla innych, a za 4 lata ma być 16 drużyn więcej xDD
5
Nuda straszna ten mecz, nic się nie dzieje
4
Ciekawe ile ludzi tam to Ci kupieni kibice xd
0
@FcPortoFan1999 oni będą zajechani już pod sobie klubowym, a po mundialu to już wogóle. Pewnie masa kontuzji będzie i odbije się to czkawką na reszcie sezonu
0
@HarveySpecter o co chodzi? :D
0
@Encore a ja bym sie nie zdziwił jakby Lucho zaskoczył xd
9
No nieźle xd
18
W sumie bym się nie zdziwił jakby była druga korea xd
0
@Emhyr gdzie taki dostanę?!
0
Fati kolejna sytuacja zmarnowana :D
1
Obrona almerii to dramat ale co w takiej sytuacji powiedziec o ataku barcelony? przeciez to smieszne ile oni zmarnowali