0

Nawet jednej sytuacji nie potrafia zrobic grajac w 11 na 10

0

Barcelona niczym Arsenal , różnica taka ze za nami nie ma City tylko real który gubi punkty równie mocno

0

No to pewnie xavi bedzie tłumaczył porażkę tymi śmieciami na boisku , że rozpraszało albo zaburzało widoczność piłkarzy xd

0

Co pośmiane z obrony realu to nasze , dziś nasi lepiej nie grają xd

0

@koziar a co zabronisz mi? :D chyba po to jest forum żeby pisać

0

żenada , oni mogli juz lepiej nie wychodzić na boisko nic by to nie zmieniło

0

Ogólnie to dramat, po przejściu z meczu City na ten piach Barceloński

3

@Pjoter_97 połowa to za dużo chyba, on trochę fizycznie słaby jest jeszcze na grę na takim poziomie

8

Wiadomo było że wkoncu ten fart i wygrywanie ciągle 1:0 się skończy. Dopiero jak wyniku nie ma Ludzie widzą jakie gówno grają, a wcześniej wcale lepiej nie było

0

Ja dziś na orliku grałem lepsza tikitake niż oni w tym meczu

0

Kessie to taki debil, jak można było tak wejść, bez sensu xD

1

To niezła hiszpania xD

0

@Fartlow gt3 znajdziesz w cenie do tysiaka nie ma sensu brać gt2

1

Trup za trupem wypada z szafy, nasz slogan cudownie teraz pasuje

9

Za tydzień z Realem będą ciężary jak zagramy tak jak w meczu z Bilbao, lewy to pierwszy do zmiany jestem od mundialu

0

Guardiola wystawił Stonesa na środku pomocy, może nasz takty Xavi spróbuje kiedyś z Garcia w pomocy, wkoncu jest jego naśladowcą

0

No to teraz może UEFA ładnie trzymać Barcelonę za przysłowiowa morde z ta afera i jej stosunkiem do Superligi :D

2

Czy przerżnięcie mistrzostwa będzie oznaczać koniec Xaviego w Barcelonie?

0

@bartekvisca a ja widziałem informacje że nabyli prawa do wszystkiego wraz z Silmarillionem w przeciwieństwie do Amazonu który ma prawa tylkoo do książek władcy i hobbita

2

Jedyny pozytyw po wczorajszym meczu to fakt że zostanie mniej meczy do końca sezonu a co za tym idzie mniejsza szansa na kontuzje

2

@Piter777 nie chodzi o to że on schodził, tylko to że jak dostawał piłki nie umiał nawet jej przyjąć, a jak mu się udało i miał okazję zagrać fajna piłkę było tak w meczu z 2-3 razy to nawet nie próbował tylko holowal i strata albo podanie do tyłu

1

Przed sezonem były oh i ahy jakie to wzmocnienia i szeroka mocna kadra , przychodzi co do czego prócz wyjściowego składu reszta nadaje się do tarcia chrzanu

11

Almeria zapłaci rachunek w weekend

2

Co wy sie spodziewaliście jak połowa pomocy wykluczona z meczu, 4 naszych pomocników jest bardziej defensywna niz ofensywna xd do tego skrzydła które pokazują żałosny poziom

0

Teraz będzie można skupić się na lidze i Pucharze króla

3

Roberto magik chłop znika, Lewandowski prócz karnego to jakiś pożytek z niego jest? Ma problemy z przyjęciem piłki nawet

0

Real taki dobry czy Liverpool tak słaby ?

4

nie żeby coś ale od jakis 20 min CADIZ prowadzi gre na Camp Nou

1

Garcia to tykająca bomba, ja nawet sie boje jak on ma pilke przy nodze i rozgrywa

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?