Seledynowy
Dołączył/a: lipiec 2017
Rzeszów
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nawet jednej sytuacji nie potrafia zrobic grajac w 11 na 10
0
Barcelona niczym Arsenal , różnica taka ze za nami nie ma City tylko real który gubi punkty równie mocno
0
No to pewnie xavi bedzie tłumaczył porażkę tymi śmieciami na boisku , że rozpraszało albo zaburzało widoczność piłkarzy xd
0
Co pośmiane z obrony realu to nasze , dziś nasi lepiej nie grają xd
0
@koziar a co zabronisz mi? :D chyba po to jest forum żeby pisać
0
żenada , oni mogli juz lepiej nie wychodzić na boisko nic by to nie zmieniło
0
Ogólnie to dramat, po przejściu z meczu City na ten piach Barceloński
3
@Pjoter_97 połowa to za dużo chyba, on trochę fizycznie słaby jest jeszcze na grę na takim poziomie
8
Wiadomo było że wkoncu ten fart i wygrywanie ciągle 1:0 się skończy. Dopiero jak wyniku nie ma Ludzie widzą jakie gówno grają, a wcześniej wcale lepiej nie było
0
Ja dziś na orliku grałem lepsza tikitake niż oni w tym meczu
0
Kessie to taki debil, jak można było tak wejść, bez sensu xD
1
To niezła hiszpania xD
0
@Fartlow gt3 znajdziesz w cenie do tysiaka nie ma sensu brać gt2
1
Trup za trupem wypada z szafy, nasz slogan cudownie teraz pasuje
9
Za tydzień z Realem będą ciężary jak zagramy tak jak w meczu z Bilbao, lewy to pierwszy do zmiany jestem od mundialu
0
Guardiola wystawił Stonesa na środku pomocy, może nasz takty Xavi spróbuje kiedyś z Garcia w pomocy, wkoncu jest jego naśladowcą
0
No to teraz może UEFA ładnie trzymać Barcelonę za przysłowiowa morde z ta afera i jej stosunkiem do Superligi :D
2
Czy przerżnięcie mistrzostwa będzie oznaczać koniec Xaviego w Barcelonie?
0
@bartekvisca a ja widziałem informacje że nabyli prawa do wszystkiego wraz z Silmarillionem w przeciwieństwie do Amazonu który ma prawa tylkoo do książek władcy i hobbita
2
Jedyny pozytyw po wczorajszym meczu to fakt że zostanie mniej meczy do końca sezonu a co za tym idzie mniejsza szansa na kontuzje
2
@Piter777 nie chodzi o to że on schodził, tylko to że jak dostawał piłki nie umiał nawet jej przyjąć, a jak mu się udało i miał okazję zagrać fajna piłkę było tak w meczu z 2-3 razy to nawet nie próbował tylko holowal i strata albo podanie do tyłu
1
Przed sezonem były oh i ahy jakie to wzmocnienia i szeroka mocna kadra , przychodzi co do czego prócz wyjściowego składu reszta nadaje się do tarcia chrzanu
21
https://mobile.twitter.com/nocontextfooty/status/1628878059410432000
11
Almeria zapłaci rachunek w weekend
2
Co wy sie spodziewaliście jak połowa pomocy wykluczona z meczu, 4 naszych pomocników jest bardziej defensywna niz ofensywna xd do tego skrzydła które pokazują żałosny poziom
0
Teraz będzie można skupić się na lidze i Pucharze króla
3
Roberto magik chłop znika, Lewandowski prócz karnego to jakiś pożytek z niego jest? Ma problemy z przyjęciem piłki nawet
0
Real taki dobry czy Liverpool tak słaby ?
4
nie żeby coś ale od jakis 20 min CADIZ prowadzi gre na Camp Nou
1
Garcia to tykająca bomba, ja nawet sie boje jak on ma pilke przy nodze i rozgrywa