1

Myślicie ze tak grajace City ile by nas zjechało? Manitka do przerwy ?

0

Jak oni beda tak grac kolejne 4 mecze w dupe i zaraz bedzie walka o LM a nie o mistrza XDDD

0

łysy z rayo > łysy z barcelony

1

Pena to tam obsrany jest xd

0

Girona to nas zje XD az sie boje to samo atletico

3

Xavi po raz kolejny taktycznie zjedzony , romeu jest tak bezużyteczny xD Pedri to tez z szatni nie wyszedł

2

Lewandowski co za drewno XD

0

szczerze to tęsknilem w tej przerwie na repki za xaviball ale zapewne po dziejszym meczu juz mi sie odechce oglądania barcy

1

@FcPortoFan1999 podkarpackie zgłasza -2

0

Czyli mozna sie spodziewac Gaviego gdzies początkiem 2025 patrząc na skale kontuzji i naszych medyków

0

@Szmulek włochy i chorwacja? Nawet z dobra gra byśmy nie dali rady xd

0

Kopanina jak w ekstraklasie xD

1

Hiszpania jak barcelona jedna laga i zagrożenie pod swoją bramką xD obrona słabiutko wygląda

0

@Warte imo sportowo lepsze i merytoryczne marterialy robią meczyki a odejscie stana im zasięgi złamie z tematów innych niz sportowe na których łapali ogromne liczby

2

@VegetaPolska odyseja podobnie mi zajelo 100h wyczyszczenie calej mapy i wszystkie zadania plus dodatki

1

Jeśli serio po przerwie reprezentacyjnej nie będzie resetu to girona rayo atletico nas zaorają na dzień dobry i w grudniu będą mogli się pożegnac z walka o tytuł i nie daj boże zacząć bać o top4 i LM

0

Potężna Girona utrzymuje lidera na trudnym terenie , ciekaw jestem jak my sobie tam poradzimy za niedługi czas

0

@FcPortoFan1999 programu o Bundeslidze chyba juz dawno nie prowadzi , przesłuchanie jest cykliczne? Ja kojarzę tylko jeden odcinek z Probierzem xD nawet programów o ksw czy innych nie prowadzi

0

Ale Portugalia golona przez Hiszpanów w tej kolejce

8

@Roobo ogarnął defensywe? xD chyba w tamtym sezonie , swoje dolożyła forma marca i obrońców. W tym sezonie to padaka jest jakie bramki tracą , nawet wczoraj gol szachtara

0

No ale jak juz czavi pogadał 45 minut !! to teraz juz w weekend rachunek zostanie zapłacony , alaves strzeż się

3

To jest hit żeby w takim klubie jak Barcelona , z takimi piłkarzami brak jednego piłkarza - de jonga , praktycznie odbierał jakąkolwiek taktykę i sprawiał że piłkarze zapominają jak się gra xD czavi top

1

No to jeszcze w weekend w dupe w lidze i można jechać na kadrę

1

Dojscie do dosrodkowującego ? a na co to komu ferranik i alonso sobie truchcikiem biegną , a gość co bramke strzelił sam w polu karnym i przed nim , nikogo wiecej tam nie bylo z szachtara i nawet tego nie umieją przypilnować XDDDD dziady zasrane

2

Ktoś pisał ze juz pewny awans jest ? xD

2

Wyglądaja jak banda amatorów co się pierwszy raz spotkała i giereczke grają

2

Oni grają jak paralitycy zero składnych akcji , zero jakiegoś pomysłu , to juz z chłopakami na orliku w sobote lepszy kawał futbolu pokazujemy xD

0

pięknie romeu i kopiacy sie po czole lewy :D szkoda ze bez yamala i fermina

0

Nie oglądam meczu ale po komentarzach to Xavi po raz kolejny zjedzony taktycznie? XD

3

Ładna sciezkaa zdrowia najbliższe mecze to RSSS Atletico i Girona, porażka z klasyku ładnie skomplikowała sytuację, 7 pkt w meczach z tymi rywalami to minimum żeby myśleć o walce z Realem

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?