Seledynowy
Dołączył/a: lipiec 2017
Rzeszów
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Xavi zjedzony taktycznie po raz 1000 xDD
0
Ciekawe jaka taktykę nasz generał wymyślił
0
Opinia przyjaciele ramblowi: Czy Lewy wczoraj był beznadziejny mimo gola?
7
Ale co lewy parę razy rozegrał że ledwo w piłkę kopnął i tracił to jego
0
@Gaz co nie zmienia faktu , że słabiutko teraz wygląda
6
No jak Xavi mówił tak zrobił zadowoli się minimalizmem
3
Oni sobie klepią na 40 metrze i nic z tego nie wynika zero jakiś zaskoczeń, prób podań ciekawych, schematów czegokolwiek. A Osasuna 2 podania i akcja
1
Arajuo jak junior xDD co się z gosciem stało ja nie mam Pojęcia
1
Piłkarzyki barcy juz osrane gacie maja
0
Dobra chyba w ciemno dam na awans 100zł na Osasune , barca wygra fajnie a jak przegra chociaz kaska wpadnie
0
@Mow_mi_Douglas abstarchujac od takich rzeczy które podałeś, wszyscy specjaliści czy też ludzie obyci w temacie są za tym, że CPK jest jednym z najważniejszych projektów i trzeba to zrobić. Jedynie komu może to przeszkadzać to sąsiad z zza Odry bo straci na rynku przez to
5
@Tom0VeB ona mówiła wiele rzeczy, a które później robi, chociażby walka w clown mma co sama hejtowala te wszystkie gale xD no i bez powodu jej nazwa na gali to była największa hipokrytka czy jakoś tak, w taki o to sposób robi się teraz szmal i sławę
0
@esem91 tonący brzytwy się chwyta
1
Ludzie zima jest to normalne ze będzie zimno, w Barcelonie od dawana -7 to i u nas lekki mrozik
1
No to co Osasuna płaci rachunek w czwartek?
0
@barcelonaLM klasyczny mecz Barcelony na tym etapie PK to mecz rezerwami plus młodzi 3:0do połowy i zabawa w drugiej części
11
Roque fatalna zmiana, nie wiem czy miał jedno dobre zagranie, 4 ligowcy go przestawiali jak chcieli
0
No ludzie kochani to zespół 4 ligowy xD a my gramy pierwszym składem nawet po zmianach
0
Romeu brasil piętką mało się nie zabił
2
@zadafcb nie zmienia to faktu że jest 4 młodzików tylko na mecz powołanych w tym Ten victor z Girony wypożyczony xD
0
Widzę Xavi obsrał zbroje i większość pierwszego składu wziął, znając życie jakby zagrał młodymi w większości to by lepiej się zaprezentowali niż seniorzy :D
0
@pioz123 yamal yamalem, ale kiedy on zagrał ostatni dobry mecz?
1
@sebo939 trening z rana jak śmietana, później cały dzień człowiek jakoś taki weselszy
9
Swoją droga Balde co zjazd zaliczył to nie mam pytań, on nie umie dograć dobrej piłki w pole karne, nawet nie atakowany, to jest jakiś fenomen. Powienien chyba zacząć treningi dośrodkowań dzień w dzień aż się nauczy
4
Juz sie młody uczy od Lewego XDDDD
0
Ten mecz wygląda jak pojedynek na orliku , chłopaki grali juz ponad godzine i teraz malo kto ma sile i biegac sie nikomu nie chce
3
Gundagan dziś dla mnie jest tragiczny , jeden z najslabszych na boisku
0
Oni nawet na pustaka nie umieja dograc , a to byla z 3 sytuacja juz taka
0
10 pkt straty do lidera i 5 miejsce ? witany w 2k24 xD serio to top4 to bedzie wyczyn z tymi dziadami
0
Jak onie nie grają na zwolnienie trenera to ja nie wiem o co chodzi