2

Xavi zjedzony taktycznie po raz 1000 xDD

0

Ciekawe jaka taktykę nasz generał wymyślił

0

Opinia przyjaciele ramblowi: Czy Lewy wczoraj był beznadziejny mimo gola?

7

Ale co lewy parę razy rozegrał że ledwo w piłkę kopnął i tracił to jego

0

@Gaz co nie zmienia faktu , że słabiutko teraz wygląda

6

No jak Xavi mówił tak zrobił zadowoli się minimalizmem

3

Oni sobie klepią na 40 metrze i nic z tego nie wynika zero jakiś zaskoczeń, prób podań ciekawych, schematów czegokolwiek. A Osasuna 2 podania i akcja

1

Arajuo jak junior xDD co się z gosciem stało ja nie mam Pojęcia

1

Piłkarzyki barcy juz osrane gacie maja

0

Dobra chyba w ciemno dam na awans 100zł na Osasune , barca wygra fajnie a jak przegra chociaz kaska wpadnie

0

@Mow_mi_Douglas abstarchujac od takich rzeczy które podałeś, wszyscy specjaliści czy też ludzie obyci w temacie są za tym, że CPK jest jednym z najważniejszych projektów i trzeba to zrobić. Jedynie komu może to przeszkadzać to sąsiad z zza Odry bo straci na rynku przez to

5

@Tom0VeB ona mówiła wiele rzeczy, a które później robi, chociażby walka w clown mma co sama hejtowala te wszystkie gale xD no i bez powodu jej nazwa na gali to była największa hipokrytka czy jakoś tak, w taki o to sposób robi się teraz szmal i sławę

0

@esem91 tonący brzytwy się chwyta

1

Ludzie zima jest to normalne ze będzie zimno, w Barcelonie od dawana -7 to i u nas lekki mrozik

1

No to co Osasuna płaci rachunek w czwartek?

0

@barcelonaLM klasyczny mecz Barcelony na tym etapie PK to mecz rezerwami plus młodzi 3:0do połowy i zabawa w drugiej części

11

Roque fatalna zmiana, nie wiem czy miał jedno dobre zagranie, 4 ligowcy go przestawiali jak chcieli

0

No ludzie kochani to zespół 4 ligowy xD a my gramy pierwszym składem nawet po zmianach

0

Romeu brasil piętką mało się nie zabił

2

@zadafcb nie zmienia to faktu że jest 4 młodzików tylko na mecz powołanych w tym Ten victor z Girony wypożyczony xD

0

Widzę Xavi obsrał zbroje i większość pierwszego składu wziął, znając życie jakby zagrał młodymi w większości to by lepiej się zaprezentowali niż seniorzy :D

0

@pioz123 yamal yamalem, ale kiedy on zagrał ostatni dobry mecz?

1

@sebo939 trening z rana jak śmietana, później cały dzień człowiek jakoś taki weselszy

9

Swoją droga Balde co zjazd zaliczył to nie mam pytań, on nie umie dograć dobrej piłki w pole karne, nawet nie atakowany, to jest jakiś fenomen. Powienien chyba zacząć treningi dośrodkowań dzień w dzień aż się nauczy

4

Juz sie młody uczy od Lewego XDDDD

0

Ten mecz wygląda jak pojedynek na orliku , chłopaki grali juz ponad godzine i teraz malo kto ma sile i biegac sie nikomu nie chce

3

Gundagan dziś dla mnie jest tragiczny , jeden z najslabszych na boisku

0

Oni nawet na pustaka nie umieja dograc , a to byla z 3 sytuacja juz taka

0

10 pkt straty do lidera i 5 miejsce ? witany w 2k24 xD serio to top4 to bedzie wyczyn z tymi dziadami

0

Jak onie nie grają na zwolnienie trenera to ja nie wiem o co chodzi

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?