0

Po 20 minutach to wygląda jakby barca grała mecz w tygodniu xD

1

Swoją droga Foden jak na technika i takiego bardziej filigranowego zawodnika jest bardzo fizyczny przy tym, niesamowicie silnie trzyma się na nogach

1

Kolejny mecz z mocnym Przeciwnikiem i Haaland zabawił się w magika i zniknął , ale narazie to jedna połowa zobaczymy co dalej będzie

2

Póki co City klepią klepią, przeciwnik zagrywa lage i cyk brameczka , brzmi znajomo :D

11

@draxidox dużo nie dużo . ale limuzyny dopiero w 2022 kupował rząd i krytykowali za to ówczesną władze XD

1

Girona strzela i spycha nas na 3 miejsce w tabeli! Swoją droga ta potężna ofensywna girona ma jedna bramkę mniej strzeloną od nas i stracona ledwo dwie mniej :D

0

@osa91 w Polsce nie ma infrastruktury dla powrotu ztki, tym bardziej nie ma żołnierzy instruktorów do tego, rok to za dużo nawet potencjalnie 3 msc by starczyło

0

@TR3YWAY juz marzec prawie :D

1

@Roobo a bo to i to na A :D

0

Athletic bez vivana i nico na mecz z nami :D Do tego grają w tygodniu rewanż z Atletico w pucharze a nasi tydzień odpoczynku , no jak sie tak pieknie wszystko układa :D

0

No to generał ma tydzień czasu na przygotowania do meczu z bardzo mocnym Atletic na wyjeździe, ciekawe czym nas zaskoczy :D

0

@Arden casado, mea culpa

1

Fort? Casado? A na co to komu :D lepiej kaleke romeu dać

1

Nie wiem jak wy ale ja to mam wrażenie że oni mogą stracić bramkę przy każdej akcji nawet jak chłop by biegł sam na 5 naszych obrońców

0

Ale że getafe nie broni sie w 10 przed własnym polem karnym przez 80 min meczu ? co to sie dzieje z tą drużyną :D

0

zaraz sie skonczy jak z Napoli dostaną kontre albo lage i bedzie 1:1

5

Flip i flap , Raphinia i Felix jedno i to samo , raphinia moze i brame wsadził i zagrał jedną fajną piłkę ale ten mecz to dramat jego jest xd

1

Paralitycy na skrzydłach z jednej strony felix ktory gra swój własny mecz i bezsensu drybluje , a z drugiej raphinia który raz piłeczke zagra maline, a raz strzeli panu bogu w okno xd

1

Oj lewy lewy, rozegranie kuleje u niego

1

@VamosVamos kto w środku ma dryblowac christensen? :D a raphinia wiadomo jedyny Brazol co nie ma za grosz dryblingu

0

Cancelo w ciągu 10 sekund mógł zagrać 2 proste piłki prostopadłe bo nasi dobrze wychodzili ale oczywiście nie zrobił tego

1

Oni biegają jak kuraa bez głowy , środek pola nie istnieje nie mają jak wyjść z piłka z pod bramki tylko laga na lewego zostaje

0

@MESSIah16 tego typu syreny to na każdym proteście w Polsce chyba są więc tym bardziej i będą na tym :D przesada coś takiego sugerować

0

@PatrykBarca poranek w KS nigdy mi nie podchodził i nie podobał się , w KZ ani razu nie oglądałem patrząc na liczby cos w sobie musi miec

0

Ciekawe liczby w porażkach na KZ i KS :D kanał zero ma prawie 14 tys oglądających, a kanał sportowy ledwo 500 niczym jacyś mało znani streamerzy na Twitchu

1

@DLFCB gorzej jak serio nowy trener przyszedł troche czasu minie i bedzie efekt nowej miotły i sie skonczy ze na rewanż zaczną grać w piłke a nie to co dziś

2

Swoją drogą Christensen na DM nic nie daje , bez sensu go tam ustawiać. Xavi chciał zrobić drugiego Stonesa czy Akanjiego niczym guardiola ale nie te buty kolego.

0

O bingo Xaviego na wypowiedzi pomeczowej zaliczone, zasłużylismy na wiecej , stworzyliśmy dużo okazji i ogólnie zabrakło szczęscia

0

Ten żałosny trener daje Romeu na utrzymanie wyniku 1:1 xDD DNA Barcelony pełna parą

0

Pedri dziś ma trening biegowy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?