Seledynowy
Dołączył/a: lipiec 2017
Rzeszów
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Po 20 minutach to wygląda jakby barca grała mecz w tygodniu xD
1
Swoją droga Foden jak na technika i takiego bardziej filigranowego zawodnika jest bardzo fizyczny przy tym, niesamowicie silnie trzyma się na nogach
1
Kolejny mecz z mocnym Przeciwnikiem i Haaland zabawił się w magika i zniknął , ale narazie to jedna połowa zobaczymy co dalej będzie
2
Póki co City klepią klepią, przeciwnik zagrywa lage i cyk brameczka , brzmi znajomo :D
11
@draxidox dużo nie dużo . ale limuzyny dopiero w 2022 kupował rząd i krytykowali za to ówczesną władze XD
1
Girona strzela i spycha nas na 3 miejsce w tabeli! Swoją droga ta potężna ofensywna girona ma jedna bramkę mniej strzeloną od nas i stracona ledwo dwie mniej :D
0
@osa91 w Polsce nie ma infrastruktury dla powrotu ztki, tym bardziej nie ma żołnierzy instruktorów do tego, rok to za dużo nawet potencjalnie 3 msc by starczyło
0
@TR3YWAY juz marzec prawie :D
1
@Roobo a bo to i to na A :D
0
Athletic bez vivana i nico na mecz z nami :D Do tego grają w tygodniu rewanż z Atletico w pucharze a nasi tydzień odpoczynku , no jak sie tak pieknie wszystko układa :D
0
No to generał ma tydzień czasu na przygotowania do meczu z bardzo mocnym Atletic na wyjeździe, ciekawe czym nas zaskoczy :D
0
@Arden casado, mea culpa
1
Fort? Casado? A na co to komu :D lepiej kaleke romeu dać
1
Nie wiem jak wy ale ja to mam wrażenie że oni mogą stracić bramkę przy każdej akcji nawet jak chłop by biegł sam na 5 naszych obrońców
0
Ale że getafe nie broni sie w 10 przed własnym polem karnym przez 80 min meczu ? co to sie dzieje z tą drużyną :D
0
zaraz sie skonczy jak z Napoli dostaną kontre albo lage i bedzie 1:1
5
Flip i flap , Raphinia i Felix jedno i to samo , raphinia moze i brame wsadził i zagrał jedną fajną piłkę ale ten mecz to dramat jego jest xd
1
Paralitycy na skrzydłach z jednej strony felix ktory gra swój własny mecz i bezsensu drybluje , a z drugiej raphinia który raz piłeczke zagra maline, a raz strzeli panu bogu w okno xd
1
Oj lewy lewy, rozegranie kuleje u niego
1
@VamosVamos kto w środku ma dryblowac christensen? :D a raphinia wiadomo jedyny Brazol co nie ma za grosz dryblingu
0
Cancelo w ciągu 10 sekund mógł zagrać 2 proste piłki prostopadłe bo nasi dobrze wychodzili ale oczywiście nie zrobił tego
1
Oni biegają jak kuraa bez głowy , środek pola nie istnieje nie mają jak wyjść z piłka z pod bramki tylko laga na lewego zostaje
0
@MESSIah16 tego typu syreny to na każdym proteście w Polsce chyba są więc tym bardziej i będą na tym :D przesada coś takiego sugerować
0
@PatrykBarca poranek w KS nigdy mi nie podchodził i nie podobał się , w KZ ani razu nie oglądałem patrząc na liczby cos w sobie musi miec
0
Ciekawe liczby w porażkach na KZ i KS :D kanał zero ma prawie 14 tys oglądających, a kanał sportowy ledwo 500 niczym jacyś mało znani streamerzy na Twitchu
1
@DLFCB gorzej jak serio nowy trener przyszedł troche czasu minie i bedzie efekt nowej miotły i sie skonczy ze na rewanż zaczną grać w piłke a nie to co dziś
2
Swoją drogą Christensen na DM nic nie daje , bez sensu go tam ustawiać. Xavi chciał zrobić drugiego Stonesa czy Akanjiego niczym guardiola ale nie te buty kolego.
0
O bingo Xaviego na wypowiedzi pomeczowej zaliczone, zasłużylismy na wiecej , stworzyliśmy dużo okazji i ogólnie zabrakło szczęscia
0
Ten żałosny trener daje Romeu na utrzymanie wyniku 1:1 xDD DNA Barcelony pełna parą
0
Pedri dziś ma trening biegowy