Seledynowy
Dołączył/a: lipiec 2017
Rzeszów
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Sulimo piekna sprawa , resovia zapraszamy do II ligi :D
1
@Kgorecki2500 ciekaw jestem e jakiej formie miało by to wyglądać :D czy jedna planeta i wiele frakcji, czy na przykład funkcję mapy kampani pełniłaby galaktyka
0
Matko kochana co oni grają xD klepią jak debile
3
Wstyd co oni grają, najgorsza drużyna top5 lig gra jak równy z równym xD a miejscami nawet przeważa
0
Zero jakiejś kontroli w tym meczu jak nie wsadzą na 2:0 to jakaś kontra wkoncu wyjdzie tej Almerii
0
Inigo i Roberto duet marzeń xD
0
@RosjaninBut przecież jak taki nico simons i przyjmijmy nawet zubimendiego to skład i jego potencjał jest topowy w Europie , ale na ławce patałach Xavi co nic z tego nie ugra xD
0
Widzę że pan piłkarz Fati dostał z doliczonym czasem gry ponad 10 minut dziś!
2
Yamal niech idzie na korepetycje z zamachów do Dembele, dramat co on dziś sytuacji zmarnował już
2
Oglądając Barcelonę w tym meczu ma się wrażenie 0% kontroli wystarczy jakaś laga jedna piłka albo wylew zawodnika naszego i mamy 1:1 xD
0
@626 definicja freakow, wszystkie inne gale już stają się coraz bardziej profesjonalne a co za tym idzie tracą tą swoją freakowość
0
@mordini123 oj to się może nie udać
0
@Sherem jak początek sezonu to będzie to samo co teraz to i listopad jest realny
0
Oglądałem bramki Roque jednego mu nie można odmówić że walczy , szarpie, wychodzi na pozycję i naprawdę kilka bramek ładnych technicznie strzelił. Niby to tylko brazylijska liga ale ma to coś nie mam pojęcia czego taktyk Xavi nie dał mu więcej szans
1
Ale ważne że w 4 meczach byliśmy lepsi a pech i sędziowie nie dali nam punktuff !! To jest takie żałosne, że ja nie mogę tego Xaviego słuchać XD chłop się chyba nigdy nie przyzna do błędu
0
To jest dramat jakiś xD oni w końcowej fazie akcji nie umieją rozegrać piłki bo jest masa niedokładności i niechlujstwa, a Girona strzela bramki z niczego, klub frajerów
0
Ale te ataki Barcelony są frustrujące xD jak można być tak niechlujnym i nie dokładnym w końcowej fazie akcji, tu powinno być już z 3 minimum
0
Śmieszne są takie sytuację raz uznają raz nie , mogłoby to jakoś ujednolicić
0
@GeraltzKatalonii Xavi taktycznie nie dojeżdża? Nowe nie znałem
0
Wiem ze to raczej nie realne ale Ciekawy co by Laporte zrobił jakby Xavi wypadł poza top 4 na tym finiszu sezonu
0
@fotohobby jeszvze będą z kontrami wychodzić i wsadzą nam jakaś znając życie
0
No to Xavi niech jeszcze top 2 przegra na koniec sezonu i jego pozostanie w klubie będzie bardzo sprawiedliwe :D przypominam że gramy z girona na wyjeździe prawdopodobnie mecz o top 2
0
No jeszcze niech ten geniusz przegra wicemistrza w te 6 meczy i w tedy napewno zasłuży na przedłużenie
3
@Kgorecki2500 i ona jeszcze do tego jest "żołnierzem" Taka osoba mundur plami :D
0
Teraz w łikend klasyk, real po dogrywce i karnych plus dzień mniej odpoczynku - mamy szanse! Która to już taka sytuacja w tym sezonie no ale trzech razy sztuka wkoncu może się uda
3
Tak blisko El Clasico w finale, ale nasi mentalnie nie dojechali xD
1
Najważniejsze że każdy piłkarz pisze w mediach i mówi w wywiadach że wyciągną wnioski i wróca silniejsi oraz spróbują za rok. Teraz już jestem spokojny
0
@FanBarcy22 nieraz grali z de jongiem który wchodził do rozegrania między środkowych obrońców, czego wczoraj tego nie robił? Wystarczyło cofnąć za niego raphinie trochę niżej żeby w pomocy pomagał
0
@Gall ja już to mówiłem, który to już mecz tuzy ala wymarzony środek pola pedri de jong i gundogan nie dojeżdża
0
@bartekvisca Lucho ustawieniem sprawił że Arajuo musiał rozgrywać oraz przejął środek pola mówi to, że miał jakaś taktykę, pomysł na ten mecz, bez reakcji Xaviego