0

@Sulimo piekna sprawa , resovia zapraszamy do II ligi :D

1

@Kgorecki2500 ciekaw jestem e jakiej formie miało by to wyglądać :D czy jedna planeta i wiele frakcji, czy na przykład funkcję mapy kampani pełniłaby galaktyka

0

Matko kochana co oni grają xD klepią jak debile

3

Wstyd co oni grają, najgorsza drużyna top5 lig gra jak równy z równym xD a miejscami nawet przeważa

0

Zero jakiejś kontroli w tym meczu jak nie wsadzą na 2:0 to jakaś kontra wkoncu wyjdzie tej Almerii

0

Inigo i Roberto duet marzeń xD

0

@RosjaninBut przecież jak taki nico simons i przyjmijmy nawet zubimendiego to skład i jego potencjał jest topowy w Europie , ale na ławce patałach Xavi co nic z tego nie ugra xD

0

Widzę że pan piłkarz Fati dostał z doliczonym czasem gry ponad 10 minut dziś!

2

Yamal niech idzie na korepetycje z zamachów do Dembele, dramat co on dziś sytuacji zmarnował już

2

Oglądając Barcelonę w tym meczu ma się wrażenie 0% kontroli wystarczy jakaś laga jedna piłka albo wylew zawodnika naszego i mamy 1:1 xD

0

@626 definicja freakow, wszystkie inne gale już stają się coraz bardziej profesjonalne a co za tym idzie tracą tą swoją freakowość

0

@mordini123 oj to się może nie udać

0

@Sherem jak początek sezonu to będzie to samo co teraz to i listopad jest realny

0

Oglądałem bramki Roque jednego mu nie można odmówić że walczy , szarpie, wychodzi na pozycję i naprawdę kilka bramek ładnych technicznie strzelił. Niby to tylko brazylijska liga ale ma to coś nie mam pojęcia czego taktyk Xavi nie dał mu więcej szans

1

Ale ważne że w 4 meczach byliśmy lepsi a pech i sędziowie nie dali nam punktuff !! To jest takie żałosne, że ja nie mogę tego Xaviego słuchać XD chłop się chyba nigdy nie przyzna do błędu

0

To jest dramat jakiś xD oni w końcowej fazie akcji nie umieją rozegrać piłki bo jest masa niedokładności i niechlujstwa, a Girona strzela bramki z niczego, klub frajerów

0

Ale te ataki Barcelony są frustrujące xD jak można być tak niechlujnym i nie dokładnym w końcowej fazie akcji, tu powinno być już z 3 minimum

0

Śmieszne są takie sytuację raz uznają raz nie , mogłoby to jakoś ujednolicić

0

@GeraltzKatalonii Xavi taktycznie nie dojeżdża? Nowe nie znałem

0

Wiem ze to raczej nie realne ale Ciekawy co by Laporte zrobił jakby Xavi wypadł poza top 4 na tym finiszu sezonu

0

@fotohobby jeszvze będą z kontrami wychodzić i wsadzą nam jakaś znając życie

0

No to Xavi niech jeszcze top 2 przegra na koniec sezonu i jego pozostanie w klubie będzie bardzo sprawiedliwe :D przypominam że gramy z girona na wyjeździe prawdopodobnie mecz o top 2

0

No jeszcze niech ten geniusz przegra wicemistrza w te 6 meczy i w tedy napewno zasłuży na przedłużenie

3

@Kgorecki2500 i ona jeszcze do tego jest "żołnierzem" Taka osoba mundur plami :D

0

Teraz w łikend klasyk, real po dogrywce i karnych plus dzień mniej odpoczynku - mamy szanse! Która to już taka sytuacja w tym sezonie no ale trzech razy sztuka wkoncu może się uda

3

Tak blisko El Clasico w finale, ale nasi mentalnie nie dojechali xD

1

Najważniejsze że każdy piłkarz pisze w mediach i mówi w wywiadach że wyciągną wnioski i wróca silniejsi oraz spróbują za rok. Teraz już jestem spokojny

0

@FanBarcy22 nieraz grali z de jongiem który wchodził do rozegrania między środkowych obrońców, czego wczoraj tego nie robił? Wystarczyło cofnąć za niego raphinie trochę niżej żeby w pomocy pomagał

0

@Gall ja już to mówiłem, który to już mecz tuzy ala wymarzony środek pola pedri de jong i gundogan nie dojeżdża

0

@bartekvisca Lucho ustawieniem sprawił że Arajuo musiał rozgrywać oraz przejął środek pola mówi to, że miał jakaś taktykę, pomysł na ten mecz, bez reakcji Xaviego

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?