0

Obrona Hiszpanii jest strasznie dziurawa plus w ataku lubią tracić piłeczki i na kontry się nadziać pięknie, Niemcy z tak grająca Hiszpanią będą mieli autostradę

4

Yamalku takie coś to się pyta bramkarza w który róg i strzela :D oj musi popracować nad wykończeniem bo masę takich w miarę łatwych sytuacji marnuje

2

Pedri chyba juz 3 strata na kontrę groźna

1

Najgorsze jest to że Hiszpanii brakuje ławki i musi grać taki Morata

0

Bez jaj jakby tj spalonego Moraty dali xD

0

To co funkcjonowało w grupie czyli Ruiz j Pedri dziś dramat póki co, wiadomo było że obrona to słaby punkt hiszpanii ale dziś Le Normand przechodzi samego siebie xD impostor francuski

7

Yamal to niech się obudzi bo już kolejny mecz za wiele nie daje, póki co Yamal < Nico

5

Pedri na razie chyba w Messiego chce się bawić i sam wchodzi między 4 i za każdym razem go kasują jak peta xd

1

Hiszpania niczym Barcelona, frajersko stracona brameczka xD

0

Co ten Le Normand xD

0

@Bobo25 no taką się robi kiedy gra się na aferę i a nóż wyjdzie i tak było w tym przypadku niczym Stoke City :D dobrze ze Ty ogarniasz, licencja FIFA pro już zrobiona?

0

@Bobo25 bramka bardzo ładna, chodzi bardziej o akcje ze z dupy wyszło , aut przedłużenie główką za siebie

0

Ale ta Anglia jest słaba xD 2 bramki z dupy i dają się dominować zmęczona Słowacji

4

No i teraz nastąpi egzekucja, Słowacy już oddychają rękawami plus widać że brak im poprostu umiejętności czysto piłkarskich

0

Ta anglia jest tak słaba, szkoda Słowaków naprawdę mało zabrakło. Pewnie teraz obrona Częstochowy będzie oby dali radę

0

Nie no to był karny, inna sprawa że taki karny jest słaby bo piłka ani do nikogo ani jakiegoś wielkiego zagrożenia, czysty przypadek i pech

1

@Lewandinho bodajże obecność klauzuli reguluje prawo hiszpańskie

3

Ale ławka hiszpanii to jest naprawdę tragedia szczególnie ofensywni piłkarze , dziś jak tylko zmiany zrobili odrazu gra siadła

0

Patrząc po zmianach to Hiszpanii ławki to nie ma xD

1

Idealny przebieg meczu żeby Włosi to wyrównali :D

0

Ciężko ocenic występ Yamala , raczej słabo z przebłyskami. Inna sprawa że mało z nim grali

0

Pedri kolejna zmarnowana sytuacja

0

Wykończenie niczym w Barcelonie XDDDD

0

Środek Obrony Hiszpanii to tykająca bomba, chyba najsłabsza część wyjściowej 11

1

Hiszpania niczym Barcelona, frustracja wypływa jak się ich ogląda jak strzelają póki co xD trochę nie skutecznością rażą

0

Ale szkoda tej Danii, tyle okazji mieli tutaj powinno być już 3:1

5

Ale ta anglia jest słaba jak sik pająka xD z takim składem taki piach grać

0

dziś 2 potencjalnie bardzo fajne mecze dania anglia i hiszpania włochy , znając życie będzie w tych meczach nuda i klepanina, a 3 mecz serbia słowenia będzie meczykiem wartym ogladania :D

1

@bartekvisca chorwacja z Albania może być ciekawym meczem patrząc ze przegrali oba pierwsze mecze to będzie spotkanie o wszystko , tak samo Węgry Niemcy może być ciekawe

8

Ale szybko VAR ocenił sytuację jestem w szoku :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?