Seledynowy
Dołączył/a: lipiec 2017
Rzeszów
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Obrona Hiszpanii jest strasznie dziurawa plus w ataku lubią tracić piłeczki i na kontry się nadziać pięknie, Niemcy z tak grająca Hiszpanią będą mieli autostradę
4
Yamalku takie coś to się pyta bramkarza w który róg i strzela :D oj musi popracować nad wykończeniem bo masę takich w miarę łatwych sytuacji marnuje
2
Pedri chyba juz 3 strata na kontrę groźna
1
Najgorsze jest to że Hiszpanii brakuje ławki i musi grać taki Morata
0
Bez jaj jakby tj spalonego Moraty dali xD
0
To co funkcjonowało w grupie czyli Ruiz j Pedri dziś dramat póki co, wiadomo było że obrona to słaby punkt hiszpanii ale dziś Le Normand przechodzi samego siebie xD impostor francuski
7
Yamal to niech się obudzi bo już kolejny mecz za wiele nie daje, póki co Yamal < Nico
5
Pedri na razie chyba w Messiego chce się bawić i sam wchodzi między 4 i za każdym razem go kasują jak peta xd
1
Hiszpania niczym Barcelona, frajersko stracona brameczka xD
0
Co ten Le Normand xD
0
@Bobo25 no taką się robi kiedy gra się na aferę i a nóż wyjdzie i tak było w tym przypadku niczym Stoke City :D dobrze ze Ty ogarniasz, licencja FIFA pro już zrobiona?
0
@Bobo25 bramka bardzo ładna, chodzi bardziej o akcje ze z dupy wyszło , aut przedłużenie główką za siebie
0
Ale ta Anglia jest słaba xD 2 bramki z dupy i dają się dominować zmęczona Słowacji
4
No i teraz nastąpi egzekucja, Słowacy już oddychają rękawami plus widać że brak im poprostu umiejętności czysto piłkarskich
0
Ta anglia jest tak słaba, szkoda Słowaków naprawdę mało zabrakło. Pewnie teraz obrona Częstochowy będzie oby dali radę
0
Nie no to był karny, inna sprawa że taki karny jest słaby bo piłka ani do nikogo ani jakiegoś wielkiego zagrożenia, czysty przypadek i pech
1
@Lewandinho bodajże obecność klauzuli reguluje prawo hiszpańskie
3
Ale ławka hiszpanii to jest naprawdę tragedia szczególnie ofensywni piłkarze , dziś jak tylko zmiany zrobili odrazu gra siadła
0
Patrząc po zmianach to Hiszpanii ławki to nie ma xD
1
Idealny przebieg meczu żeby Włosi to wyrównali :D
0
Ciężko ocenic występ Yamala , raczej słabo z przebłyskami. Inna sprawa że mało z nim grali
0
Pedri kolejna zmarnowana sytuacja
0
Wykończenie niczym w Barcelonie XDDDD
0
Środek Obrony Hiszpanii to tykająca bomba, chyba najsłabsza część wyjściowej 11
1
Hiszpania niczym Barcelona, frustracja wypływa jak się ich ogląda jak strzelają póki co xD trochę nie skutecznością rażą
0
Ale szkoda tej Danii, tyle okazji mieli tutaj powinno być już 3:1
5
Ale ta anglia jest słaba jak sik pająka xD z takim składem taki piach grać
0
dziś 2 potencjalnie bardzo fajne mecze dania anglia i hiszpania włochy , znając życie będzie w tych meczach nuda i klepanina, a 3 mecz serbia słowenia będzie meczykiem wartym ogladania :D
1
@bartekvisca chorwacja z Albania może być ciekawym meczem patrząc ze przegrali oba pierwsze mecze to będzie spotkanie o wszystko , tak samo Węgry Niemcy może być ciekawe
8
Ale szybko VAR ocenił sytuację jestem w szoku :D