Seledynowy
Dołączył/a: lipiec 2017
Rzeszów
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Alex Valle > Gerard Martin
4
Jest wygrana, ale z drugiej strony 2 karne nie przyznane, czerwona za faul na pedrim przecież to jest kompromitacja sędzi i varu
1
Oby Bernal tylko jakieś stłuczenie a nie wiązadła, fajnie młody wchodzi w sezon
2
Kounde dziś jest beznadziejny, jeden z najsłabszych na boisku
10
Ten var to jest żart, jakim cudem tutaj nie ma karnego jak ten gość na czworaka dotknął ręką piłkę z 3 razy a teraz czerwonej kartki?
0
Lewy dziś mizeria i to taka późno letnia
2
Przypadkowy faul ale był, brakło dosłownie parę cm i by nie nadepnął
2
Przydałoby sie przycisnąć i wsadzić druga bo jak będą grać w grę rayo to nie widzę tego
0
Lewy kryminał, jak on tego nie trafił
0
@tbas nie jego wina że obrona krycie pogubiła, ale Jego wina że taki strzał Wpuscil, krótki róg miał to na rękawicy mógł zrobić więcej
3
Ogólnie to prócz tej jednego strzału, jakiekolwiek inne zagrożenie rayo zrobiło? Ter stegen mecz na dzień dobry zaebal
0
Ferran Martin zjazd do boksu w połowie, jak się Kounde nie ogarnie to podobnie
2
Dziś to Kounde wygląda jakby mu się przydał odpoczynek zamiast Balde xd
1
Bardzo frustrujący mecz, masa niedokładności grają jakby od niechcenia, do tego szczęście nie sprzyja póki co
0
Jak to się vibe z meczu z Valencia, chaos jakich mało, pomoc nie istnieje xd
0
Ale wylewy w obronie xD jakim cudem gościa nikt nie przykrył
0
@aldewir ja z rodzinka musialem zrezygnowac z canal+ gdzie z 20 lat bylismy abonamentami bo tyle chcieli , przeszedlem jako nowy klient na canal+ online i za połowe oferty wczesniejszej mam cały sport
0
Szkoda ze Valle odchodzi ten Gerard Martin jakos mi sie nie widzi :D
0
Kontuzja Garcii na ile go wyklucza? Miesiąc dwa? A może do końca roku :D
1
Faye fajny deal, jak chłopak wypali 25mln nie jest dużo, nawet można go ściągnąć do potencjalnej kolejnej sprzedaży za 30+ mln
2
Ogólnie mecz jak w typowej fifie ciśniesz nic nie chce wpaść, nie daj boże zaraz kontra i gol dla przeciwnika
0
Ale wylewy w obronie xD Balde a później cubrasi
0
@LionelM95 kontuzje dały w kość, trzeba pamiętać że połowę pierwszego składu Flick na presezon nie miał , jak wszyscy wrócą będzie skład wyglądał jako tako
0
Ten Ferran, jak to kłuje w oczy, czyli zaczynamy w 10 na 11
0
@AlexDark00 uznaje go za prawego obrońcę więc dlatego go nie wymieniłem, każdy wie jak wyglądał na środku obrony kiedy tam zdarzało mu się zagrać
1
Arajuo oraz Christensen kontuzje, lenglet do Atletico, a Garcie do Girony chcą wywalić. Zostajemy z dwoma Stoperami, cubrasim 17 latkiem, który będzie miał wahania formy i z starym Inigo, który w meczu z Valencią był najsłabszym zawodnikiem i zagrał chyba najgorszy mecz w karierze xD
0
Ale ta historyczna umowa z Nike to już czy ? XD
0
Ale te okienka transferowe ta są kompromitacje Barcelony, w takim przypadku ban na transfery nie byłby zły
1
@ranger3120 na Podpromiu masz darmowy parking , obok hali sportowej koło Wisłoka
1
@Dari0G pomijając fakt ze Stanowski ma 100% udziałów :D