2

Alex Valle > Gerard Martin

4

Jest wygrana, ale z drugiej strony 2 karne nie przyznane, czerwona za faul na pedrim przecież to jest kompromitacja sędzi i varu

1

Oby Bernal tylko jakieś stłuczenie a nie wiązadła, fajnie młody wchodzi w sezon

2

Kounde dziś jest beznadziejny, jeden z najsłabszych na boisku

10

Ten var to jest żart, jakim cudem tutaj nie ma karnego jak ten gość na czworaka dotknął ręką piłkę z 3 razy a teraz czerwonej kartki?

0

Lewy dziś mizeria i to taka późno letnia

2

Przypadkowy faul ale był, brakło dosłownie parę cm i by nie nadepnął

2

Przydałoby sie przycisnąć i wsadzić druga bo jak będą grać w grę rayo to nie widzę tego

0

Lewy kryminał, jak on tego nie trafił

0

@tbas nie jego wina że obrona krycie pogubiła, ale Jego wina że taki strzał Wpuscil, krótki róg miał to na rękawicy mógł zrobić więcej

3

Ogólnie to prócz tej jednego strzału, jakiekolwiek inne zagrożenie rayo zrobiło? Ter stegen mecz na dzień dobry zaebal

0

Ferran Martin zjazd do boksu w połowie, jak się Kounde nie ogarnie to podobnie

2

Dziś to Kounde wygląda jakby mu się przydał odpoczynek zamiast Balde xd

1

Bardzo frustrujący mecz, masa niedokładności grają jakby od niechcenia, do tego szczęście nie sprzyja póki co

0

Jak to się vibe z meczu z Valencia, chaos jakich mało, pomoc nie istnieje xd

0

Ale wylewy w obronie xD jakim cudem gościa nikt nie przykrył

0

@aldewir ja z rodzinka musialem zrezygnowac z canal+ gdzie z 20 lat bylismy abonamentami bo tyle chcieli , przeszedlem jako nowy klient na canal+ online i za połowe oferty wczesniejszej mam cały sport

0

Szkoda ze Valle odchodzi ten Gerard Martin jakos mi sie nie widzi :D

0

Kontuzja Garcii na ile go wyklucza? Miesiąc dwa? A może do końca roku :D

1

Faye fajny deal, jak chłopak wypali 25mln nie jest dużo, nawet można go ściągnąć do potencjalnej kolejnej sprzedaży za 30+ mln

2

Ogólnie mecz jak w typowej fifie ciśniesz nic nie chce wpaść, nie daj boże zaraz kontra i gol dla przeciwnika

0

Ale wylewy w obronie xD Balde a później cubrasi

0

@LionelM95 kontuzje dały w kość, trzeba pamiętać że połowę pierwszego składu Flick na presezon nie miał , jak wszyscy wrócą będzie skład wyglądał jako tako

0

Ten Ferran, jak to kłuje w oczy, czyli zaczynamy w 10 na 11

0

@AlexDark00 uznaje go za prawego obrońcę więc dlatego go nie wymieniłem, każdy wie jak wyglądał na środku obrony kiedy tam zdarzało mu się zagrać

1

Arajuo oraz Christensen kontuzje, lenglet do Atletico, a Garcie do Girony chcą wywalić. Zostajemy z dwoma Stoperami, cubrasim 17 latkiem, który będzie miał wahania formy i z starym Inigo, który w meczu z Valencią był najsłabszym zawodnikiem i zagrał chyba najgorszy mecz w karierze xD

0

Ale ta historyczna umowa z Nike to już czy ? XD

0

Ale te okienka transferowe ta są kompromitacje Barcelony, w takim przypadku ban na transfery nie byłby zły

1

@ranger3120 na Podpromiu masz darmowy parking , obok hali sportowej koło Wisłoka

1

@Dari0G pomijając fakt ze Stanowski ma 100% udziałów :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?