0

Fajny finał by był Hiszpania Holandia :D rewanz za mundial z 2010 , w tedy fajnie jakby hiszpania to wziela bo zasluzyli

0

Navas zjazd do bazy, 15 min a chłop wygląda jak dziecko we mgle xD dramat występ pięknie zawalił bramkę

0

@MesQueUnClub96 wiadomo jaki % to muzułmanie we francji ? :D

1

Póki co to ten mecz wygląda jak pojedynek ślepego z kulawym xD

0

Tego sie nie dało lepiej strzelic , piękna bramka

1

Olmo > Pedri , patrzac na caly turniej

2

Jakos nagelssman nie sciagnal Musialy , a ten dzban de la fuente swoja największą bron do bazy odesłal xd

1

Hiszpaniia nie ma psychy na karne

0

@Fake69 nie pojedzie

2

2 najgorsze postacie tego meczu to łysole Taylor i De la fuente xd

0

Przynajmniej Yamal bedzie miał dluzsze wakacje :D

0

z merino na skrzydle to oni nie pograja xD

3

No i dziekuję , hiszpaniia do domu. Chłop zdjął najlepszych zawodników , atak hiszpanii nie istanieje. Trener meczyk przegrał

1

Ale ten Simon to jest placek XD potrafi nieraz takie piły wyjąć ale ile on błędów robi to jest hit

1

czyli hiszpania stawia na obrone czestochowy , bo ten atak to dramat jest aktualnie xd

0

nastawić się na kontre a co za tym idzie mieć szybkie skrzydła w postaci yamala i nico wiedzac ze niemcy musza atakowac , a ten zmienia chłopa na ferrana XD

3

Morata i Ferran to jak flip i flap duecik

0

Gorzej się nie dało strzelić tych karnych, idealna wysokość dla bramkarza , mała celność. Co nie zmienia faktu że wyczuł w która stronę się rzucić bramkarz :D

0

@Gibbon_FCB nie do końca oddaje? Gruzini nie oddali celnego strzału na bramkę

0

Boże kochany co ten Yamal xD ile On już zmarnował

1

Pamiętajcie że Nico jest starszy o 4 lata od Yamala więc może mieć lepsze wykończenie :D

0

Obrona Hiszpanii jest strasznie dziurawa plus w ataku lubią tracić piłeczki i na kontry się nadziać pięknie, Niemcy z tak grająca Hiszpanią będą mieli autostradę

4

Yamalku takie coś to się pyta bramkarza w który róg i strzela :D oj musi popracować nad wykończeniem bo masę takich w miarę łatwych sytuacji marnuje

2

Pedri chyba juz 3 strata na kontrę groźna

1

Najgorsze jest to że Hiszpanii brakuje ławki i musi grać taki Morata

0

Bez jaj jakby tj spalonego Moraty dali xD

0

To co funkcjonowało w grupie czyli Ruiz j Pedri dziś dramat póki co, wiadomo było że obrona to słaby punkt hiszpanii ale dziś Le Normand przechodzi samego siebie xD impostor francuski

7

Yamal to niech się obudzi bo już kolejny mecz za wiele nie daje, póki co Yamal < Nico

5

Pedri na razie chyba w Messiego chce się bawić i sam wchodzi między 4 i za każdym razem go kasują jak peta xd

1

Hiszpania niczym Barcelona, frajersko stracona brameczka xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?