Seledynowy
Dołączył/a: lipiec 2017
Rzeszów
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Fajny finał by był Hiszpania Holandia :D rewanz za mundial z 2010 , w tedy fajnie jakby hiszpania to wziela bo zasluzyli
0
Navas zjazd do bazy, 15 min a chłop wygląda jak dziecko we mgle xD dramat występ pięknie zawalił bramkę
0
@MesQueUnClub96 wiadomo jaki % to muzułmanie we francji ? :D
1
Póki co to ten mecz wygląda jak pojedynek ślepego z kulawym xD
0
Tego sie nie dało lepiej strzelic , piękna bramka
1
Olmo > Pedri , patrzac na caly turniej
2
Jakos nagelssman nie sciagnal Musialy , a ten dzban de la fuente swoja największą bron do bazy odesłal xd
1
Hiszpaniia nie ma psychy na karne
0
@Fake69 nie pojedzie
2
2 najgorsze postacie tego meczu to łysole Taylor i De la fuente xd
0
Przynajmniej Yamal bedzie miał dluzsze wakacje :D
0
z merino na skrzydle to oni nie pograja xD
3
No i dziekuję , hiszpaniia do domu. Chłop zdjął najlepszych zawodników , atak hiszpanii nie istanieje. Trener meczyk przegrał
1
Ale ten Simon to jest placek XD potrafi nieraz takie piły wyjąć ale ile on błędów robi to jest hit
1
czyli hiszpania stawia na obrone czestochowy , bo ten atak to dramat jest aktualnie xd
0
nastawić się na kontre a co za tym idzie mieć szybkie skrzydła w postaci yamala i nico wiedzac ze niemcy musza atakowac , a ten zmienia chłopa na ferrana XD
3
Morata i Ferran to jak flip i flap duecik
0
Gorzej się nie dało strzelić tych karnych, idealna wysokość dla bramkarza , mała celność. Co nie zmienia faktu że wyczuł w która stronę się rzucić bramkarz :D
0
@Gibbon_FCB nie do końca oddaje? Gruzini nie oddali celnego strzału na bramkę
0
Boże kochany co ten Yamal xD ile On już zmarnował
1
Pamiętajcie że Nico jest starszy o 4 lata od Yamala więc może mieć lepsze wykończenie :D
0
Obrona Hiszpanii jest strasznie dziurawa plus w ataku lubią tracić piłeczki i na kontry się nadziać pięknie, Niemcy z tak grająca Hiszpanią będą mieli autostradę
4
Yamalku takie coś to się pyta bramkarza w który róg i strzela :D oj musi popracować nad wykończeniem bo masę takich w miarę łatwych sytuacji marnuje
2
Pedri chyba juz 3 strata na kontrę groźna
1
Najgorsze jest to że Hiszpanii brakuje ławki i musi grać taki Morata
0
Bez jaj jakby tj spalonego Moraty dali xD
0
To co funkcjonowało w grupie czyli Ruiz j Pedri dziś dramat póki co, wiadomo było że obrona to słaby punkt hiszpanii ale dziś Le Normand przechodzi samego siebie xD impostor francuski
7
Yamal to niech się obudzi bo już kolejny mecz za wiele nie daje, póki co Yamal < Nico
5
Pedri na razie chyba w Messiego chce się bawić i sam wchodzi między 4 i za każdym razem go kasują jak peta xd
1
Hiszpania niczym Barcelona, frajersko stracona brameczka xD