Seledynowy
Dołączył/a: lipiec 2017
Rzeszów
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ale czego ten bramkarz tego w zęby nie łapał jak to prosta piłka była xD
0
Serio Czechy obrona Częstochowy zero jakiegokolwiek zagrożenia w ataku, niczym Szkocja tylko lepiej się bronią od Szkotów xD
1
@Comentateiro bez przesady xD Szkocja wygrywa w przedbiegach póki co
1
Aleee siadła :o
6
@4drian0 pewnie dlatego że Turcja i Gruzja nie pałają milością do siebie , ze względów kulturowych czy historycznych
1
Myślę że z tak grająca Austrią jak dziś Polska może mieć nielada problem niestety :(
3
Francja jak na taki potencjał składu niezły piach gra xD już Austria mi się bardziej podoba przynajmniej grają z jakimś pomysłem
0
Ogólnie stabilnie, prócz bramki jakieś zagrożenie nasi stworzyli pod bramka Holandii? :D
1
Nawet streamy wywalilo xD
0
@kubix05 sprawdziłes wogole co to za zawodnicy czy zobaczyłeś nazwiska nie poznałeś i taka opinie napisałeś? XD
2
O ile kontuzja Moraty jest do przełknięcia to kontuzja rodriego może być nie lada kłopotem dla hiszpanii :D
0
Odnośnie kanału zero i ich programów na euro myślałem ze z Rudzkim bedzie dramat ale obecność czesia nawet minus rudzkiego niweluje :D moze trener z niego słaby ale nadaje sie do takich programów bo fajnie sie go slucha
0
euro jest nasze , francja i holandia w strachu
0
Ciekawe jest to że Casado praktycznie żadnej szansy nie dostał w pierwszej drużynie, niby to tylko 3 liga ale on tam gra jak pan piłkarz pełna gębą. On zaraz w kolejce Bernal środek pola mamy bezpieczny :D
2
@lntrowertyk co jak co ale do lore w lolu nie ma co się czepiać :D mało jaka gra ma tak rozbudowane lore, mam wrażenie że nie wiesz o czym piszesz xD
2
@Kgorecki2500 to było raczej pewne po tym jaki sukces osiągnął 1 sezon i jak dobry był :D
1
@PatrykBarca taki casado może być co najwyżej uzupełnieniem składu na przyszły sezon, a sam Merino to serio mógłby być transfer w punkt
0
Motor w Ekstraklasie, czy to jeden z najsłabszych beniaminków od lat? Podejrzewam że mogą tak szybko spaść jak awansowali
2
@Arden niczym odpal suareza że bramkarz zagrał ręką w polu karnym xD
1
@Dari0G pięknie kolegę wyjaśniłeś :D
0
Ortega co ręcznik piękny xD
4
Pozdro w świecie bez Xaviniety dla La Rambli z nocki
0
@takisobiektos Roma w LM i już 9 drużyn włoskich w pucharach e następnym sezonie xD jeszcze fiorentina bierze ligę konferencji i będzie 10 zespołów włoskich w pucharach
0
Czyli 6 drużyn z Włoch w najbliższej LM? :D
1
@Deviler instant Gaming i tak lepsze :D
0
@Emhyr typowa kosa drużyny z tego samego miasta , kibicem Stali Rzeszów jestem
0
@Emhyr no i piekna sprawa :D resovia niech spada
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Uuu Xavi taktykę na 3 obrońców zmienił, szaleństwo
4
Pedri po paru minutach wygląda jakby Iron Mana skończył przed chwilą