0

Ale czego ten bramkarz tego w zęby nie łapał jak to prosta piłka była xD

0

Serio Czechy obrona Częstochowy zero jakiegokolwiek zagrożenia w ataku, niczym Szkocja tylko lepiej się bronią od Szkotów xD

1

@Comentateiro bez przesady xD Szkocja wygrywa w przedbiegach póki co

1

Aleee siadła :o

6

@4drian0 pewnie dlatego że Turcja i Gruzja nie pałają milością do siebie , ze względów kulturowych czy historycznych

1

Myślę że z tak grająca Austrią jak dziś Polska może mieć nielada problem niestety :(

3

Francja jak na taki potencjał składu niezły piach gra xD już Austria mi się bardziej podoba przynajmniej grają z jakimś pomysłem

0

Ogólnie stabilnie, prócz bramki jakieś zagrożenie nasi stworzyli pod bramka Holandii? :D

1

Nawet streamy wywalilo xD

0

@kubix05 sprawdziłes wogole co to za zawodnicy czy zobaczyłeś nazwiska nie poznałeś i taka opinie napisałeś? XD

2

O ile kontuzja Moraty jest do przełknięcia to kontuzja rodriego może być nie lada kłopotem dla hiszpanii :D

0

Odnośnie kanału zero i ich programów na euro myślałem ze z Rudzkim bedzie dramat ale obecność czesia nawet minus rudzkiego niweluje :D moze trener z niego słaby ale nadaje sie do takich programów bo fajnie sie go slucha

0

euro jest nasze , francja i holandia w strachu

0

Ciekawe jest to że Casado praktycznie żadnej szansy nie dostał w pierwszej drużynie, niby to tylko 3 liga ale on tam gra jak pan piłkarz pełna gębą. On zaraz w kolejce Bernal środek pola mamy bezpieczny :D

2

@lntrowertyk co jak co ale do lore w lolu nie ma co się czepiać :D mało jaka gra ma tak rozbudowane lore, mam wrażenie że nie wiesz o czym piszesz xD

2

@Kgorecki2500 to było raczej pewne po tym jaki sukces osiągnął 1 sezon i jak dobry był :D

1

@PatrykBarca taki casado może być co najwyżej uzupełnieniem składu na przyszły sezon, a sam Merino to serio mógłby być transfer w punkt

0

Motor w Ekstraklasie, czy to jeden z najsłabszych beniaminków od lat? Podejrzewam że mogą tak szybko spaść jak awansowali

2

@Arden niczym odpal suareza że bramkarz zagrał ręką w polu karnym xD

1

@Dari0G pięknie kolegę wyjaśniłeś :D

0

Ortega co ręcznik piękny xD

4

Pozdro w świecie bez Xaviniety dla La Rambli z nocki

0

@takisobiektos Roma w LM i już 9 drużyn włoskich w pucharach e następnym sezonie xD jeszcze fiorentina bierze ligę konferencji i będzie 10 zespołów włoskich w pucharach

0

Czyli 6 drużyn z Włoch w najbliższej LM? :D

1

@Deviler instant Gaming i tak lepsze :D

0

@Emhyr typowa kosa drużyny z tego samego miasta , kibicem Stali Rzeszów jestem

0

@Emhyr no i piekna sprawa :D resovia niech spada

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Uuu Xavi taktykę na 3 obrońców zmienił, szaleństwo

4

Pedri po paru minutach wygląda jakby Iron Mana skończył przed chwilą

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?