Seledynowy
Dołączył/a: lipiec 2017
Rzeszów
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@blakkudium no to pedri po sezonie ma znając naszych medyków
0
Oni grają jak na orliku, leci nikomu nie poda tylko drybluje xD
3
Felix aka "drybler gram pod siebie "
0
Fermin to ma taką mowę ciała że już chyba nie chce być na tym Boisku bo wie że dziś tak gra żałośnie :D mental top
2
Laga na lewego xDD jak Polska
1
No to Xavi zmiany na obronę wyniku, punkt do Girony w zasięgu!!
0
Jak lubię fermina to gość dziś serio przeszkadza na boisku taki piach i 7 metrów mułu gra
0
@kanver_ nie ma pomocy , nikt nie wychodzi to co mają robić lepsze to niż laga na stratę
5
Fermin tragedia póki co, prócz biegania nie daje nic
0
@BabyGang a my o coś gramy, że chcesz coś wygrywać? XD
5
Może jakoś pomocnik z la masii nagle wyskoczy z kapelusza, przydałby się :D
0
Niektórzy liczyli na to że będą zmęczenie bo grali mecz 4 w tygodniu , no ale oni mają sztab od przygotowania fizycznego nie to co Barcelona
0
Na domiar złego Napoli zaczyna coś przeskakiwać , mozliwe ze zlapia forme na rewanz z nami i bedzie problem
1
Ale co ludzie sie nabrali po Getafe to ich :D
2
Pedri to już chyba w 15 minucie wyglądał jakby kontuzje miał
0
De jong zszedł środek pola nie istnieje, Christensen bez de jonga to już wogole totalnie jest bez użyteczny, nikt nie wychodzi do rozegrania do obrońców
0
Takie coś to trzeba kiwać bramkarza żeby się wewalil w Ciebie a nie :D
0
Takie coś to różnie może być, zależy jak ma wytrzymały staw, jeden przy takim czym tydzień i wróci inny miesiąc będzie mało
0
Spoko nasi magicy medyczni zaraz szprejem popsikaja i będzie dobrze
0
Po 20 minutach to wygląda jakby barca grała mecz w tygodniu xD
1
Swoją droga Foden jak na technika i takiego bardziej filigranowego zawodnika jest bardzo fizyczny przy tym, niesamowicie silnie trzyma się na nogach
1
Kolejny mecz z mocnym Przeciwnikiem i Haaland zabawił się w magika i zniknął , ale narazie to jedna połowa zobaczymy co dalej będzie
2
Póki co City klepią klepią, przeciwnik zagrywa lage i cyk brameczka , brzmi znajomo :D
11
@draxidox dużo nie dużo . ale limuzyny dopiero w 2022 kupował rząd i krytykowali za to ówczesną władze XD
1
Girona strzela i spycha nas na 3 miejsce w tabeli! Swoją droga ta potężna ofensywna girona ma jedna bramkę mniej strzeloną od nas i stracona ledwo dwie mniej :D
0
@osa91 w Polsce nie ma infrastruktury dla powrotu ztki, tym bardziej nie ma żołnierzy instruktorów do tego, rok to za dużo nawet potencjalnie 3 msc by starczyło
0
@TR3YWAY juz marzec prawie :D
1
@Roobo a bo to i to na A :D
0
Athletic bez vivana i nico na mecz z nami :D Do tego grają w tygodniu rewanż z Atletico w pucharze a nasi tydzień odpoczynku , no jak sie tak pieknie wszystko układa :D
0
No to generał ma tydzień czasu na przygotowania do meczu z bardzo mocnym Atletic na wyjeździe, ciekawe czym nas zaskoczy :D