2

@blakkudium no to pedri po sezonie ma znając naszych medyków

0

Oni grają jak na orliku, leci nikomu nie poda tylko drybluje xD

3

Felix aka "drybler gram pod siebie "

0

Fermin to ma taką mowę ciała że już chyba nie chce być na tym Boisku bo wie że dziś tak gra żałośnie :D mental top

2

Laga na lewego xDD jak Polska

1

No to Xavi zmiany na obronę wyniku, punkt do Girony w zasięgu!!

0

Jak lubię fermina to gość dziś serio przeszkadza na boisku taki piach i 7 metrów mułu gra

0

@kanver_ nie ma pomocy , nikt nie wychodzi to co mają robić lepsze to niż laga na stratę

5

Fermin tragedia póki co, prócz biegania nie daje nic

0

@BabyGang a my o coś gramy, że chcesz coś wygrywać? XD

5

Może jakoś pomocnik z la masii nagle wyskoczy z kapelusza, przydałby się :D

0

Niektórzy liczyli na to że będą zmęczenie bo grali mecz 4 w tygodniu , no ale oni mają sztab od przygotowania fizycznego nie to co Barcelona

0

Na domiar złego Napoli zaczyna coś przeskakiwać , mozliwe ze zlapia forme na rewanz z nami i bedzie problem

1

Ale co ludzie sie nabrali po Getafe to ich :D

2

Pedri to już chyba w 15 minucie wyglądał jakby kontuzje miał

0

De jong zszedł środek pola nie istnieje, Christensen bez de jonga to już wogole totalnie jest bez użyteczny, nikt nie wychodzi do rozegrania do obrońców

0

Takie coś to trzeba kiwać bramkarza żeby się wewalil w Ciebie a nie :D

0

Takie coś to różnie może być, zależy jak ma wytrzymały staw, jeden przy takim czym tydzień i wróci inny miesiąc będzie mało

0

Spoko nasi magicy medyczni zaraz szprejem popsikaja i będzie dobrze

0

Po 20 minutach to wygląda jakby barca grała mecz w tygodniu xD

1

Swoją droga Foden jak na technika i takiego bardziej filigranowego zawodnika jest bardzo fizyczny przy tym, niesamowicie silnie trzyma się na nogach

1

Kolejny mecz z mocnym Przeciwnikiem i Haaland zabawił się w magika i zniknął , ale narazie to jedna połowa zobaczymy co dalej będzie

2

Póki co City klepią klepią, przeciwnik zagrywa lage i cyk brameczka , brzmi znajomo :D

11

@draxidox dużo nie dużo . ale limuzyny dopiero w 2022 kupował rząd i krytykowali za to ówczesną władze XD

1

Girona strzela i spycha nas na 3 miejsce w tabeli! Swoją droga ta potężna ofensywna girona ma jedna bramkę mniej strzeloną od nas i stracona ledwo dwie mniej :D

0

@osa91 w Polsce nie ma infrastruktury dla powrotu ztki, tym bardziej nie ma żołnierzy instruktorów do tego, rok to za dużo nawet potencjalnie 3 msc by starczyło

0

@TR3YWAY juz marzec prawie :D

1

@Roobo a bo to i to na A :D

0

Athletic bez vivana i nico na mecz z nami :D Do tego grają w tygodniu rewanż z Atletico w pucharze a nasi tydzień odpoczynku , no jak sie tak pieknie wszystko układa :D

0

No to generał ma tydzień czasu na przygotowania do meczu z bardzo mocnym Atletic na wyjeździe, ciekawe czym nas zaskoczy :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?