3

Pedri i lewy zjazd do bazy jedni z najgorszych na boisku , swoją drogą obrona to jakis dramat jest xD

4

Ogólnie to Gundogan miał już masę takich sytuacji gdzie zawodzi przyjęcie, lepsze opanowanie piłki i miałby bardzo dużo sytuacji a może nawet i bramek

2

Ja mam wrażenie że oni w obronie nie wiedzą co robią, niejednokrotnie dają się tak wyciągać z lini, zostawiają dziury i biegają niczym kury bez głowy

0

Strata bramki w 1 minucie i mamy wymówke ze szybka strata podcięła skrzydła XD

1

No to co znow 60 min bedzie kopanie sie po czole lewego i wejdzie joker felix ?

1

Ciekawe czy Xavi pokaze jaja i posadzi Lewego na ławie dziś

0

Czy obrona to teraz nasz najsłabszy punkt?

1

Girona z xG 1.9 strzela 4 bramki, to się nazywa skuteczność

3

To był Betis , drużyna która ostatnio bardzo nam Leży, niech powtórzą to w Pucharze a będzie można mówić że coś ruszyło, narazie trzeba być sceptycznym

0

Pedri to cień zawodnika, nie wiem może to wina pozycji albo że grają z Gundoganem razem

1

Pena dość że stoi ciągle na lini to jak wyjdzie do jakiejś górnej piłki to wygląda jakby obsrane gacie miał

0

Ale do tak grającej Barcelony przydałby się napastnik typu roque mobilny, wychodzący na pozycję. A mamy lewego ktory stoi xd

1

Lewandowski chyba najsłabszy na boisku, znamienne było jak przyjął piłkę z boku boiska i chciał zagrać przerzut na druga stronę to ledwo w piłkę kopnął wywalił się a piłka się turlała do środka boiska gdzie ja przejął Betis xD

2

@hayek to samo dla służb niby 20% a realnie bedzie to 12% max XD

1

Cudne losowanie , to co kończymy przygodę z pucharem na tej rundzie z maszyna Ernesto?

2

Ale ważne że według naszego generała ten mecz to krok do przodu i można optymistycznie patrzeć w przyszłość

0

W weekend betis się po nas przejedzie xDD

1

Forta brakuje i ja nie wiem co Romeu robi w tym składzie xD

2

@tbas zjazd kounde i arajuo to jest jakiś dramat, z topowych obrońców w tamtym sezonie. Pena to ja nie wiem co on robi w tym klubie gość stoi na linii bramkowej cały mecz, przy tak wysoko grającej linie obrony to strzał w kolano plus wygląda tak niepewnie że zaraz miałby się poplakac

1

To wygląda jakby chłopaki z 8a spotkali się na orliku z chłopakami z 6c

0

Ale vinicius pluje do mordy Arajuo w tym meczu xD

0

@Krzysztof_Katalończyk no tak ale chyba po to żeby dominować Xavi taktyk wyszedł 442 zamiast 433 i dalej nie dowozi

2

Grać 4 pomocnikami w tym 3 topowymi Pedri Gundo i De Jong i dalej przegrywać środek pola xD

1

Pena jest beznadziejny dalej jak 5 metrów od bramki xD tego typu bramkarz nie ma Prawa grać w Barcelonie , chłop stoi ciągle w piątce

1

Balde dostaje tyle pilek i dosłownie nic z tego nie wynika, chłop co zjazd zaliczył

2

Xavi zjedzony taktycznie po raz 1000 xDD

0

Ciekawe jaka taktykę nasz generał wymyślił

0

Opinia przyjaciele ramblowi: Czy Lewy wczoraj był beznadziejny mimo gola?

7

Ale co lewy parę razy rozegrał że ledwo w piłkę kopnął i tracił to jego

0

@Gaz co nie zmienia faktu , że słabiutko teraz wygląda

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?