Seledynowy
Dołączył/a: lipiec 2017
Rzeszów
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Pedri i lewy zjazd do bazy jedni z najgorszych na boisku , swoją drogą obrona to jakis dramat jest xD
4
Ogólnie to Gundogan miał już masę takich sytuacji gdzie zawodzi przyjęcie, lepsze opanowanie piłki i miałby bardzo dużo sytuacji a może nawet i bramek
2
Ja mam wrażenie że oni w obronie nie wiedzą co robią, niejednokrotnie dają się tak wyciągać z lini, zostawiają dziury i biegają niczym kury bez głowy
0
Strata bramki w 1 minucie i mamy wymówke ze szybka strata podcięła skrzydła XD
1
No to co znow 60 min bedzie kopanie sie po czole lewego i wejdzie joker felix ?
1
Ciekawe czy Xavi pokaze jaja i posadzi Lewego na ławie dziś
0
Czy obrona to teraz nasz najsłabszy punkt?
1
Girona z xG 1.9 strzela 4 bramki, to się nazywa skuteczność
3
To był Betis , drużyna która ostatnio bardzo nam Leży, niech powtórzą to w Pucharze a będzie można mówić że coś ruszyło, narazie trzeba być sceptycznym
0
Pedri to cień zawodnika, nie wiem może to wina pozycji albo że grają z Gundoganem razem
1
Pena dość że stoi ciągle na lini to jak wyjdzie do jakiejś górnej piłki to wygląda jakby obsrane gacie miał
0
Ale do tak grającej Barcelony przydałby się napastnik typu roque mobilny, wychodzący na pozycję. A mamy lewego ktory stoi xd
1
Lewandowski chyba najsłabszy na boisku, znamienne było jak przyjął piłkę z boku boiska i chciał zagrać przerzut na druga stronę to ledwo w piłkę kopnął wywalił się a piłka się turlała do środka boiska gdzie ja przejął Betis xD
2
@hayek to samo dla służb niby 20% a realnie bedzie to 12% max XD
1
Cudne losowanie , to co kończymy przygodę z pucharem na tej rundzie z maszyna Ernesto?
2
Ale ważne że według naszego generała ten mecz to krok do przodu i można optymistycznie patrzeć w przyszłość
0
W weekend betis się po nas przejedzie xDD
1
Forta brakuje i ja nie wiem co Romeu robi w tym składzie xD
2
@tbas zjazd kounde i arajuo to jest jakiś dramat, z topowych obrońców w tamtym sezonie. Pena to ja nie wiem co on robi w tym klubie gość stoi na linii bramkowej cały mecz, przy tak wysoko grającej linie obrony to strzał w kolano plus wygląda tak niepewnie że zaraz miałby się poplakac
1
To wygląda jakby chłopaki z 8a spotkali się na orliku z chłopakami z 6c
0
Ale vinicius pluje do mordy Arajuo w tym meczu xD
0
@Krzysztof_Katalończyk no tak ale chyba po to żeby dominować Xavi taktyk wyszedł 442 zamiast 433 i dalej nie dowozi
2
Grać 4 pomocnikami w tym 3 topowymi Pedri Gundo i De Jong i dalej przegrywać środek pola xD
1
Pena jest beznadziejny dalej jak 5 metrów od bramki xD tego typu bramkarz nie ma Prawa grać w Barcelonie , chłop stoi ciągle w piątce
1
Balde dostaje tyle pilek i dosłownie nic z tego nie wynika, chłop co zjazd zaliczył
2
Xavi zjedzony taktycznie po raz 1000 xDD
0
Ciekawe jaka taktykę nasz generał wymyślił
0
Opinia przyjaciele ramblowi: Czy Lewy wczoraj był beznadziejny mimo gola?
7
Ale co lewy parę razy rozegrał że ledwo w piłkę kopnął i tracił to jego
0
@Gaz co nie zmienia faktu , że słabiutko teraz wygląda