1

W weekend nawet remis z Valencia będzie porażka i gwoździem do trumny, zwycięstwo tam to obowiązek

0

@P33ck My mamy kadre lepszą od większości drużyn z LM ale co z tego jak trener nie dojeżdza , w tym momencie kazdy z 2 miejsca nas leje z tą formą

0

@ludnek Kopenhaga nas robi jak chce, na parken nasi się obsraja :D

2

Każdy piłkarz barcelony zalicza zjazd i to taki mocny

0

Balde jak gwazdeczka orlikowa leci do przodu na chama zero przygotowania xD Yamal to zapomniał jak sie w piłke gra pod wodza xaviego

0

nawet odpalić meczu nie zdążyłem a juz dostają w dupe XD przeciez kazdy w 1/8 z nami bedzie faworytem nawet potencjalnie najsłabszy zespół co wyszedł z grupy xd

0

Ktoś z was kupował ostatnio telefon do +/- 1000 zł ? Szukam czegoś takiego do internetu jakieś podstawowe apki żeby jako tako zdjęcia robiło , tak do codziennego użytku :D

1

Ćwiąkała bardzo fajny i merytoryczny film wrzucił na temat Xaviego i całej Barcelony. W 100% się podpisuje pod tym co w tym filmie wypunktował, polecam obejrzeć

0

@Rewolucja123 z tą formą , z każdym dostajemy w palnik

0

On w innym świecie chyba żyje xD

0

PSV gra a arsenal strzela

0

Kończąc polityke , łądnie sobie pyka to PSV rozgrywają ładnie piłecake , ładnie to chodzi

0

Ale że kanał sportowy robi jakaś retransmisję obrad to już jest hit xD

1

@P33ck piękna kobieta :D

0

Dobrze jadą Sobie rezerwy do Antwerpii ale pamiętajcie że za zwycięstwo jest kaska :D Jak Xavi namiesza myślę że oni mogą to nawet przegrać

0

Fajna ta budowa za 200 mln, może jeszcze kolejne 200 i ta przebudowa przejdzie chociaż w stan deweloperski xD

1

Ogólnie to bliżej nam do wypadnięcia z top 4 niż do pierwszego miejsca :D zaraz się zacznie walka o LM w następnym sezonie bo Sociedad i Bilbao nie odpuszczą tak łatwo

5

Czyli to już moment żeby zacząć pisać że celem jest top4 i LM w następnym sezonie?

1

Widzieliście co zrobił de jong w tej sytuacji ? XDD było pewne gdzie zagra a on nawet nie podpiegł do goscia zeby go przykryc tylko stał i sie patrzył

0

Ludzie co wy w jakiegoś mistrza chcecie jak Barca nawet w katalonii nie jest najlepsza xD

0

Mam wrażenie że my gramy bez pomocy , tam jest taka dziura ze girona by sobie mogla klepac na srodku bez przeszkód

0

Piłka od de jonga 3 metry a ten sobie człapie idzie i sie patrzy

1

Oni kalectwo uprawiają zarówno w ataku jak i w obronie

1

Brazol zjazd do bazy

4

Jaki strzał , o boziu xD

0

Swoją droga Garcia dziś zamiata podłogę Felixem w pojedynkach

0

Xavi po raz kolejny zjedzony taktycznie xD, girona gra jedno od początku sezonu a on nie potrafił nawet mimo tygodnia wolnego się przygotować

3

Zero pressingu, gra obronna Barcelony to jest żart, chłop se biegnie jak na orliku obrońcę na raz robi i ładuje z czuba xDD

0

Zero agresywności jakiejś w tej obronie , każdy stoi i się patrzy co za dziady

1

Chłopu się piłka odbiła od nóg Brazylianoo

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?