Seledynowy
Dołączył/a: lipiec 2017
Rzeszów
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
W weekend nawet remis z Valencia będzie porażka i gwoździem do trumny, zwycięstwo tam to obowiązek
0
@P33ck My mamy kadre lepszą od większości drużyn z LM ale co z tego jak trener nie dojeżdza , w tym momencie kazdy z 2 miejsca nas leje z tą formą
0
@ludnek Kopenhaga nas robi jak chce, na parken nasi się obsraja :D
2
Każdy piłkarz barcelony zalicza zjazd i to taki mocny
0
Balde jak gwazdeczka orlikowa leci do przodu na chama zero przygotowania xD Yamal to zapomniał jak sie w piłke gra pod wodza xaviego
0
nawet odpalić meczu nie zdążyłem a juz dostają w dupe XD przeciez kazdy w 1/8 z nami bedzie faworytem nawet potencjalnie najsłabszy zespół co wyszedł z grupy xd
0
Ktoś z was kupował ostatnio telefon do +/- 1000 zł ? Szukam czegoś takiego do internetu jakieś podstawowe apki żeby jako tako zdjęcia robiło , tak do codziennego użytku :D
1
Ćwiąkała bardzo fajny i merytoryczny film wrzucił na temat Xaviego i całej Barcelony. W 100% się podpisuje pod tym co w tym filmie wypunktował, polecam obejrzeć
0
@Rewolucja123 z tą formą , z każdym dostajemy w palnik
0
On w innym świecie chyba żyje xD
0
PSV gra a arsenal strzela
0
Kończąc polityke , łądnie sobie pyka to PSV rozgrywają ładnie piłecake , ładnie to chodzi
0
Ale że kanał sportowy robi jakaś retransmisję obrad to już jest hit xD
1
@P33ck piękna kobieta :D
0
Dobrze jadą Sobie rezerwy do Antwerpii ale pamiętajcie że za zwycięstwo jest kaska :D Jak Xavi namiesza myślę że oni mogą to nawet przegrać
0
Fajna ta budowa za 200 mln, może jeszcze kolejne 200 i ta przebudowa przejdzie chociaż w stan deweloperski xD
1
Ogólnie to bliżej nam do wypadnięcia z top 4 niż do pierwszego miejsca :D zaraz się zacznie walka o LM w następnym sezonie bo Sociedad i Bilbao nie odpuszczą tak łatwo
5
Czyli to już moment żeby zacząć pisać że celem jest top4 i LM w następnym sezonie?
1
Widzieliście co zrobił de jong w tej sytuacji ? XDD było pewne gdzie zagra a on nawet nie podpiegł do goscia zeby go przykryc tylko stał i sie patrzył
0
Ludzie co wy w jakiegoś mistrza chcecie jak Barca nawet w katalonii nie jest najlepsza xD
0
Mam wrażenie że my gramy bez pomocy , tam jest taka dziura ze girona by sobie mogla klepac na srodku bez przeszkód
0
Piłka od de jonga 3 metry a ten sobie człapie idzie i sie patrzy
1
Oni kalectwo uprawiają zarówno w ataku jak i w obronie
1
Brazol zjazd do bazy
4
Jaki strzał , o boziu xD
0
Swoją droga Garcia dziś zamiata podłogę Felixem w pojedynkach
0
Xavi po raz kolejny zjedzony taktycznie xD, girona gra jedno od początku sezonu a on nie potrafił nawet mimo tygodnia wolnego się przygotować
3
Zero pressingu, gra obronna Barcelony to jest żart, chłop se biegnie jak na orliku obrońcę na raz robi i ładuje z czuba xDD
0
Zero agresywności jakiejś w tej obronie , każdy stoi i się patrzy co za dziady
1
Chłopu się piłka odbiła od nóg Brazylianoo