2

@vangoor kto w sobotę ma dniowke a w niedzielę nocke ten dopiero się w cyrku nie śmieje :D

1

Villareal nas łoi 5:3 żeby dziś zremisować z cadiz u siebie xD

3

Gdyby nie ten dramat w końcówce z Villareal w tym momencie barca traciłaby 3 pkt do drugiej Girony, abstrakcja patrząc na poziom gry :D

0

Nie mógł tutaj varu sprawdzić bo to nie była bezpośrednia czerwona kartka

5

Arajuo kryminał jak mozna tak kryc takiego zawodnika jak ten samu XDDDD

1

Kounde kryminał w obronie w tym momencie, jak można tak odpuścić przeciwnika w polu karnym

0

Chłopu się piłka zaplątała między nogami, komiczny gol ale gol jest gol

1

@adi7adi8 zero pomocy ze strony kounde, chłop sam musi kiwać 3 przeciwników

1

Nie rozumiem jednego jakim cudem na przestrzeni jednego sezonu nastąpił taki zjazd w pressingu , przeciez aktualnie to tak kuleje ze ostatnia drużyna w tabeli bez problemu potrafiła wyjść z niego

3

@P33ck albo odcinek jak kiepski był urzędnikiem też mocny xD

1

Ale że Barcelona przegrywa walke o piłkarza z Totenhamem

0

@kolomen2 polecam instant gaming , zasada ta sama co g2a tez kupujesz klucze , ale maja lepsze ceny i mozna bez podatku kupowac :D

2

Gadanie Xaviego o jakiejś reakcji pozytywnej że to dobry mecz, jak Osasuna w 10 momentami nas cisnela i mało co bramki nie strzeliła xD ego TOP nie przyzna się do błędów bardzo to denerwujące

0

Na plus nie stracili bramki, na minus wszystko inne gra dramatyczna wolna, niedokładna

3

@LM10GOAT no i zacznie się walka o top4, brak awansu do LM chyba będzie oznaczać koniec Barcelony jaka znamy

0

@norbi77 grafik ustalany jest odgórnie i robi za zwykła dniówkę , @Mario96w nie musisz mi tego mówić ja sam robię w wspomnianym zawodzie gdzie święta i weekendy nie istnieją , co nie zmienia faktu że jak ma się wolne w tygodniu to inni pracują :D, @draxidox no masakra biedna mama zmuszona :( , mówię że punkt widzenia zależy od punktu siedzenia, sam jakbyś pracował w takim miejscu wolałbyś mieć wolne niedzielę

1

@draxidox moja mama pracuje w sklepie i nie jest zadowolona z takiego rozwiązania, punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. Dla Ciebie bezsensowny dla innych okazja żeby odpocząć i spędzić czas z rodziną

1

Ale ludzie kochani te bramki to tak frajersko Barcelona straciła, niczym moja drużyna ostatnio na orliku grając na drużynę chłopaków ze wsi obok. Taki o to poziom tej naszej Barcy

0

Dobra ale czy taka informacja totalnie morali nie zniszczy? I już im się totalnie odechce grać skoro trener i tak odchodzi?

0

Czyli cel na ten sezon walka o top4 się zapowiada, a Atletico i Athletic łatwo się nie poddadzą

0

@Kgorecki2500 Francja, Niemcy teraz USa lewica wszędzie zaczyna denerwować ludzi i to co zrobiła z państwami że nie dziwne ze są takie ruchy

1

Ale Villareal zapłaci rachunek w weekend, już się meczu nie mogę doczekać kursy takie że chyba w ciemno wleci typ na Villareal , jak barca wygra spoko jak nie chociaż wpadnie kaska

4

Ale ważne że walczyliśmy do końca , Xavi ma mentalność jakiegoś przegrywa - średniaka ligowego który grał mecz z mistrzem kraju. Cudowny trener

0

No i młody williams pokazał yamalowi jak sie strzela i gra

1

no jeszcze niech Napoli wywali nas z LM i bedzie mozna skupic sie na top4 w lidze

2

klepu klpeu z tylu bez sensu - strata jedna pila przeciwnika i smród pod bramką ile to juz razy widzielismy

1

Yamal obowiązkowo dodatkowe treningi z akcji sam na sam

6

ida 3 na 4 i pedri tak podaje xd chlop co zjazd zaliczył , ja nie wiem co on dalej na boisku robi , jeden z najsłabszych dziś

0

Tutaj mógł strzelać a nie mijać w przeciwieństwie do wcześniejszej sytuacji xD bo tutaj mijal bramkarza na slabsza noge

15

Cyk szprajem zamrozimy i bedzie jak nowy XDD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?