Seledynowy
Dołączył/a: lipiec 2017
Rzeszów
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@vangoor kto w sobotę ma dniowke a w niedzielę nocke ten dopiero się w cyrku nie śmieje :D
1
Villareal nas łoi 5:3 żeby dziś zremisować z cadiz u siebie xD
3
Gdyby nie ten dramat w końcówce z Villareal w tym momencie barca traciłaby 3 pkt do drugiej Girony, abstrakcja patrząc na poziom gry :D
0
Nie mógł tutaj varu sprawdzić bo to nie była bezpośrednia czerwona kartka
5
Arajuo kryminał jak mozna tak kryc takiego zawodnika jak ten samu XDDDD
1
Kounde kryminał w obronie w tym momencie, jak można tak odpuścić przeciwnika w polu karnym
0
Chłopu się piłka zaplątała między nogami, komiczny gol ale gol jest gol
1
@adi7adi8 zero pomocy ze strony kounde, chłop sam musi kiwać 3 przeciwników
1
Nie rozumiem jednego jakim cudem na przestrzeni jednego sezonu nastąpił taki zjazd w pressingu , przeciez aktualnie to tak kuleje ze ostatnia drużyna w tabeli bez problemu potrafiła wyjść z niego
3
@P33ck albo odcinek jak kiepski był urzędnikiem też mocny xD
1
Ale że Barcelona przegrywa walke o piłkarza z Totenhamem
0
@kolomen2 polecam instant gaming , zasada ta sama co g2a tez kupujesz klucze , ale maja lepsze ceny i mozna bez podatku kupowac :D
2
Gadanie Xaviego o jakiejś reakcji pozytywnej że to dobry mecz, jak Osasuna w 10 momentami nas cisnela i mało co bramki nie strzeliła xD ego TOP nie przyzna się do błędów bardzo to denerwujące
0
Na plus nie stracili bramki, na minus wszystko inne gra dramatyczna wolna, niedokładna
3
@LM10GOAT no i zacznie się walka o top4, brak awansu do LM chyba będzie oznaczać koniec Barcelony jaka znamy
0
@norbi77 grafik ustalany jest odgórnie i robi za zwykła dniówkę , @Mario96w nie musisz mi tego mówić ja sam robię w wspomnianym zawodzie gdzie święta i weekendy nie istnieją , co nie zmienia faktu że jak ma się wolne w tygodniu to inni pracują :D, @draxidox no masakra biedna mama zmuszona :( , mówię że punkt widzenia zależy od punktu siedzenia, sam jakbyś pracował w takim miejscu wolałbyś mieć wolne niedzielę
1
@draxidox moja mama pracuje w sklepie i nie jest zadowolona z takiego rozwiązania, punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. Dla Ciebie bezsensowny dla innych okazja żeby odpocząć i spędzić czas z rodziną
1
Ale ludzie kochani te bramki to tak frajersko Barcelona straciła, niczym moja drużyna ostatnio na orliku grając na drużynę chłopaków ze wsi obok. Taki o to poziom tej naszej Barcy
0
Dobra ale czy taka informacja totalnie morali nie zniszczy? I już im się totalnie odechce grać skoro trener i tak odchodzi?
0
Czyli cel na ten sezon walka o top4 się zapowiada, a Atletico i Athletic łatwo się nie poddadzą
0
@Kgorecki2500 Francja, Niemcy teraz USa lewica wszędzie zaczyna denerwować ludzi i to co zrobiła z państwami że nie dziwne ze są takie ruchy
1
Ale Villareal zapłaci rachunek w weekend, już się meczu nie mogę doczekać kursy takie że chyba w ciemno wleci typ na Villareal , jak barca wygra spoko jak nie chociaż wpadnie kaska
4
Ale ważne że walczyliśmy do końca , Xavi ma mentalność jakiegoś przegrywa - średniaka ligowego który grał mecz z mistrzem kraju. Cudowny trener
0
No i młody williams pokazał yamalowi jak sie strzela i gra
1
no jeszcze niech Napoli wywali nas z LM i bedzie mozna skupic sie na top4 w lidze
2
klepu klpeu z tylu bez sensu - strata jedna pila przeciwnika i smród pod bramką ile to juz razy widzielismy
1
Yamal obowiązkowo dodatkowe treningi z akcji sam na sam
6
ida 3 na 4 i pedri tak podaje xd chlop co zjazd zaliczył , ja nie wiem co on dalej na boisku robi , jeden z najsłabszych dziś
0
Tutaj mógł strzelać a nie mijać w przeciwieństwie do wcześniejszej sytuacji xD bo tutaj mijal bramkarza na slabsza noge
15
Cyk szprajem zamrozimy i bedzie jak nowy XDD