Seledynowy
Dołączył/a: lipiec 2017
Rzeszów
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
15 min a ten lapie żółta kartke na bezzebnym kontrataku almerii xD
4
taki chaos gra almeria w obronie ze to bedzie wstyd jak barca minimum 3 nie wsadzi
3
@Encore niestety genetyczna dominacja bellinghama
0
najpierw 2 pozniej 3 tygodnie , zaraz sie okaże że jednak poważna kontuzja i do wiosny nie zagra xD
0
@FCB24 wielce prawdopodobne, pewnie pół składu odejdzie po takim sezonie
1
No i girona ma ta skuteczność 4 celne strzały 3 brameczki i tak można żyć
1
@hayek a takie -15 bedzie juz raczej oznaczac walke o top 4
0
Pan piłkarz Bellingham
0
Stawiacie że kiedy nas Athletic łyknie? :D
0
@Lament i ogarnięta obrona, przecież oni taki cyrk odstawiają xD akcje które stwarzają zero zagrożenia przy defensywie innego zespołu dla naszej defensywy są groźne i często kończą się bramkami z dupy
0
Ale najważniejsze że rl9 wrzucił na insta zdjęcie z jego nożyc, szkoda że one i tak nic nie dały
4
No to w środę strata pkt z Almeria i można jechać na święta
1
Zaraz 5 i 6 zespół w tabeli będzie do nas mniej tracił niż my do top 1 xD chyba pora zacząć się zastanawiać i bać o top4? Patrząc na to jaka maszynę robi Valverde i zawsze groźne Sociedad
1
I co Xavi będzie dalej gadał że walczymy o mistrza? Z taka strata oni już moga co najwyżej o tym pomarzyć
0
Strzały są ale żaden praktycznie wielkiego zagrożenia nie stworzył xD tak jak z girona gadanie ze więcej strzałów oddaliśmy, realnie ile z tych strzałów było groźnych? Na palcach jednej ręki można było policzyć
1
Każdy piłkarz zalicza regres w tej drużynie, nawet de jong, lepszy trener i ten mecz jest do wygrania spokojnie. Takiej dziadowskiej valenci lata nie było, a oni mają nawet problem skladną akcje przeprowadzić
2
Oni mają problem przyjęciem piłki xD jak w b klasie
0
Był nasz jakiś celny strzal? :D Paździerz jak poprzednie mecze nic się nie zmienia
4
@Pawel13sz ja nie widzę ich wogole, tylko same napisy od wczoraj mniej więcej
0
Raphinia znów się będzie kopał po czole z Lewandowskim już się doczekać nie mogę jak piłeczki nie będą umieć przyjąć :D
0
@ObiektywnyKibic121 trzeba było na Valencię lepsza inwestycja
0
@Pawlusek w barca studio było połączenie z dziennikarzem przyjacielem Xaviego który powiedział że Xavi ufa lewemu w 100% i bez względu na nic
0
Barcelona nie jest najlepsza w Hiszpanii ba nawet w Kataloni, ale co z tego jak wkoncu wygraliśmy grupę w lidze Mistrzów
3
@kuz Xavi tym meczem Pokazał warsztat taktyczny, a właściwie jego brak, girona zawsze gra tak samo bilbao czy real pokazali jak to pokonać i wyłączyć ich z grania no ale nasz taktyk nawet tego nie umie tylko macie weźcie piłeczkę grajcie sobie jak na orliku
2
@Firestone Xavi albo jest głupi albo jest człowiekiem Wielkiej wiary xD opcja jest też taka że to narcyz nie widzący swoich błędów , jedno nie wyklucza pozostałych w sumie
6
@tristan87 mina bez zapalnika nie wybuchnie więc jest to względnie bezpieczne, takie same są w polskim wojsku i na poligonach się je nosi i rzuca jak chce :D
1
Lewy w tym momencie mało nam daje, jego pressing prawie nie istnieje, słabo wychodzi na pozycję i nie ma odejścia oraz mobilności z resztą po wieku nie ma się co dziwić. Czy według was dobrym pomysłem nie byłoby postawić na kogoś innego np. ferrana, a lewego od 60 minuty?
2
Chyba na ten 4 ligowy klub trzeba wyjść pierwszym składem w Pucharze króla , a może i nawet w tedy być ciężko , jak 4 ligowi obrońcy będą lewego jak peta gasić
0
Ogólnie to chyba trzeba zacząć stawiać kaske na przeciwników Barcelony, zawsze kursik jest fajny. Barcelona wygra miła niespodzianka a jak przegra to chociaż pieniążki wpadną na osłodę
0
@Transu96 czyli poprzedni sezon to był wypadek przy pracy :D i forma kocur paru graczy