4

15 min a ten lapie żółta kartke na bezzebnym kontrataku almerii xD

4

taki chaos gra almeria w obronie ze to bedzie wstyd jak barca minimum 3 nie wsadzi

3

@Encore niestety genetyczna dominacja bellinghama

0

najpierw 2 pozniej 3 tygodnie , zaraz sie okaże że jednak poważna kontuzja i do wiosny nie zagra xD

0

@FCB24 wielce prawdopodobne, pewnie pół składu odejdzie po takim sezonie

1

No i girona ma ta skuteczność 4 celne strzały 3 brameczki i tak można żyć

1

@hayek a takie -15 bedzie juz raczej oznaczac walke o top 4

0

Pan piłkarz Bellingham

0

Stawiacie że kiedy nas Athletic łyknie? :D

0

@Lament i ogarnięta obrona, przecież oni taki cyrk odstawiają xD akcje które stwarzają zero zagrożenia przy defensywie innego zespołu dla naszej defensywy są groźne i często kończą się bramkami z dupy

0

Ale najważniejsze że rl9 wrzucił na insta zdjęcie z jego nożyc, szkoda że one i tak nic nie dały

4

No to w środę strata pkt z Almeria i można jechać na święta

1

Zaraz 5 i 6 zespół w tabeli będzie do nas mniej tracił niż my do top 1 xD chyba pora zacząć się zastanawiać i bać o top4? Patrząc na to jaka maszynę robi Valverde i zawsze groźne Sociedad

1

I co Xavi będzie dalej gadał że walczymy o mistrza? Z taka strata oni już moga co najwyżej o tym pomarzyć

0

Strzały są ale żaden praktycznie wielkiego zagrożenia nie stworzył xD tak jak z girona gadanie ze więcej strzałów oddaliśmy, realnie ile z tych strzałów było groźnych? Na palcach jednej ręki można było policzyć

1

Każdy piłkarz zalicza regres w tej drużynie, nawet de jong, lepszy trener i ten mecz jest do wygrania spokojnie. Takiej dziadowskiej valenci lata nie było, a oni mają nawet problem skladną akcje przeprowadzić

2

Oni mają problem przyjęciem piłki xD jak w b klasie

0

Był nasz jakiś celny strzal? :D Paździerz jak poprzednie mecze nic się nie zmienia

4

@Pawel13sz ja nie widzę ich wogole, tylko same napisy od wczoraj mniej więcej

0

Raphinia znów się będzie kopał po czole z Lewandowskim już się doczekać nie mogę jak piłeczki nie będą umieć przyjąć :D

0

@ObiektywnyKibic121 trzeba było na Valencię lepsza inwestycja

0

@Pawlusek w barca studio było połączenie z dziennikarzem przyjacielem Xaviego który powiedział że Xavi ufa lewemu w 100% i bez względu na nic

0

Barcelona nie jest najlepsza w Hiszpanii ba nawet w Kataloni, ale co z tego jak wkoncu wygraliśmy grupę w lidze Mistrzów

3

@kuz Xavi tym meczem Pokazał warsztat taktyczny, a właściwie jego brak, girona zawsze gra tak samo bilbao czy real pokazali jak to pokonać i wyłączyć ich z grania no ale nasz taktyk nawet tego nie umie tylko macie weźcie piłeczkę grajcie sobie jak na orliku

2

@Firestone Xavi albo jest głupi albo jest człowiekiem Wielkiej wiary xD opcja jest też taka że to narcyz nie widzący swoich błędów , jedno nie wyklucza pozostałych w sumie

6

@tristan87 mina bez zapalnika nie wybuchnie więc jest to względnie bezpieczne, takie same są w polskim wojsku i na poligonach się je nosi i rzuca jak chce :D

1

Lewy w tym momencie mało nam daje, jego pressing prawie nie istnieje, słabo wychodzi na pozycję i nie ma odejścia oraz mobilności z resztą po wieku nie ma się co dziwić. Czy według was dobrym pomysłem nie byłoby postawić na kogoś innego np. ferrana, a lewego od 60 minuty?

2

Chyba na ten 4 ligowy klub trzeba wyjść pierwszym składem w Pucharze króla , a może i nawet w tedy być ciężko , jak 4 ligowi obrońcy będą lewego jak peta gasić

0

Ogólnie to chyba trzeba zacząć stawiać kaske na przeciwników Barcelony, zawsze kursik jest fajny. Barcelona wygra miła niespodzianka a jak przegra to chociaż pieniążki wpadną na osłodę

0

@Transu96 czyli poprzedni sezon to był wypadek przy pracy :D i forma kocur paru graczy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?