0

@tomekjd czysty karny , troche sprytu

6

@Pedri16Future raczej Olmo

0

Czy 2 pkt w 4 meczach i prawdopodobny spadek na 3 miejsce to juz bedzie bicie na alarm ?

6

Zmarnowali z 3-4 okazje na idealna kontre gdzie nawet strzału nie oddali , to jest naprawdę jakiś żart. Nie wspominając ze nawet jak przeciwnik pomaga nie moga strzelic bramki

0

@El Plutoninho z las palmas było to samo

0

1 celny strzał mallorci i rzecz jasna odrazu gol

1

Zamiast spokojne 2-3 to mamy 1:1 ,niech więcej kontr 3na1 marnuja

0

@partymaker grają jakby sie bali wsatwić noge , jak teraz sytuacja z olmo i yamalem

2

3 NA 1 i tak zagrac matko kochana :D Juz na orliku z chłopakami takie akcje to pewny gol

0

Ale Yamal sete zmarnował , takie sytaucje w takich meczach trzeba wykorzystac

0

@Zoker No ta XD ja nie mowie o tym jak ktos od nas mu poda piłeczke tylko jak wychodzi poza pole karne i przecina akcje przeciwnika

13

Fajnie ze Penia wychodzi i kasuje akcje , ale niejednokrotnie moze zagrac do obroncy bo ma miejsce a za kazdym razem jak wychodzi leci laga w aut XD

0

Ledwo trafił XD

0

Ciekawe czy Kounde podtrzyma passe i zagra kolejny tragiczny mecz

1

Co do Olmo przeciz było wiadomo że to szklanka patrząc na jego historie kontuzji we wcześniejszych sezonach. Więc nie wiem skąd zdziwienie :D gracz naprawde dobry i w rytmie pokazuje jakość , drugim minusem jest to , że niekiedy jest bardzo samolubny i za bardzo nonszalancki

0

@FCBparasiempre wtorek ciezki wyjazd do majorki, ponziej w sobote ciezki wyjazd na betis a w srode za tydzien chyba najciezszy wyjazd do borussi, tydzien 3 ciezkie mecze na wyjezdzie tutaj w tydzien mozna sobie skomplikowac sytuacje w lidze i spasc z top8 w LM

2

@Kitibela no co by nie mówić , dramat jak rozwalili przewage grając z średniakami/słabeuszami

4

My tu gadu gadu że Real jak wygra 2 mecze to nas wyprzedza o 2 pkt ale atletico juz traci do nas dwa pkt i zaraz nawet na top3 możemy spaść :D

1

@matirix20 no wlasnie zagral u siebie z druzyna z dolnej czesci i widzisz co sie stalo :D

0

@partymaker co by nie mówić Borussia jest silna na swoim stadionie , w LM czzeka nas naprawde ciężka przeprawa , z grą jak dziś nie mamy po co tam jechac

0

Fabiański widze mecz życia gra :D

0

Swoja droga mozemy zbic pione z City, ostatnio podobny poziom prezentujemy w swoich ligach :D

0

Mowia ze Pena ma cos czego az tak dobrego nie ma Szczesny czyli szybkosc i wychodzenie za pole karne , ale z tego co wiem bramkarz ma dobrze bronic a nie zachowywac sie jak trampkarz ktory boi sie rzucic i boi sie pilki , pena z czysto bramkarskiego fachu jest fatalny

2

Mallorca betis Borussia w przeciagu tygodnia, wszystko na wyjazdach z taka gra nie widze tego

0

Co by nie mowic, to wstyd przegrac ten mecz. Klasycznie takimi meczami sie przegrywa mistrzostwo

4

3 mecze 1 pkt pieknie mozna rozwalic przewage xD przegrac u siebie z broniacym sie przed spadkiem las palmas tez fajnie

0

Kounde od najlepszego prawego obroncy swiata zalicza taki spekatakulatny zjazd :D no i fermin kolejny mecz i znow to samo gosc sie nie nadaje na pierwszy sklad

4

@AduŚ07 zobacz na historie jego kontuzji i poznasz odpowiedz na to pytanie xd

11

Co jak co ale Camavinga forme ladna zlapal, chyba najrówniej grajacy zawodnik realu

0

@NorbiTBOB w fazie grupowej nie zagramy na camp nou , ale juz bodajże w pucharowej mozna zmienic stadion

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?