0

Mokambe zaczyna sje rozpedzac zaraz dogoni lewego w golach, niezle jak na transferowy flop

0

Jak tak dalej pojdzie to trzeba bedzie zaczac sie ogladac za plecy bo mniejsza przewaga będzie nad 5 miejscem niż strata do 1 :D

1

Czyli co Benfica zaplaci rachunek?

0

My tu gadu gafu że strata do realu taka do atletico siaka , a bilbao nam siedzi na dupie i jak jutro wygra ma tyle pkt co my xD ludzie kochani przecież to co oni zrobili w lidze przechodzi ludzkie pojęcie jak mozna tak zepsuć swoją sytuacje

2

Bilbao wygrywając jutro mecz zrówna się z nami pkt i zaraz trzeba będzie zacząć oglądać się za siebie żeby nie spaść na top 4 a nie myśleć o jakimś 1 miejscu :D

0

Jakby nie patrzec 5 ostatnich meczów Barcy w lidze to 1 zwyciestwo 2 remisy i 2 porażki. Dramatyczna statystyka

0

@Batys jakby nie patrzec 1 pkt do atletico odrobilismy xD

0

Yamal dzis ustawienie na strzal z kazdej pozycji, co kolejny to gorszy :D

0

Nie wiem ale jakos po wyniku Atletico podejrzewalem ze moze byc ciezko :D

0

Lewemu to pilka w grze przeszkadza juz od paru spotkan

0

Za slabego lewego mozna dac Olmo ale za raphinie? Nie ma za bardzo kogo

0

Zas Yamal na lepszej nodze pile miał i tak mu zeszla

1

@Comentateiro atletico przegrało , zobaczymy co real pokaże. No ale 1 część sezonu zawalili koncertowo i takie mecze trzeba wygrywac myslac o mistrzu

0

No ogólnie to teraz mogą być ciężary, cała akcja to lekki kryminał obrony i brak krycia

2

Ale pila Pedriego, wejscie Kounde tez pierwsza klasa

0

Niezle cyrki z tym stadionem :D Obawiam sie ze w tym sezonie juz nie wrocimy na CN, mam nadzieje ze chociaz w tym roku sie uda xd ale co Laporta obiecal to jego, zastanawiam sie czy serio Socios to takie debile czy sa slepi nie widza jaki rozpirdziel jest na CN

3

Ale jak to, przeciez juz montowali krzeselka

5

Już był w Premier League i go zweryfikowało pięknie :D to beznadziejna opcja dla niego

0

@jacobFCB a co z Yamaldependencia? :D

0

No to w weekend mecz z rzeznikami z Getafe, ciekawe jak to bedzie wygladac

1

@comtedurgell czysty karny, stempel dziwne ze bez żółtej

0

Ale nie ma co mówić zmiennicy to pięknie poziom zaniżają w tej druzynie, czy to w obronie czy ataku

0

Ciekawe ze cofaja az tyle akcje :D

0

Martin to jest taka pokraka ze glowa mala, czasem chlop ma problem z zagraniem na 5 metrow, nie wspominajac ze ustawia sie jak w B klasie

1

Trzeba strzelic na 2 jak najszybciej i grac na spokojnie, oby zaczeli wykorzystywac okazje

3

Pena moze i wychodzi na przedpole, ale jego jedyne zagranie w tedy to laga w aut, nawet jesli jest czas przyjac i oddac do kolegi

0

@MesQueUnClub96 takimi meczami sie czesto przegrywa tytuly, ciekawe jak bedzie w tym przypadku

0

No powiem wam ze Flick zagotował składem , po samych nazwiskach patrzac mocny skład ale wiemy jak wygląda rzeczywistość , brak Torre to tez jakiś błąd w matrixie

6

Ciekawe co z Martinezem i na ile wypadnie. I właśnie w takiej sytuacji Araujo jest potrzebny i jak Juve nie da 70mln nie ma szans zeby go puścić

0

@karci0 w studiu w kanale sportowym Orłowski mówił , że nie zagra

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?