Seledynowy
Dołączył/a: lipiec 2017
Rzeszów
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Mokambe zaczyna sje rozpedzac zaraz dogoni lewego w golach, niezle jak na transferowy flop
0
Jak tak dalej pojdzie to trzeba bedzie zaczac sie ogladac za plecy bo mniejsza przewaga będzie nad 5 miejscem niż strata do 1 :D
1
Czyli co Benfica zaplaci rachunek?
0
My tu gadu gafu że strata do realu taka do atletico siaka , a bilbao nam siedzi na dupie i jak jutro wygra ma tyle pkt co my xD ludzie kochani przecież to co oni zrobili w lidze przechodzi ludzkie pojęcie jak mozna tak zepsuć swoją sytuacje
2
Bilbao wygrywając jutro mecz zrówna się z nami pkt i zaraz trzeba będzie zacząć oglądać się za siebie żeby nie spaść na top 4 a nie myśleć o jakimś 1 miejscu :D
0
Jakby nie patrzec 5 ostatnich meczów Barcy w lidze to 1 zwyciestwo 2 remisy i 2 porażki. Dramatyczna statystyka
0
@Batys jakby nie patrzec 1 pkt do atletico odrobilismy xD
0
Yamal dzis ustawienie na strzal z kazdej pozycji, co kolejny to gorszy :D
0
Nie wiem ale jakos po wyniku Atletico podejrzewalem ze moze byc ciezko :D
0
Lewemu to pilka w grze przeszkadza juz od paru spotkan
0
Za slabego lewego mozna dac Olmo ale za raphinie? Nie ma za bardzo kogo
0
Zas Yamal na lepszej nodze pile miał i tak mu zeszla
1
@Comentateiro atletico przegrało , zobaczymy co real pokaże. No ale 1 część sezonu zawalili koncertowo i takie mecze trzeba wygrywac myslac o mistrzu
0
No ogólnie to teraz mogą być ciężary, cała akcja to lekki kryminał obrony i brak krycia
2
Ale pila Pedriego, wejscie Kounde tez pierwsza klasa
0
Niezle cyrki z tym stadionem :D Obawiam sie ze w tym sezonie juz nie wrocimy na CN, mam nadzieje ze chociaz w tym roku sie uda xd ale co Laporta obiecal to jego, zastanawiam sie czy serio Socios to takie debile czy sa slepi nie widza jaki rozpirdziel jest na CN
3
Ale jak to, przeciez juz montowali krzeselka
5
Już był w Premier League i go zweryfikowało pięknie :D to beznadziejna opcja dla niego
0
@jacobFCB a co z Yamaldependencia? :D
0
No to w weekend mecz z rzeznikami z Getafe, ciekawe jak to bedzie wygladac
1
@comtedurgell czysty karny, stempel dziwne ze bez żółtej
0
Ale nie ma co mówić zmiennicy to pięknie poziom zaniżają w tej druzynie, czy to w obronie czy ataku
0
Ciekawe ze cofaja az tyle akcje :D
0
Martin to jest taka pokraka ze glowa mala, czasem chlop ma problem z zagraniem na 5 metrow, nie wspominajac ze ustawia sie jak w B klasie
1
Trzeba strzelic na 2 jak najszybciej i grac na spokojnie, oby zaczeli wykorzystywac okazje
3
Pena moze i wychodzi na przedpole, ale jego jedyne zagranie w tedy to laga w aut, nawet jesli jest czas przyjac i oddac do kolegi
0
@MesQueUnClub96 takimi meczami sie czesto przegrywa tytuly, ciekawe jak bedzie w tym przypadku
0
No powiem wam ze Flick zagotował składem , po samych nazwiskach patrzac mocny skład ale wiemy jak wygląda rzeczywistość , brak Torre to tez jakiś błąd w matrixie
6
Ciekawe co z Martinezem i na ile wypadnie. I właśnie w takiej sytuacji Araujo jest potrzebny i jak Juve nie da 70mln nie ma szans zeby go puścić
0
@karci0 w studiu w kanale sportowym Orłowski mówił , że nie zagra