0

Boze kochany Yamal co on odwalił

0

Arajuo dramat , kawął chłopa a przegrał cos takiego xddd

0

Większość pił do Blade to straty xd

0

De jong dziś wejście w mecz z formą sprzed paru miesięcy xd

0

No to teraz winek wieczorem i weekend udany :D

0

@messi33 jak zagramy w tym roku to juz bedzie sukces :D tak samo ukonczenie stadionu wg planow 2026 jest nie realne - 2027 albo nawet 2028

1

@Yoshi94 no argument konkret byczku, w jakim swiecie Ty zyjesz :D koledzy wyzej wyjasnili czym sa JDG dla wiekszych firm, nie wspominajac ze 90% ludzi w swojej pracy nie ma mozliwosci zalozyc takiej dzialalnosci

0

@Criss18Barca mysle ze nie te wybory na prezydenta ale nastepne do sejmu beda momentem kluczowym dla konfederacji, przez te 2 lata moze sie wiele zmienic

0

No niezle, zaraz sie okaze ze Olmo i Victor grali nielegalnie przez 3 miesiace wpadna walkowery i cyk real wygrywa mistrza xD

0

Akurat jak mamy grac z Betisem Ci musieli zlapac lekka wzwyszke formy :D

4

Ostatnie 10 min to niezly pokaz samolubności zawodników Barcelony xD

11

Nie chcą lewemu dać hattricka , juz mogli z 3 pily na 100% sytuacje dac

0

Ale Balde sie poławił miał 3 do dogrania a szli 4 na 2 :D

0

Prawa strona przecieka , Kounde juz nie domaga pomalu i nie ma wsparcia

1

No i zamiast 2-3 brameczki i grac spokojnie rotacjami to teraz bedą do konca nerwy

0

Ale frajerska bramka XD lewy dal sie blindowi przepchnąć dramat

4

Reką , karny dla Girony

1

W sytuacji z Yamalem bym sie nie doszukiwał ale jakim cudem na Ferminie karnego nie było nie wiem xd

0

Ogólnie dzisiaj wszystko siedzi prócz najwazniejszego ostatniego podania i wykończenia

6

Lewy wygląda jak zły klocek w tej układance xd ale znajać zycie zaraz bramke strzeli

0

Po tych sytaucjach już powinno być tutaj minimum 1:0

1

Yamal jedna piłe dał do lewego na 100% którą Lewy zepsuł to teraz już mu podawać ni chciał xd

1

@cinero1996 mnie najbardziej cieszy ze Gavi rośnie , wobec niepewnej sytuacji zdrowotnej Olmo potrzebny nam gavi w formie

0

Czyli Olmo wraca na Celte opuści dwumecz z Borussia , nie dobrze ważny moment sezonu a go zabraknie.

0

Witam pytanko jeszcze komuś La Rambla nie działa na przeglądarce w telefonie? :D

1

Co do Yamala to chyba trzeba sie zacząć przyzwyczajać do prób zagrania fałszem i masy nieskutecznych strzałów :D Mam nadzieję że i to uda mu sie poprawić z biegiem lat

1

Mam nadzieje ze Fermin obudzi sie w szatni i wyjdzie na 2 połowe , bo wejście ma bardzo słabe

0

Garcia idealnie w tym meczu pokazuje dlaczego nigdy nie bedzie wyjściowym ŚO w barcelonie :D

1

No to Olmo za długo już bez kontuzji grał xd

1

@Dzieniu nie dziwne , Dominguez jak grał to prezentował naprawdę niski poziom

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?