Seledynowy
Dołączył/a: lipiec 2017
Rzeszów
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Boze kochany Yamal co on odwalił
0
Arajuo dramat , kawął chłopa a przegrał cos takiego xddd
0
Większość pił do Blade to straty xd
0
De jong dziś wejście w mecz z formą sprzed paru miesięcy xd
0
No to teraz winek wieczorem i weekend udany :D
0
@messi33 jak zagramy w tym roku to juz bedzie sukces :D tak samo ukonczenie stadionu wg planow 2026 jest nie realne - 2027 albo nawet 2028
1
@Yoshi94 no argument konkret byczku, w jakim swiecie Ty zyjesz :D koledzy wyzej wyjasnili czym sa JDG dla wiekszych firm, nie wspominajac ze 90% ludzi w swojej pracy nie ma mozliwosci zalozyc takiej dzialalnosci
0
@Criss18Barca mysle ze nie te wybory na prezydenta ale nastepne do sejmu beda momentem kluczowym dla konfederacji, przez te 2 lata moze sie wiele zmienic
0
No niezle, zaraz sie okaze ze Olmo i Victor grali nielegalnie przez 3 miesiace wpadna walkowery i cyk real wygrywa mistrza xD
0
Akurat jak mamy grac z Betisem Ci musieli zlapac lekka wzwyszke formy :D
4
Ostatnie 10 min to niezly pokaz samolubności zawodników Barcelony xD
11
Nie chcą lewemu dać hattricka , juz mogli z 3 pily na 100% sytuacje dac
0
Ale Balde sie poławił miał 3 do dogrania a szli 4 na 2 :D
0
Prawa strona przecieka , Kounde juz nie domaga pomalu i nie ma wsparcia
1
No i zamiast 2-3 brameczki i grac spokojnie rotacjami to teraz bedą do konca nerwy
0
Ale frajerska bramka XD lewy dal sie blindowi przepchnąć dramat
4
Reką , karny dla Girony
1
W sytuacji z Yamalem bym sie nie doszukiwał ale jakim cudem na Ferminie karnego nie było nie wiem xd
0
Ogólnie dzisiaj wszystko siedzi prócz najwazniejszego ostatniego podania i wykończenia
6
Lewy wygląda jak zły klocek w tej układance xd ale znajać zycie zaraz bramke strzeli
0
Po tych sytaucjach już powinno być tutaj minimum 1:0
1
Yamal jedna piłe dał do lewego na 100% którą Lewy zepsuł to teraz już mu podawać ni chciał xd
1
@cinero1996 mnie najbardziej cieszy ze Gavi rośnie , wobec niepewnej sytuacji zdrowotnej Olmo potrzebny nam gavi w formie
0
Czyli Olmo wraca na Celte opuści dwumecz z Borussia , nie dobrze ważny moment sezonu a go zabraknie.
0
Witam pytanko jeszcze komuś La Rambla nie działa na przeglądarce w telefonie? :D
1
Co do Yamala to chyba trzeba sie zacząć przyzwyczajać do prób zagrania fałszem i masy nieskutecznych strzałów :D Mam nadzieję że i to uda mu sie poprawić z biegiem lat
1
Mam nadzieje ze Fermin obudzi sie w szatni i wyjdzie na 2 połowe , bo wejście ma bardzo słabe
0
Garcia idealnie w tym meczu pokazuje dlaczego nigdy nie bedzie wyjściowym ŚO w barcelonie :D
1
No to Olmo za długo już bez kontuzji grał xd
1
@Dzieniu nie dziwne , Dominguez jak grał to prezentował naprawdę niski poziom