6

Inter ma Sommera a PSG Donnarume no i mają prawdopodobnie finał, lata rozgrywek pokazały że tam Trzeba mieć topowego bramkarza

5

Najbardziej chyba boli to że stracili bramkę 3 min przed końcem, i to w jakiej sytuacji laga wygrana główka akcja i gol no dramat xD jeszcze strzela 50 letni acerbi środkowy obrońca który jak jakiś napastnik w prime sobie arajuo ustawił

1

Inter miał i skuteczność i miał bramkarza który dał to coś i to nie jeden raz , Barcelona nie miała obu rzeczy niestety

10

Ludzie czy wy widzicie jakimi zawodnikami my kończymy ten mecz xD połowa na ławce by nie siedziała w czasach Enrique czy Guardioli

0

Obrona Barcelony kto by nie grał w tym momencie to jest żart, Inter to Inter jak oni słabo wyglądali przed zespołami z dołu tabeli la ligi

1

Martin prawie w każdej straconej bramce jest zamieszany xD dogrywka tutaj to gwóźdź do trumny względem El Clasico w weekend

1

Matko bosko jak blisko było, zamiast postawić obronę Częstochowy to oni bronią w 3 xD i jeszcze ten Araujo cudownie przypilnowal

2

Olmo jest beznadziejny xD

0

Ale co balonik pompowany był to ich xd

14

Mam nadzieję że wkoncu Olmo się obudzi e tym meczu, potrzebujemy go w formie tak samo raphinie bez tego będzie ciężko. Liczę też na pewny występ w obronie będzie żadnego wylewu obrońców i oby szczęsny dał to coś jeśli będzie okazja

0

nie rozumiem powołan Darvicha chłop nawet w rezerwach nie jest jakąś wielką gwiazdą xd

1

Jak ten giga słaby ManU wygra LE i zagra w LM to będzie jakiś błąd w Matrixie xD

2

Jechanie po Forcie jest trochę nie na miejscu, chłop ma ledwo co minut to nie dziwne ze trochę chaosu w jego grze było wczoraj. Jak grał bardziej regularnie za Xaviego było widać potencjał. A porównując to jak gra do Martina to jest przepaść pod względem umiejętności piłkarskich nawet takich prostych jak przyjęcie piłki czy zachowanie z futbolowka przy nodze

4

Prawda jest taka że mecz z Interem zawaliła nam defensywa i gra obronna, w rewanżu kto by nie grał musi zagrać na najwyższym poziomie, błędy takie jak w pierwszym meczu są nie do pomyślenia

1

@escarabajo może z 2-3 razy był, ostatnio bardzo słabo gra a potrzebny nam olmo w formie

1

Ale to jest smutne ze Barcelona jest tak pewna w obronie że spadkowicz i jedna z najgorszych drużyny w historii la ligi bez problemu jedna piłka stwarza zagrożenie xd

1

Fort to nieźle nieraz się wyłącza z gry, już nie pierwsza sytuacja gdzie zamiast biec staje

1

Inter w tym czasie rezerwami gra sobie spokojnie i wygrywa 1:0 , nie wygląda to dobrze

0

Flick to nie umie w rotacje xd

1

I znów robią z bramkarza przeciwnika bohatera xDDD

1

Fermin w wyjściowym składzie to jest porażka, jeden z najbardziej irytujących zawodników FC chaos

1

Jak oni stracą punkty z tym Valladolid to będzie kompromitacja , jedna z najgorszych drużyny w top5 lig, nawet rezerwy powinni tutaj spokojnie ogrywać tego typu zespoły

3

Piłkarską różnica na Korzyść Forta względem Martina to jest przepaść xD

2

Hit że wogóle karny tam był jak Garnacho zagrywał ręką wcześniej xD sam karny też taki miękki a czerwona kartka to kompromitacja sędziego

2

Przeciez wczeesniej Garnach ręką zagrał XD czego nie cofnął tego VAR

1

Bilbao powinno juz tutaj 2:0 wygrywac XD united to jest mem ze oni sa w pólfinale LE

2

Martwi to że Szczęsny przestał dawać "to coś ", jest poprostu poprawny i nie ustrzega się błędów co jest za mało na bramkarza topowego klubu. Olmo też mnien zawiódł kolejny mecz po realu gdzie jest zawodnikiem widomo nie pokazującym swojej jakości

0

Olmo kolejny mecz widmo , on w formie jest nam potrzebny ale póki co nie dojeżdza. Ferran na 2 połowe nie wyszedł chłopa na boisku nie było

0

Jakby nie patrzeć Inter miał 3 okazje i 3 wykorzystali , mecz zycia dumfiresa

1

Olmo kolejny mecz widmo , podobnnie jak z realem ostatnio

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?