Seledynowy
Dołączył/a: lipiec 2017
Rzeszów
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@luna666moon no ja przy 2:1 jak zaczeli ich cisnac obstawiłem jakieś grosze na portugalie :D
0
Ale boki obrony Hiszpania to ma w tym meczu tragiczne , jak nie Mingueza który nie doejchal to cucurella co dal sie jak junior przy golu zrobic xd
1
Ale obrona Hiszpani ma vibe Barcelony XD tak samo frajersko traca bramki
0
Mendes dziś Yamala schował do kieszeni , inna sprawa że bardzo00 słabe zawody laminek gra
0
Ogólnie sytuacja mogła być w dwie strony równie dobrze to ujęcie mogli dac i spalonego ogłosić xdd
1
Ten łysy debil dalej gra z Pedrim na 10 nawet po meczu z Francja xddd
0
Mołdawia to ledwo biega w obronie :D
0
Nie dziwne że Lewemu nie chciało sie grać z tymi patałachami xd
7
Ale oglądając wczorajszy mecz Hiszpani i Francji a to dzisiejsze widowisko człowiek sie zastanawia czy to jest ta sama dyscyplina sportowa XD
8
Lewy wieksza atrakcja niż ten paździeż na boisku
0
@Pedri16Future żarty żartami No ale ciężka Sytuacja dla policjantów, wygląda komicznie ale gość dostał cały gaz do środka i nic, nie mieli za dużego pola manewru z innymi SPB bo to nie USA gdzie dostałby 4 magazynki na klate , a nie otworzyli drzwi od wewnątrz bo pewnie były zamknięte centralnym przez kierowcę
9
Ale Cherki to pan piłkarz wchodzi i robi 3 bramki, oj będzie z niego pociecha w City
0
Co jak co ale łysy to pięknie potrafi rozregulowac zmianami idealnie działająca maszynkę xD vivan zmiana cudowna
6
Ale jedno Hujisenowi mozna przyznać piłeczke to ładnie wyprowadza
0
@KrwawiaceoczyVEB nawet piłki nie dotknął xd
7
Wow łysemu 20 min zajęło ogarnięcie że Pedri na 10 to marnowanie potencjalu xd
3
Merino to sie po czole kopie xd a ten Pedriego daje na 10
0
Chłop znów Pedriego na 10 wystawił i nie istnieje póki co w meczu xd
1
@DonAndrzejos jakiś LS musi przyjść nie ma innej możliwości bo raphinia drugiego takiego sezonu nie zagra i kolejny sezon grać tylko jedno strona z Yamalem nie przejdzie
0
Co jak co ale na papierze Real kozak transfery robi Trent, Hujisen zaraz pewnie Carreras i plotki są o tej perełce argentyńskiej , no mocarny skład dostanie nowy trener :D
11
@Safrani nie bronie PiS ale te argumenty Wilka to taka propaganda ze szok xD KO mówiące o CPK i ministerm od tego został Lasek ktory był naczelnym hejterem albo o granicy coś szczekają którzy głosowali za brakiem budowy muru i tusk mówiący ze to biedni ludzi i trzeba ich wziąć XD argument z KPO to tez smieszne nic sie nie zmieniło prócz władzy i magicznie KPO odblokowała unia
0
@Rav91 a z ciekawości bo sam od pewnego czasu spełniam swoje marzenia z dzieciństwa :D jakąś konkretną serię zbierasz ?
0
Czy na La Ramblii są jacyś fani LEGO? :D
4
@macio_944 jesli zagrają karta ze PIS i koalicja z nimi tylko na przetrzymanie i do kolejnych wyborów w 2030+ to spoko , ale jak pisalem nie mogą stać się przystawką dla nich i musza byc jak równy z równym inaczej skonczy się to ala 3 droga hołownii
2
@macio_944 za bardzo nie maja innej opcji jak wejsc w koalicje z PiSem :D sami nie zdobędą takiego poparcia , kluczowe jestoto jak wejda w koalicje zeby nie stali sie przystawką i PIS ich nie zjadł z czasem i zeby potrafili sie postawic.
4
@Cvzx to bardziej polityczny zabieg , jak dostanie wotum bedzie nowe rozdanie itp. zapominamy o prawie 2 latach nieudacznych rządów
1
@DragonxNF Ranczo to wiele miało fragmentów pasujących do rzeczywistości nas otaczającej , ponadepokowy serial xd
2
Ja to jestem ciekaw co bedzie za 2 lata na następnych parlamentarnych , bo jak sie utrzyma aktualna tendencja to może wkońcu duopol zostanie przełamany :D
0
To co Dembele faworyt do wygrania Złotej Piłki? :D
2
Co by nie mówić ogórkowa liga pomaga w grze w LM, jak oni od kilku spotkań już ostatnich mieli zapewnionego mistrza to mogli się full na LM skupić nie ryzykując kontuzji