0

@luna666moon no ja przy 2:1 jak zaczeli ich cisnac obstawiłem jakieś grosze na portugalie :D

0

Ale boki obrony Hiszpania to ma w tym meczu tragiczne , jak nie Mingueza który nie doejchal to cucurella co dal sie jak junior przy golu zrobic xd

1

Ale obrona Hiszpani ma vibe Barcelony XD tak samo frajersko traca bramki

0

Mendes dziś Yamala schował do kieszeni , inna sprawa że bardzo00 słabe zawody laminek gra

0

Ogólnie sytuacja mogła być w dwie strony równie dobrze to ujęcie mogli dac i spalonego ogłosić xdd

1

Ten łysy debil dalej gra z Pedrim na 10 nawet po meczu z Francja xddd

0

Mołdawia to ledwo biega w obronie :D

0

Nie dziwne że Lewemu nie chciało sie grać z tymi patałachami xd

7

Ale oglądając wczorajszy mecz Hiszpani i Francji a to dzisiejsze widowisko człowiek sie zastanawia czy to jest ta sama dyscyplina sportowa XD

8

Lewy wieksza atrakcja niż ten paździeż na boisku

0

@Pedri16Future żarty żartami No ale ciężka Sytuacja dla policjantów, wygląda komicznie ale gość dostał cały gaz do środka i nic, nie mieli za dużego pola manewru z innymi SPB bo to nie USA gdzie dostałby 4 magazynki na klate , a nie otworzyli drzwi od wewnątrz bo pewnie były zamknięte centralnym przez kierowcę

9

Ale Cherki to pan piłkarz wchodzi i robi 3 bramki, oj będzie z niego pociecha w City

0

Co jak co ale łysy to pięknie potrafi rozregulowac zmianami idealnie działająca maszynkę xD vivan zmiana cudowna

6

Ale jedno Hujisenowi mozna przyznać piłeczke to ładnie wyprowadza

0

@KrwawiaceoczyVEB nawet piłki nie dotknął xd

7

Wow łysemu 20 min zajęło ogarnięcie że Pedri na 10 to marnowanie potencjalu xd

3

Merino to sie po czole kopie xd a ten Pedriego daje na 10

0

Chłop znów Pedriego na 10 wystawił i nie istnieje póki co w meczu xd

1

@DonAndrzejos jakiś LS musi przyjść nie ma innej możliwości bo raphinia drugiego takiego sezonu nie zagra i kolejny sezon grać tylko jedno strona z Yamalem nie przejdzie

0

Co jak co ale na papierze Real kozak transfery robi Trent, Hujisen zaraz pewnie Carreras i plotki są o tej perełce argentyńskiej , no mocarny skład dostanie nowy trener :D

11

@Safrani nie bronie PiS ale te argumenty Wilka to taka propaganda ze szok xD KO mówiące o CPK i ministerm od tego został Lasek ktory był naczelnym hejterem albo o granicy coś szczekają którzy głosowali za brakiem budowy muru i tusk mówiący ze to biedni ludzi i trzeba ich wziąć XD argument z KPO to tez smieszne nic sie nie zmieniło prócz władzy i magicznie KPO odblokowała unia

0

@Rav91 a z ciekawości bo sam od pewnego czasu spełniam swoje marzenia z dzieciństwa :D jakąś konkretną serię zbierasz ?

0

Czy na La Ramblii są jacyś fani LEGO? :D

4

@macio_944 jesli zagrają karta ze PIS i koalicja z nimi tylko na przetrzymanie i do kolejnych wyborów w 2030+ to spoko , ale jak pisalem nie mogą stać się przystawką dla nich i musza byc jak równy z równym inaczej skonczy się to ala 3 droga hołownii

2

@macio_944 za bardzo nie maja innej opcji jak wejsc w koalicje z PiSem :D sami nie zdobędą takiego poparcia , kluczowe jestoto jak wejda w koalicje zeby nie stali sie przystawką i PIS ich nie zjadł z czasem i zeby potrafili sie postawic.

4

@Cvzx to bardziej polityczny zabieg , jak dostanie wotum bedzie nowe rozdanie itp. zapominamy o prawie 2 latach nieudacznych rządów

1

@DragonxNF Ranczo to wiele miało fragmentów pasujących do rzeczywistości nas otaczającej , ponadepokowy serial xd

2

Ja to jestem ciekaw co bedzie za 2 lata na następnych parlamentarnych , bo jak sie utrzyma aktualna tendencja to może wkońcu duopol zostanie przełamany :D

0

To co Dembele faworyt do wygrania Złotej Piłki? :D

2

Co by nie mówić ogórkowa liga pomaga w grze w LM, jak oni od kilku spotkań już ostatnich mieli zapewnionego mistrza to mogli się full na LM skupić nie ryzykując kontuzji

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?