Seledynowy
Dołączył/a: lipiec 2017
Rzeszów
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Co ten Villareal , z Barcelona się forma i gra zamienili
0
No na razie taka forma wakacyjna u większości graczy, mam nadzieję że szybko wskoczą na poziom jaki prezentowali w tamtym sezonie
0
@partymaker 2 napastników i nikt nie stał na 5 metrze nawet
4
Ferran nigdy nie bedzie zawodnikiem na miare wyjściowej 9 w Barcelonie , im szybciej ludzie sobie to uświadomią tym lepiej , idealny zmiennik i dopełnienie składu nic więcej
0
Oj gra obronna to bedzie dramat w tym sezonie, jak nas beniaminek z levante robi jak dzieci
0
Panowie Barcelona nam sie zepsuła
0
Cubarsi to od końcówki zeszłego sezonu nie nadaje sie na pierwszy skład
2
4 strzał yamala jeszcze 4 i gol
1
@macio_944 to co on zagral wolało o pomste do nieba , na 11 metrze zachowywać się tak statycznie
0
No klasyka bracelony jedna akcja gol z dupy i murowanie w 11
1
Póki co mecz pokazuje że z rapha na 10 gramy bez 10 xd
0
Ogólnie gra wygląda jakby to prezeson był , wolno bez polotu , klepanie straszne
2
Cubarsi forma mutant, chłop go jak juniora porobił dramat xD
0
Poprośmy o zmianę gospodarza w meczu z Valencia żeby tydzień później znów prosić żeby zagrać na wyjeździe z Getafe xD
1
Ale gość dał asyste , mama mia :D
2
@th@les pierwszy sezon może jeszcze jakoś zdzierżył, ale drugi i znów jest powtórka z rozrywki a nawet gorzej np. Cyrki że stadionem to ja uważam że nie przedłuży kontraktu
8
@Gaucho 30mln ? 50 to minimum za niego xD bez jaj
1
@blakkudium tutaj zapis o metrze odległości między zawodnikami w murze a zawodnikami atakującymi nie funkcjonuje?
0
Ja to mam nadzieję że jeśli Fermin i Olmo utrzymają formę mam nadzieję że Flick postawi i da szanse dr. Dro albo Toniemu
7
Tak oglądam powtórki wejścia naszego brazola to nieźle go odcięło że tak wszedł w gościa, głupota nieziemska i to w takiej niegroźnej sytuacji
0
No i fajno że strzelił golazo, ale to nie znaczy, że nie grał słabo i dostawał adekwatne komentarze do gry , tak samo z jego zachowaniem z machaniem rękami itp. :D
1
Yamal to nie musi sie martwić ze zmajstruje jakiegoś małego laminka , takimi ślepakami dziś wali :D
5
Yamal to prócz asysty fatalne zawody, mojica go zjada
3
Z yamala to sie zaczyna robić drugi męczennik ( ͡° ͜ʖ ͡°) ciągle macha łapami i nic mu sie nie podoba
0
@buglikos bardziej to wina barcelony , tutaj nie ma nic przyspieszenia klepią bez sensu i grają samolubnie
2
Chłopaki ale to wstyd tak grać w przewadze 2 zawodników XDD zaraz im bramke wsadzą
2
Oni grają 2 więcej a nie mogą składnej akcji zrobić , albo kazdy gra pod siebie samolubnie
0
Tak im sie chce że to chyba 2:0 sie skonczy i dobranoc , chyba ze mallorca im wsadzi xd
5
Ja wiem że przeciwnik gra w 9 ale mogli by podkręcić , początek sezonu chyba zmęczeni bardzo nie są :D albo niech zmienników wpuści może im się bedzie chcialo
2
Kurde nie wiem jak wy ale ja czekam na powrót Bernala, dało się zobaczyć początkiem zeszłego sezonu że chłopak ma papiery na granie na najwyższym poziomie :D