0

Co ten Villareal , z Barcelona się forma i gra zamienili

0

No na razie taka forma wakacyjna u większości graczy, mam nadzieję że szybko wskoczą na poziom jaki prezentowali w tamtym sezonie

0

@partymaker 2 napastników i nikt nie stał na 5 metrze nawet

4

Ferran nigdy nie bedzie zawodnikiem na miare wyjściowej 9 w Barcelonie , im szybciej ludzie sobie to uświadomią tym lepiej , idealny zmiennik i dopełnienie składu nic więcej

0

Oj gra obronna to bedzie dramat w tym sezonie, jak nas beniaminek z levante robi jak dzieci

0

Panowie Barcelona nam sie zepsuła

0

Cubarsi to od końcówki zeszłego sezonu nie nadaje sie na pierwszy skład

2

4 strzał yamala jeszcze 4 i gol

1

@macio_944 to co on zagral wolało o pomste do nieba , na 11 metrze zachowywać się tak statycznie

0

No klasyka bracelony jedna akcja gol z dupy i murowanie w 11

1

Póki co mecz pokazuje że z rapha na 10 gramy bez 10 xd

0

Ogólnie gra wygląda jakby to prezeson był , wolno bez polotu , klepanie straszne

2

Cubarsi forma mutant, chłop go jak juniora porobił dramat xD

0

Poprośmy o zmianę gospodarza w meczu z Valencia żeby tydzień później znów prosić żeby zagrać na wyjeździe z Getafe xD

1

Ale gość dał asyste , mama mia :D

2

@th@les pierwszy sezon może jeszcze jakoś zdzierżył, ale drugi i znów jest powtórka z rozrywki a nawet gorzej np. Cyrki że stadionem to ja uważam że nie przedłuży kontraktu

8

@Gaucho 30mln ? 50 to minimum za niego xD bez jaj

1

@blakkudium tutaj zapis o metrze odległości między zawodnikami w murze a zawodnikami atakującymi nie funkcjonuje?

0

Ja to mam nadzieję że jeśli Fermin i Olmo utrzymają formę mam nadzieję że Flick postawi i da szanse dr. Dro albo Toniemu

7

Tak oglądam powtórki wejścia naszego brazola to nieźle go odcięło że tak wszedł w gościa, głupota nieziemska i to w takiej niegroźnej sytuacji

0

No i fajno że strzelił golazo, ale to nie znaczy, że nie grał słabo i dostawał adekwatne komentarze do gry , tak samo z jego zachowaniem z machaniem rękami itp. :D

1

Yamal to nie musi sie martwić ze zmajstruje jakiegoś małego laminka , takimi ślepakami dziś wali :D

5

Yamal to prócz asysty fatalne zawody, mojica go zjada

3

Z yamala to sie zaczyna robić drugi męczennik ( ͡° ͜ʖ ͡°) ciągle macha łapami i nic mu sie nie podoba

0

@buglikos bardziej to wina barcelony , tutaj nie ma nic przyspieszenia klepią bez sensu i grają samolubnie

2

Chłopaki ale to wstyd tak grać w przewadze 2 zawodników XDD zaraz im bramke wsadzą

2

Oni grają 2 więcej a nie mogą składnej akcji zrobić , albo kazdy gra pod siebie samolubnie

0

Tak im sie chce że to chyba 2:0 sie skonczy i dobranoc , chyba ze mallorca im wsadzi xd

5

Ja wiem że przeciwnik gra w 9 ale mogli by podkręcić , początek sezonu chyba zmęczeni bardzo nie są :D albo niech zmienników wpuści może im się bedzie chcialo

2

Kurde nie wiem jak wy ale ja czekam na powrót Bernala, dało się zobaczyć początkiem zeszłego sezonu że chłopak ma papiery na granie na najwyższym poziomie :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?