Seledynowy
Dołączył/a: lipiec 2017
Rzeszów
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Merino i Ferran jak Flip i Flap
0
Ta Hiszpania bez skrzydeł Yamal Williams to cienka jest , nie ma takiego kolektywu jak byl za del bosque
4
@Cyzix regularnie jedzone i pilnowane dają tak wysoką skuteczność że trzeba być turbo pechowcem żeby zajść w ciąże xD albo jesteś nim albo dziewczyna nie pilnowała tabletek albo cos sie wydarzyło np. wymiotowała
0
Zaraz jak wyjdą kwiatki okaże się że kompromitacja z stadionem to tylko wierzchołek góry lodowej , a sytuacja finansową to dopiero bedzie cyrk xd
1
Mogliby się nie kompromitować tylko ogłosić że powrót na 2 cześć sezonu w styczniu ludzie zadowoleni i dziękuję, więcej czasu na spokojne budowanie a tak to każdy ma z nich pośmiewisko
10
No to pedri i de jong po 90min w repkach i cyk na girone w pierwszym, ale to będzie chodziło w środku pola
3
@Patinka353 tylko wysoka linia obrony nie działa już od wiosny tamtego roku, nawet taktyczny impotent jako trener przeciwnika już potrafi rozczytać i zagrać na to co my gramy , my ciągle tracimy takie same bramki xd
2
Prawda jest taka że my od początku sezonu gramy piach z małymi przebłyskami, a teraz niestety jest coraz gorzej bo kontuzje i zmęczenie się nawarstwia
2
Aż smutno się to oglądało, może przerwa na repke im pomoże bo jak nie z ta dramatyczną obroną to nawet tak chwiejny Real robi nas na miękko z Mbappe w takiej formie
2
@macio_944 problem jest taki że w tym sezonie nie graliśmy ani razu zajebiscie to nie ma do czego wracać :D
0
To jest obrona na poziomie A Klasy, co oni grają? To wygląda gorzej niż 2 połowa z PSG xD
0
Początek meczu dramat xD i jeszcze taki głupi karny
2
Może by tak jutro u Pedriego lekki dyskomfort wystąpił po meczu? :D i cyk tydzień kontuzji
1
Co tam Yamal , Pedri pewnie znów 90 min w giga ciężkich meczach z bułgaria i gruzją w repce zagra xd
0
@Damiain skład jaki dokończył mecz to była niezły sabotaż Flicka, to nie miało sie prawa udać tam nie miał kto rozgrywać
0
Swoją droga napinka na insta Yamala przed meczem z Interem, w Finale LN z Portugalia i teraz, co łączy te wszystkie mecze? :D
1
Grając Yamalem i Rashfordem nie da się grać tak wysoka linia obrony i pressingiem, oni mało co pressuja, a tym bardziej nie wracają sie do obrony przez co boki musiał srodek pomocy wspierać, taki vibe trochę czasów Messiego i Neymara, i później nie ma Się co dziwić że pedri robi 11km i wygląda jakby iron mana skończył właśnie
0
@ShawnC pile Martin dawał jako tako radę to Kounde w obronie to też parodia tego co w tamtym sezonie grał , może dłuższa wycieczka na ławkę rezerwowych by mu pomogła
2
Oglądam powtórki bramki na 2:1 to czuć vibe Interu xD parodia pressingu i gry obronnej, cubarsi co odwalił to jego, 3 defensywnych pomocników na boisku a my stoimy linia obrony na połowie presujac jak 3A na chłopaków z 8B na orliku xD
1
Jak to ktoś napisał, każda kolejna zmiana zatapiala nas coraz bardziej w bagnie
2
@Szmulek cubarsi poszedł do pressingu , Balde zszedł go na środek asekurowac i nie zdążyli się wymienić pozycjami
4
W 2 połowie najbardziej raził ten dramatyczny pressing, nie skoordynowany bardzo łatwy do ominięcia taki pressing na alibi, kvara czy Dembele z przodu i tutaj mogło by nie byc tak kolorowo
1
Nie ma Pedriego ta drużyna zapomina jak się gra w piłkę xD
5
2 połowa dramat, zero jakiejkolwiek kontroli, swoje tez krótka lawka rezerwowych robi, nie ma kto wejść na boisko
1
Pressing wyglada dramatycznie, panie Flick zrób coś pan bo tu śmierdzi strata bramki, boki obrony też nie dojeżdżają
2
Ja nie wiem Cubarsi to niezły zjazd zaliczył w tym sezonie , już nie pierwszy raz tak się obciął, przecież to spokojnie było do skasowania jakby nie bronił na radar
4
Olmo to najlepszy magik za 60mln , potrafi znikać
1
Ale Rashford jest denerwujący, zagra jedna kozak piłkę a później 5 akcji jak junior zepsuje bo sam się w dryblingu pogubi xD
0
Alvarez co poszedł, chłop ma wszystko drybling szybkość wykończenie no może wzrostu nie ma :D chłop marzenie dla nas ale nierealne
0
Tak patrzę na skład PSG to nie mają jakiegoś ataku mocnego, jeśli vitinha czy jak neves nie są w 100% zdrowi pomoc też nie wygląda jakoś super, myślę że na spokojnie są do ugryzienia nawet na tym etapie sezonu gdzie forma nie jest optymalna