1

Merino i Ferran jak Flip i Flap

0

Ta Hiszpania bez skrzydeł Yamal Williams to cienka jest , nie ma takiego kolektywu jak byl za del bosque

4

@Cyzix regularnie jedzone i pilnowane dają tak wysoką skuteczność że trzeba być turbo pechowcem żeby zajść w ciąże xD albo jesteś nim albo dziewczyna nie pilnowała tabletek albo cos sie wydarzyło np. wymiotowała

0

Zaraz jak wyjdą kwiatki okaże się że kompromitacja z stadionem to tylko wierzchołek góry lodowej , a sytuacja finansową to dopiero bedzie cyrk xd

1

Mogliby się nie kompromitować tylko ogłosić że powrót na 2 cześć sezonu w styczniu ludzie zadowoleni i dziękuję, więcej czasu na spokojne budowanie a tak to każdy ma z nich pośmiewisko

10

No to pedri i de jong po 90min w repkach i cyk na girone w pierwszym, ale to będzie chodziło w środku pola

3

@Patinka353 tylko wysoka linia obrony nie działa już od wiosny tamtego roku, nawet taktyczny impotent jako trener przeciwnika już potrafi rozczytać i zagrać na to co my gramy , my ciągle tracimy takie same bramki xd

2

Prawda jest taka że my od początku sezonu gramy piach z małymi przebłyskami, a teraz niestety jest coraz gorzej bo kontuzje i zmęczenie się nawarstwia

2

Aż smutno się to oglądało, może przerwa na repke im pomoże bo jak nie z ta dramatyczną obroną to nawet tak chwiejny Real robi nas na miękko z Mbappe w takiej formie

2

@macio_944 problem jest taki że w tym sezonie nie graliśmy ani razu zajebiscie to nie ma do czego wracać :D

0

To jest obrona na poziomie A Klasy, co oni grają? To wygląda gorzej niż 2 połowa z PSG xD

0

Początek meczu dramat xD i jeszcze taki głupi karny

2

Może by tak jutro u Pedriego lekki dyskomfort wystąpił po meczu? :D i cyk tydzień kontuzji

1

Co tam Yamal , Pedri pewnie znów 90 min w giga ciężkich meczach z bułgaria i gruzją w repce zagra xd

0

@Damiain skład jaki dokończył mecz to była niezły sabotaż Flicka, to nie miało sie prawa udać tam nie miał kto rozgrywać

0

Swoją droga napinka na insta Yamala przed meczem z Interem, w Finale LN z Portugalia i teraz, co łączy te wszystkie mecze? :D

1

Grając Yamalem i Rashfordem nie da się grać tak wysoka linia obrony i pressingiem, oni mało co pressuja, a tym bardziej nie wracają sie do obrony przez co boki musiał srodek pomocy wspierać, taki vibe trochę czasów Messiego i Neymara, i później nie ma Się co dziwić że pedri robi 11km i wygląda jakby iron mana skończył właśnie

0

@ShawnC pile Martin dawał jako tako radę to Kounde w obronie to też parodia tego co w tamtym sezonie grał , może dłuższa wycieczka na ławkę rezerwowych by mu pomogła

2

Oglądam powtórki bramki na 2:1 to czuć vibe Interu xD parodia pressingu i gry obronnej, cubarsi co odwalił to jego, 3 defensywnych pomocników na boisku a my stoimy linia obrony na połowie presujac jak 3A na chłopaków z 8B na orliku xD

1

Jak to ktoś napisał, każda kolejna zmiana zatapiala nas coraz bardziej w bagnie

2

@Szmulek cubarsi poszedł do pressingu , Balde zszedł go na środek asekurowac i nie zdążyli się wymienić pozycjami

4

W 2 połowie najbardziej raził ten dramatyczny pressing, nie skoordynowany bardzo łatwy do ominięcia taki pressing na alibi, kvara czy Dembele z przodu i tutaj mogło by nie byc tak kolorowo

1

Nie ma Pedriego ta drużyna zapomina jak się gra w piłkę xD

5

2 połowa dramat, zero jakiejkolwiek kontroli, swoje tez krótka lawka rezerwowych robi, nie ma kto wejść na boisko

1

Pressing wyglada dramatycznie, panie Flick zrób coś pan bo tu śmierdzi strata bramki, boki obrony też nie dojeżdżają

2

Ja nie wiem Cubarsi to niezły zjazd zaliczył w tym sezonie , już nie pierwszy raz tak się obciął, przecież to spokojnie było do skasowania jakby nie bronił na radar

4

Olmo to najlepszy magik za 60mln , potrafi znikać

1

Ale Rashford jest denerwujący, zagra jedna kozak piłkę a później 5 akcji jak junior zepsuje bo sam się w dryblingu pogubi xD

0

Alvarez co poszedł, chłop ma wszystko drybling szybkość wykończenie no może wzrostu nie ma :D chłop marzenie dla nas ale nierealne

0

Tak patrzę na skład PSG to nie mają jakiegoś ataku mocnego, jeśli vitinha czy jak neves nie są w 100% zdrowi pomoc też nie wygląda jakoś super, myślę że na spokojnie są do ugryzienia nawet na tym etapie sezonu gdzie forma nie jest optymalna

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?