Seledynowy
Dołączył/a: lipiec 2017
Rzeszów
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Klasyka po raz kolejny piła do skrzydłowego i na lista, który to już raz widzimy XD kounde koncertowo pięknie złamał linie
3
Potężne Club Bruż cisnie Barcelonę
2
@Soetie ale jeśli wiedział że nie jest w pełni sił to po co takie szopki robił przed meczem i się napinał xD swoją droga każdy mecz przed jakim kozaczyl nie kończył się dobrze np. Portugalia czy Inter xd
0
Dramat, Elche nas cisnie xD środek pola nie istnieje, nie wiem co Ferran i Yamal robia na boisku , to już lepiej było jakich młodych wpuścić chociażby biegali
3
Gra obronn barcelony to jest mem, wystarcza dwa podania i 100% sytuacja
0
Kurde zaczynam sie bać tego meczu z chelsea oni sa na totalnie innym poziomie przygotowania fizycznego od naszych zawodników , 2-3 klasy różnicy obawiam się że mogą nas zabiegać, a konie w środku jak enzo czy caicedo to się przejadą po naszych
3
Proszę państwa, Wysoki Sądzie to jest profesor Rafał Wilczur!
4
Może fakt że połowa składu jest kontuzjowana zmusi flicka do jakiegoś planu B w niektórych meczach ? Bo chłop ma jeden plan na każdy meczy czy to topowa drużyna czy słabiak , co jak widać przynosi efekt w zajechaniu piłkarzy i to Flick jest temu winien
0
Bez Pedriego czy nawet tego Olmo nasza pomoc wygląda tragicznie , nie daj boże wypada Fermin i zostajemy z samymi defensywnymi plus młodzikami XD
1
Czyli Pedri będzie naszym transferem na 2 część sezonu :D
1
Wyobraźcie sobie co by było jakbyśmy grali na KMŚ, 2/3 składu kontuzje? :D
0
Przecież to była kwestia czasu żeby Pedri doznał kontuzji :D Chłop fizycznie jest wrakiem od jakiegoś miesiąca, a gra praktycznie wszystko i nic nie odpoczywa
1
No to przez najbliższy czas internet będzie miało pożywkę z Yamala
0
My tu gadu gadu a Villareal już nam praktycznie na tyłku siedzi xD zaraz z ta gra trzeba będzie za plecy się oglądać
1
Jak Kounde jest słaby w obronie tak przynajmniej jest też słaby w ataku
0
Ostatnie 10 min powinni zapieprzać jak przegrywają, a tutaj widać że może 2-3 zawodnikom się chce grać a reszta stojanow
0
Rashford ciągle wybiega na pozycje nikt nawet mu piłki nie próbuje podać
1
Vinicius dziś będzie się śnił Kounde xD chłop co z niego wiatrak robi
25
Ten mecz to takie KO dla Yamala i jego ego, oby to był motywujący plaskacza na twarz i się ogarnął dzięki temu
0
Fermin dziś prócz bramki też bardzo słaby mecz, zmarnował jedna setkę plus masa głupich podań i strat. Cały atak dziś nie dojeżdża jedynie Rashford coś stara się szarpać ale i mu to nie wychodzi
1
Gorzej nie dało się tego wykończyć, chyba za bardzo uwierzył w swoje umiejętności
4
Yamal tragicznie, wygląda jakby mu się nie chciało albo presja go zjadła, wogole nie próbuje dryblowac jest totalnie bezużyteczny, no chyba że nie jest w pełni gotowy fizycznie
0
No to w 2 połowie odliczanie do czasu aż Pedri fizycznie nie da rady i w tedy się zacznie xD
0
Może Yamal w przerwie wrzuci jakąś storke na insta ?
11
Panie miej w opiece Barcelonę w 2 połowie, tutaj może się skończyć nieciekawie xD
0
Niech mi ktoś dalej będzie mówił że Ferran to 9 na miarę Barcelony xD on się nadaje co najwyżej na zmiennika
0
Yamal mógłby w końcu coś szarpnąć , tego się oczekuję od największej gwiazdy zespołu
1
Nic się nie zmieniło gra obrona dramat plus szczęsny dla mnie na bramce nie daje pewności i nie daje tego czegoś ekstra
0
No to dziś Kounde musi się wziąć w garść i ogarnąć, jak znów zagra piach to powinien na ławie wylądować
0
Messi przedłużył umowę i fajno , a ciekawe czy szybciej zbudują stadion Interu Miami niż nasze Camp Nou xd