0

Klasyka po raz kolejny piła do skrzydłowego i na lista, który to już raz widzimy XD kounde koncertowo pięknie złamał linie

3

Potężne Club Bruż cisnie Barcelonę

2

@Soetie ale jeśli wiedział że nie jest w pełni sił to po co takie szopki robił przed meczem i się napinał xD swoją droga każdy mecz przed jakim kozaczyl nie kończył się dobrze np. Portugalia czy Inter xd

0

Dramat, Elche nas cisnie xD środek pola nie istnieje, nie wiem co Ferran i Yamal robia na boisku , to już lepiej było jakich młodych wpuścić chociażby biegali

3

Gra obronn barcelony to jest mem, wystarcza dwa podania i 100% sytuacja

0

Kurde zaczynam sie bać tego meczu z chelsea oni sa na totalnie innym poziomie przygotowania fizycznego od naszych zawodników , 2-3 klasy różnicy obawiam się że mogą nas zabiegać, a konie w środku jak enzo czy caicedo to się przejadą po naszych

3

Proszę państwa, Wysoki Sądzie to jest profesor Rafał Wilczur!

4

Może fakt że połowa składu jest kontuzjowana zmusi flicka do jakiegoś planu B w niektórych meczach ? Bo chłop ma jeden plan na każdy meczy czy to topowa drużyna czy słabiak , co jak widać przynosi efekt w zajechaniu piłkarzy i to Flick jest temu winien

0

Bez Pedriego czy nawet tego Olmo nasza pomoc wygląda tragicznie , nie daj boże wypada Fermin i zostajemy z samymi defensywnymi plus młodzikami XD

1

Czyli Pedri będzie naszym transferem na 2 część sezonu :D

1

Wyobraźcie sobie co by było jakbyśmy grali na KMŚ, 2/3 składu kontuzje? :D

0

Przecież to była kwestia czasu żeby Pedri doznał kontuzji :D Chłop fizycznie jest wrakiem od jakiegoś miesiąca, a gra praktycznie wszystko i nic nie odpoczywa

1

No to przez najbliższy czas internet będzie miało pożywkę z Yamala

0

My tu gadu gadu a Villareal już nam praktycznie na tyłku siedzi xD zaraz z ta gra trzeba będzie za plecy się oglądać

1

Jak Kounde jest słaby w obronie tak przynajmniej jest też słaby w ataku

0

Ostatnie 10 min powinni zapieprzać jak przegrywają, a tutaj widać że może 2-3 zawodnikom się chce grać a reszta stojanow

0

Rashford ciągle wybiega na pozycje nikt nawet mu piłki nie próbuje podać

1

Vinicius dziś będzie się śnił Kounde xD chłop co z niego wiatrak robi

25

Ten mecz to takie KO dla Yamala i jego ego, oby to był motywujący plaskacza na twarz i się ogarnął dzięki temu

0

Fermin dziś prócz bramki też bardzo słaby mecz, zmarnował jedna setkę plus masa głupich podań i strat. Cały atak dziś nie dojeżdża jedynie Rashford coś stara się szarpać ale i mu to nie wychodzi

1

Gorzej nie dało się tego wykończyć, chyba za bardzo uwierzył w swoje umiejętności

4

Yamal tragicznie, wygląda jakby mu się nie chciało albo presja go zjadła, wogole nie próbuje dryblowac jest totalnie bezużyteczny, no chyba że nie jest w pełni gotowy fizycznie

0

No to w 2 połowie odliczanie do czasu aż Pedri fizycznie nie da rady i w tedy się zacznie xD

0

Może Yamal w przerwie wrzuci jakąś storke na insta ?

11

Panie miej w opiece Barcelonę w 2 połowie, tutaj może się skończyć nieciekawie xD

0

Niech mi ktoś dalej będzie mówił że Ferran to 9 na miarę Barcelony xD on się nadaje co najwyżej na zmiennika

0

Yamal mógłby w końcu coś szarpnąć , tego się oczekuję od największej gwiazdy zespołu

1

Nic się nie zmieniło gra obrona dramat plus szczęsny dla mnie na bramce nie daje pewności i nie daje tego czegoś ekstra

0

No to dziś Kounde musi się wziąć w garść i ogarnąć, jak znów zagra piach to powinien na ławie wylądować

0

Messi przedłużył umowę i fajno , a ciekawe czy szybciej zbudują stadion Interu Miami niż nasze Camp Nou xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?