0

Messi przedłużył umowę i fajno , a ciekawe czy szybciej zbudują stadion Interu Miami niż nasze Camp Nou xd

1

@draxidox hitem są podmioty publiczne które mają z natury być ogólno dostępne i pomocne, a wezmą udział w tym przedsięwzięciu jak biblioteka czy mops

0

Nie no ale wynik nie pokazuje jak real miażdży ten Juventus :D niby nie grają nic wielkiego ale jak widać to starcza, zaczynam się też obawiać meczu z nami w weekend

1

Byle wynik z Olympiakosem nie przesłanial oczu i nie zapomijmy że gra defensywną tej drużyny wola o pomstę do nieba, nawet z takim Olympiakosem się gubili, najgorsze jest to że nie widać żadnego progresu pod tym względem praktycznie od początku sezonu

2

Dro, Roony, Bernal czy nawet Toni dobrze wprowadzeni na wiosnę naprawdę mogą nam nieraz pomoc, bo widać w nich potencjał mam nadzieję że Flick to ogarnie

0

Martwi ten Yamalek, gol trochę pudruje występ, zamiast zająć się piłka chyba inne rzeczy mu w głowie. Swoją droga ciekawie porównać rówieśników Cubarsiego i Yamala pod względem zachowania i obycia.

6

Jakim cudem tam karnego nie było na Rasfordzie w erze varu to ja nie wiem , chłop ewidentnie zahaczył go jak wychodził sam na sam

2

Fermin wyglądał na wycieczonego jakim cudem Flick nawet z ostrożności go nie zmienił przy pewnej wygranej ? Jak złapie kontuzje to Flick ponosi za to dużą winę

2

@TR3YWAY 1. gdy jest zdrowy 2 . Gdy jest w formie - co z tego że był zdrowy jak z nim graliśmy w 10 ostatnie mecze xd

1

Ciężko ocenić ten mecz, widać że Pedri trochę zajechany bo zdążają mu się głupie straty co nie miało miejsca jak był świeższy, ogólnie mecz średni bez szału wycisneli ile się dało i wynik lepszy niż gra

3

Ale co Yamal formę mutant prezentuje od paru meczy to głowa mała :D

0

@Derean jeszcze jakby oglądanie meczów sprawiało przyjemność już wogole byłoby kozacko :D

7

@Eto'o9 R10 dostał mecz minę na fałszywej 9 , plus drużyna nie dojechała więc nie było co liczyć że młody to pociągnie sam

2

Ale ciekawie by było jakby taki Roony odpalił i wywalczył 1 skład kosztem Yamala :D ale byłby ryk ale może młodemu hiszpanowi by to na dobre wyszło

0

@BorzyKrzys u Yamala w końcowej fazie leży decyzyjność w wielu przypadkach i fatalne wykończenie potrafi strzelić bramkę stadiony świata ale ile on marnuje przy okazji

0

Nie wiem jeśli to nie jest moment na przemyślenie i wprowadzenie jakiś zmian w taktyce Panie Flick bo będzie za późno

1

Nieźle flick ugotował 3 defensywnych pomocnikow? Co on broni remisu z Girona? :D

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Faro nie ma co liczyć że magicznie młody wejdzie i ppciagnie drużynę która nie funkcjonuje

0

No co pressing nie działa jak nie działał, wysoka linia obrony to aktualnie jest żart Girona w jedna połowę wychodzi praktycznie 4 razy sam na sam bez spalonego i tylko dzięki szczęściu dalej jest 1:1 , mam wrażenie że nawet trener jakiegoś 3 ligowego FC Andaluzja umiałby ograć Flicka ustawić taktykę na mecz. Gramy u siebie z Girona która wygląda dramatycznie w tym sezonie , która to już najgorsza połowa po 2 połowie z PSG? :D

1

Ale mamy farta xD tu powinno być z 3 bramki Girony jak nie 4 , przypominam że to jeden z gorszych zespołów la ligi w tym sezonie i grają na wyjeździe xD

1

Kounde to na ławie powinien grać a nie z taka forma xD ale obrona dramat 2 podania głupie straty i sam na sam, mokambe to ta obronę zgwałci

0

Pograli 10 min i koniec xD

1

Szkoda że Dro nie ma w pierwszym zamiast Pedriego, ale może to lepiej bo za dużo młodych też nie byłoby rozsądne

1

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.5.

0

Co by było jakbyśmy na KMŚ grali :D 80% składu kontuzje?

0

Jeśli to prawda to nieźle sobie we własne gniazdo sra Zarząd xD a najgorsze jest to że tutaj nie ma alternatywy co by Laporta nie zrobił , kompromitacja że stadionem itp on nie ma realnego oponenta na wybory

0

wg Sofascore nasz rekin najsłabszy zawodnik na murawie wraz z Kvarą :D

0

Ale jedno trzeba przyznać skuteczność Hiszpani dziś na poziomie Barcelony :D

0

Dawno nie widziałem az takiej różnicy w statystykach , dramat Gruzji

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?