0

@mientusek1407 ten dołek formy trwa juz 4 miesiąc

3

W LM będzie z górki? Mocne słowa patrząc na formę tej drużyny i z kim gramy xd Jedynie ta Sparta względnie łatwa

0

@parpe no właśnie w ostatnim sezonie, w tym sezonie gość się po czole kopie a w meczu z takim przeciwnikiem to by się kopał jeszcze bardziej

2

Tak widzę komenatrze i na la bambke i na twitterku które brzmią: najgorszy mecz w sezonie . Ja to mam Pytanie który to już z kolei jest najgorszy mecz w tym sezonie? :v

2

No co bez środka pola na tak agresywna w pressingu i wybiegana drużynę jak Chelsea nie da się grać, dramatyczny mecz pomocników, potwierdza się też to że o ile w formie jest Fermin to on mało daje na tego typu przeciwnika co już nie pierwszy raz widać. Atak dramat - Ferran chyba najgorszy na boisku, Cucurella osamotnionego Yamala schował do kieszeni. Kounde meczem z Bilbao pokazał że był wypadkiem Przy pracy i już w kolejnym meczu wrócił do swojej "formy" . O Arajuo szkoda już gadać. Nic tu nie gralo, zero jakiekolwiek kolektywu, chęci czy walki jeden wielki chaos. Ogarnięty trener i barca flicka jest zjedzona taktycznie po raz kolejny, wszystkiego też na formę zawodników nie wolno zwalić. Najlepszym podsumowaniem jest to że ten mecz tak samo wyglądał czy graliśmy w 11 czy 10 nie miało znaczenia xd

1

No to ładnie nas Barca oszukała w meczu z Atletic, nic od początku sezonu się nie zmieniło dalej grają piach z przebłyskami xD

1

@Technik najlepsze jest to że bramkarz się położył na długo przed strzałem niczym szczęsny, wystarczyło kopnąć w bramkę i gol, ale ferran nawet głowy nie podniósł i nie popatrzył tylko walił na ślepo xD

27

Dawno nie widziałem tak głupiego i mającego mało piłkarskiego IQ piłkarza jak Araujo xD a później się ludzie dziwią że na ławie siedzi u flicka

0

To trzeba zacząć się modlić o to żeby Chelsea odpuściła w 2 połowie i zadowoliła się jakimś 2:0 xDD

1

Fermin to też dziś do zmiany, nic do przodu a do tyłu jescze mniej, jedna taka sytuację jak przed polem karnym odpuścił totalnie a chłop koło niego biegl z piłka xD

2

Motoryka, pressing to jest przepaść xD

0

Ferran to jest dramat, chłop ma problem nawet podać prosto piłkę

0

Kiedy kolejny etap będzie skończony Camp Nou (otwarcie kolejnego sektora) i ile może wynosić w tedy liczba widzów?

1

Kurde nawet teraz to Camp Nou wygląda fajnie, już się nie mogę doczekać aż je skończą :D do 2027 i rundy wiosennej już ma być w pełni skończone? Czy jak to bylo

0

No nie ma co mówić Simon dwa razy trochę pomógł nam xD, ale forma dalej daleko od optymalnej może z max 10 min łącznie by skleil dobrej gry w tej połowie

1

Fermin irytuje chłop się sam że sobą kiwa niejednokrotnie xD

0

Ale mnie ofensywa irytuje, mam wrażenie że każdy gra swój mecz zero jakiejś współpracy xD a tyle okazji było żeby dobrze podać

1

@adi7adi8 on już od roku zdaje się nie być gotowy do gry od pierwszej minuty xD

0

To Chelsea wygląda dobrze motorycznie, mogą byś giga ciężary z nimi, szybkie skrzydła mocny środek pola i ogarnięty trener brzmi jak recepta na grę obronną Barcy

2

Hiszpania niczym Barca, cisną cały mecz nie wykorzystuja sytuacji i cyk jedna akcja przeciwnika i gol z dvpy xD

0

@karoleq992 co jest żartem? Akcja ciągle trwała to var miał prawo to cofnąć :D nie pierwszy raz coś takiego ma miejsce

4

Ale jedno trzeba przyznać, Malta stara się grać piłka, utrzymywać się, nie wywala na oślep nawet im to wychodzi , niekiedy fajnie to wygląda a nie raz jedyne czego brakuje to trochę umiejętności czysto piłkarskich niektórym graczom, powtarzam Malta jak to brzmi xD

0

Daliśmy sie oszukać w meczu z Holandia :D

3

Czyli remis Hiszpanii w meczu z Turcją daje im awans , porażka pewnie też bo mają ogromną przewage w bramkach :D

0

Człowiek odpala mecz Francji a tam w środku pola biega Kante :D ja to myślałem że on już po drugiej stronie jest

33

Czarzasty Marszałkiem nie jeden Polak w grobie się przewraca jak drugim człowiekiem w państwie zostaje człowiek z taka przeszłością :D

0

@michal26 no jesteśmy tylko 3pkt za Realem, z tym że oni mają praktycznie za sobą mecze z topka, my teraz zaczynamy maraton i ciężki terminarz , i patrząc w druga stronę to mamy 2pkt przewagi nad top3 i 4pkt nad top 4 , przegrywając mecz możemy spaść na top 4 xd

0

Valverde kurtuła kontuzje po 10-14 dni i nie jada na kadre nasi nie mogą czasem złapać jakiejś lekkiej kontuzji ? :D

10

No to co teraz trzeba jakieś modły odprawić żeby z kadr wszyscy wrócili zdrowi

3

Ale swoje do tego czerwa Flcik też dołożył brakiem zmian , czasem jego zachowanie jest serio nie zrozumiałe

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?