Seledynowy
Dołączył/a: lipiec 2017
Rzeszów
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Tak patrzę na skład PSG to nie mają jakiegoś ataku mocnego, jeśli vitinha czy jak neves nie są w 100% zdrowi pomoc też nie wygląda jakoś super, myślę że na spokojnie są do ugryzienia nawet na tym etapie sezonu gdzie forma nie jest optymalna
0
Ten mecz powinien byc dawno zamknięty , dramatyczna skuteczność
0
No zobaczymy co pokaze Olmo , jak tutaj nie zagra na mare swoich umiejętności to ja juz nie wiem
0
Kolejny mecz i kolejny raz dzień konia bramkarza przeciwnika? XD klasyka
1
Oby Roony dziś się pokazał, bo póki co transfer flop trochę, nic nie prezentuje specjalnego wiadomo ze młody ale czy w szkółce nie było nikogo na jego miejsce?
0
Dro na 10? :D mam nadzieję że się dobrze pokaże i będzie rywalem dla Olmo
0
Szpital vs szpital w środę, niestety czekajcie spokojnie to nie takie hop siup my jeszcze gramy mecz jutro, lista kontuzjowanych może się wciąż zmienić :D
3
No to co w takiej sytuacji jutro trzeba wygrać, nie ma innej opcji. Tym bardziej że tak słabe Sociedad przyjeżdża
0
Ale jak to miało być szybkie 3:0 i do domu ale Nie w ta stronę xD
0
Ja to mam nadzieję że po zabiegu Joana dalej bbędzie 4-6tyg a nie 4-5msc jak u Gaviego , ważne że optymizm panuje
1
Przydałoby się żeby jakiś Dro czy inny Toni odpalił i został objawieniem :D
0
@Pedri16Future patrząc na grę to mizernie
0
Nie wiem, początek sezonu wygląda bardzo mizernie, a zaraz Sociedad i PSG które może nieźle nas wyjaśnić w LM , troche się boję maszyny enrique xd
0
Olmo to mam Wrażenie że jedyne co potrafi to kierunkowo przyjąć i czasem mu się idą drybling w tłoku xd
1
Klasyka powinno być tutaj już 2:0 minimum a jest jedną w dupe xDDD jak oni stracą tutaj punkty to będzie dramat
0
Spokojnie zaraz się rozkręci
0
Meczy życia bramkarza w meczu z Barcelona? Klasyka ile to już razy widzieliśmy
0
Casado ogarnij się chłopie xd 20 min juz
0
@tbas raczej to nie jest do naprawy w dwa dni :D jeśli przyczepili się do za wąskich dróg ewakuacyjnych to jest to spory problem bo to jest ustalane w fazie projektowania więc nie wiem jak oni chcą to naprawić
14
Od maja do września będzie wystarczająco dużo czasu. Nie będziemy musieli się przenosić. - odważne słowa XDD
2
Póki co dobrze że to ojcu Yamala odwaliło od kasy i sławy a nie młodemu :D no ale fakt faktem wzoru to on nie ma dobrego w ojcu
0
@Culer9002 a to chyba że tak, myślałem że to jest to samo :D
0
A swoją droga ta nagroda Kopy to nie może być tylko raz zawodnikowi przyznawana? XD czy nagieli zasady jak z andrutem lewego
9
@spiderman1899 jego ojciec to chyba największe zagrożenie w jego otoczeniu xd
0
Już pomijając słuszność tej nagrody , uważacie że jeśli dostanie ją Yamal wyjdzie mu to na złe czy dobre ? Patrząc na jego styl życia i dotychczasowe zachowanie.
1
A to nie inni czasem co grali na KMŚ mieli się łamać? :D póki co to u nas kontuzja za kontuzja
0
@AduŚ07 używam od 2tyg Kupiłem bo mój lapek miał bardzo duże problemy z Borderlands 4 i miałem słaba wydajność :D ogólnie polecam działa wszystko bardzo dobrze jedynym minusem jest limit 100h gry na miesiąc
1
Szkoda jakby teraz Fermin sie wysypał mając tak wysoką formę :( a z pachwina to z miesiąc będzie niedostępny albo dłużej
2
Ale to może być plot twist jak Martin Balde wygryzie z wyjściowej 11 xD
4
Kounde wygląda jakby sie czegoś naćpał w przerwie xD takie głupie błedy robi straty i podania nie celne