Seledynowy
Dołączył/a: lipiec 2017
Rzeszów
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Wiadomo cokolwiek o Gavim? Ile będzie pauzował? A Balde to już w tamtym sezonie się rozsypywal , chyba koło Olmo można uznać go za największą szklankę w zespole
0
@esem91 lepszy zespół robi sito z tej gry obronnej
2
Chelsea masa zawodników, miliony na transfery ale też trzeba przyznać że potrafią sprzedać i to nieźle swoich zawodników, łącznie za jacksona 80mln to jest ładny wynik albo 28 mln za gościa co ledwo na ławkę się łapał dewsbery-hall :D
0
Czyli co poprzedni sezon był tak dobry że im w główce sie powaliło i przekonani że są niepokonani ? :D złote pileczki , nagrody , golden boje
1
@mrboom patrząc na początek sezonu, trzeba liczyć że nam jest potrzebna i przez ten czas się trochę ogarną z formą :D
0
Kiedy nie ma Pressingu gra tak wysoka linia obrony to proszenie się o kłopoty, nie ma co gadać 3 mecz i 3 słaby , początek sezonu wygląda dramatycznie i będzie tylko ciężej, jak się nie ogarną i nie złapią formy to będzie źle a w LM to intensywnością PSG ich rozjedzie nawet Newcastle pokaże fizycznosc
2
Ale co posmiane z Atletico to nasze
0
Dobrze że ta przerwa na repke teraz jest , może sie ogarną po niej XD
3
To wszystko przez te KMŚ i po co my na nich graliśmy , a nie czekaj wróć ta wymówka nie przejdzie
2
Yamal ma 10 , kreuje sie na gwiazde , my potrzebujemy gwiazdy w tym meczu a on 2 połowe nie istnieje
3
Lewandowski motorycznie wygląda tragicznie , ten sezon to chyba jestgo last dance w piłce na najwyższym poziomie
0
to taki paździerz jest że predzej Rayo strzeli kolejnego niż Barca
0
Nie dziwne że Kounde nie był starterem od początku sezonu , chłop formę na wakacjach zostawił
0
Nie no oni grają w ataku jak paralitycy , masa głupich decyzji i błędów
2
No ja nie wiem , Yamal nie mial pilki pod kontrolą
0
Początek seoznu pokazuje że poprzedni sezon to był wypadek przy pracy naszego brazola :D forme z koncówki sezonu trzyma dalej
0
Olmo co ty robisz człowieku XD idą 3 na 1 a ten piętą do tyłu gra
1
matko bosko ta gra w obronie to jest na poziomie A klasy
0
Oglądałem Arsenal teraz mecz Barcelony i mam wrażenie że on leci w prędkości 0,5 XD nie wiem wogóle tutaj nie ma świeżości ani jakiejś mobilności
1
A ten Gyokeres to klocek jest :D chłop niby strzelił 2 bramki ostatnio ale słabiutko jak narazie w tym arsenalu gra , może być Flopem ładnym
0
@Azazel_Pazuzu nie no w lidze to mamy do klasyku spacerek brak straty pkt do meczu z Realem byłoby kozackie, gorzej LM bo mecz z Newcastle i PSG
0
To Newcastle taka forma nie za wysoka :D a mecz już za niedługo, może aż tak ciężko z nimi nie będzie
1
No co Fermin napewno zostanie , Chelsea wzięła tego chłopa z Brighton już here we to padło :D
3
Matko bosko ja połowy z tych klubów nie znam i pierwszy raz o nich słyszę XD juz nie moge sie doczekac programów przed meczami jak na czynniki pierwsze bedzie rozkładane SIGMA OŁUMUNIEC albo LINCOLN RED IMPS xddd
0
Oile z PSG czy Chelsea można będzie powalczyć bo oni też grają otwarta piłkę, to boję się o mecz z Newcastle bo to drużyna której styl bardzo nie leży drużynie flicka co pokazał poprzedni sezon :D
2
Nie ma co gadać serio fajne losowanie i ciekawi przeciwnicy :D
1
70 mln za fermina brałbym w ciemno, plus laporta z deco w tedy powinni jeszcze go zawieść na lotnisko i do samolotu wsadzić
2
Liga angielska vary, goalline, kamera sędziego, tłumaczenie decyzji podjętej przez var przez sędziego ciągle jakieś nowości już abstrachujac od finansowego fair play , później nie ma się co dziwić że hiszpańska liga zostaje w tyle i zaraz niemiecka i włoska ją przeskoczą :D
0
Chłopak pograł w pre sezonie, teraz trener dał mu szanse która wykorzystał ciekawe jak się rozwinie ten 16 latek :D
0
@partymaker nie jednego juz suma jaka za niego zapłacono przygniotła