2

Cancelo to ma problem piłkę podać prosto xD

0

Oni przegrywają wszystkie stykowe piłki xD zero jakiekolwiek zaangażowania

0

Już mają pełne gacie XD

0

My poprostu mamy nien wygrać tego meczu i tyle, los tak chciał

0

Cubarsi pięknie xDD

1

Klasyka bramkarz mecz życia xD

0

Nie no Yamal zagrał najgorzej jak się dało xD miał 2 lepiej ustawionych to pchał do gościa co miał krycie

0

Yamal do środka za fermina i roony na skrzydło

1

Ja nie wiem jak my możemy przegrywać z tak słabym Sociedad xD pech ze spalonymi pechem ale tyle było sytuacji innych

0

@karci0 i to ledwo wybił jak już laga to na połowę przeciwnika

0

@konajoncek skuteczność ma zerowa a nie tragiczna xD gola nie strzelił jeszcze z wolnego

2

Ferran jak ciało obce xD
Skuteczność cudowna , ale też pech spory 2 milimetrowe spalone do tego podójne standardy z faulami przed akcjami z bramkami xd

1

Jak pech to pech xDDDD

0

Przecież to Sociedad gra tak tragicznie w obronie, zostawia tyle miejsca xD jakim cudem my to przegrywamy

0

Kounde pięknie kryje xD jak z takiego czegoś możemy stracić bramkę

0

Oczywiście oni nie potrafią wykorzystać tyle okazji, a przeciwnik jedna sytuacja i odrazu gol xD

0

Nie no ostatni kounde a Yamal był na spalonym, pech poprostu

1

Dobra zaczyna irytować ich skuteczność xD to już z 2:0 na spokojnie powinno być

0

Sociedad jest giga dziurawe w obronie, i ogólnie słabo gra w defensywie. Trzeba jak najszybciej strzelić bramkę i ich cisnąć

1

Nie no tutaj będzie faul

0

Pedri proszę pana to powinien być gol a nie ledwo strzelił xD nawet nie był naciskany

0

Patrząc na same nazwiska atak Sociedad ma bardzo silny, oby mało wylewów

0

I myk City kolejne transfery bo kadra za mała xd

2

Lepszy zespół w LM i nas nie ma, ta obrona do niczego się nie nadaje co Maldinim się podniecilismy bo zagrał z 4 dobre mecze tak teraz od kilku spotkań pokazuje że wyjściowy skład tym bardziej na ŚO to za wysokie progi , o cubarsim szkoda gadać jaki zjazd zalicza. Cała nadzieja w Joanie że nam jakieś mecze będzie wygrywał

1

I kto zaliczył wylew? Oczywiście nasz kocham Cubarsi xD chłop zaraz rok będzie miał z tak tragiczną forma i zaraz tłumaczenia że młody już nie będą na miejscu

6

To co Yamal teraz odwalił to powinien dostać po łapach porządni od flicka, ma farta że gol z tego i tak był później

2

Ale Kounde to na jakieś treningi podań powinien uczęszczać xD chłop co dziś miał tyle okazji zagrać dobrze w pole karne to większość piłek pierwszego obrońcy nie przechodziła

0

Atak nie tanieje bez Pedriego i Raphy, Yamal z drugoligowcem nie dojeżdża a od najdroższego piłkarza świata chyba trzeba wymagać czegoś?

1

Wszyscy daliśmy się nabrać na 3-4 miesiące formy życia casado xD chłop jest tak bezjajeczny że to głowa mała

0

No co, nie mogą oddać celnego strzały na zespół z drugiej ligi który tragicznie gra w obronie i traci sporo bramek w lidze xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?