Seledynowy
Dołączył/a: lipiec 2017
Rzeszów
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Cancelo to ma problem piłkę podać prosto xD
0
Oni przegrywają wszystkie stykowe piłki xD zero jakiekolwiek zaangażowania
0
Już mają pełne gacie XD
0
My poprostu mamy nien wygrać tego meczu i tyle, los tak chciał
0
Cubarsi pięknie xDD
1
Klasyka bramkarz mecz życia xD
0
Nie no Yamal zagrał najgorzej jak się dało xD miał 2 lepiej ustawionych to pchał do gościa co miał krycie
0
Yamal do środka za fermina i roony na skrzydło
1
Ja nie wiem jak my możemy przegrywać z tak słabym Sociedad xD pech ze spalonymi pechem ale tyle było sytuacji innych
0
@karci0 i to ledwo wybił jak już laga to na połowę przeciwnika
0
@konajoncek skuteczność ma zerowa a nie tragiczna xD gola nie strzelił jeszcze z wolnego
2
Ferran jak ciało obce xD
Skuteczność cudowna , ale też pech spory 2 milimetrowe spalone do tego podójne standardy z faulami przed akcjami z bramkami xd
1
Jak pech to pech xDDDD
0
Przecież to Sociedad gra tak tragicznie w obronie, zostawia tyle miejsca xD jakim cudem my to przegrywamy
0
Kounde pięknie kryje xD jak z takiego czegoś możemy stracić bramkę
0
Oczywiście oni nie potrafią wykorzystać tyle okazji, a przeciwnik jedna sytuacja i odrazu gol xD
0
Nie no ostatni kounde a Yamal był na spalonym, pech poprostu
1
Dobra zaczyna irytować ich skuteczność xD to już z 2:0 na spokojnie powinno być
0
Sociedad jest giga dziurawe w obronie, i ogólnie słabo gra w defensywie. Trzeba jak najszybciej strzelić bramkę i ich cisnąć
1
Nie no tutaj będzie faul
0
Pedri proszę pana to powinien być gol a nie ledwo strzelił xD nawet nie był naciskany
0
Patrząc na same nazwiska atak Sociedad ma bardzo silny, oby mało wylewów
0
I myk City kolejne transfery bo kadra za mała xd
2
Lepszy zespół w LM i nas nie ma, ta obrona do niczego się nie nadaje co Maldinim się podniecilismy bo zagrał z 4 dobre mecze tak teraz od kilku spotkań pokazuje że wyjściowy skład tym bardziej na ŚO to za wysokie progi , o cubarsim szkoda gadać jaki zjazd zalicza. Cała nadzieja w Joanie że nam jakieś mecze będzie wygrywał
1
I kto zaliczył wylew? Oczywiście nasz kocham Cubarsi xD chłop zaraz rok będzie miał z tak tragiczną forma i zaraz tłumaczenia że młody już nie będą na miejscu
6
To co Yamal teraz odwalił to powinien dostać po łapach porządni od flicka, ma farta że gol z tego i tak był później
2
Ale Kounde to na jakieś treningi podań powinien uczęszczać xD chłop co dziś miał tyle okazji zagrać dobrze w pole karne to większość piłek pierwszego obrońcy nie przechodziła
0
Atak nie tanieje bez Pedriego i Raphy, Yamal z drugoligowcem nie dojeżdża a od najdroższego piłkarza świata chyba trzeba wymagać czegoś?
1
Wszyscy daliśmy się nabrać na 3-4 miesiące formy życia casado xD chłop jest tak bezjajeczny że to głowa mała
0
No co, nie mogą oddać celnego strzały na zespół z drugiej ligi który tragicznie gra w obronie i traci sporo bramek w lidze xD