ShawnC
Dołączył/a: listopad 2011
12 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
A kto Ci kupi Rafinhe , który jest od pół roku kontuzjowany ? Gomesa , który najprawdopodobniej nie jest wogóle na sprzedaż czy Arde , który nie chce odejść ?
To Ty kup ich trzech i mamy problem z głowy ...
0
Alfredo to TIER2 ?
0
Liverpool miał od początku jakieś 150-200 milionów na transfery , to że robią je teraz nie jest jednoznaczne z przyjściem Coutinho .
0
Poczekaj do okienka zanim zaczniesz krytykować . Może ściągnąć Cou jako ŚP. i np. jakiegoś młodego stopera albo uzgodnili już warunki z Yerrym Miną i dołączy w zimowym okienku . Radzę poczekać bo narazie Semedo dobry transfer , Dembele kozacki a Paulinho na minus ze względu na zbyt wysoką cenę .
1
Może mu neta odcieli.
4
Matuidiego za 20 mln.
0
Podobno dogadany z Interem .
3
Ale nas TV3 oświeciło , normalnie jestem w szoku .
0
To teraz czas na Kucharczyka!
0
Przy 4-2-3-1 to pewnie Busquets-Rakieta/Paulinho/Gomes/Mascherano/Roberto
8
Jak młodzi nie prezentują odpowiedniego poziomu , to nie awansują do pierwszego zespołu proste .
1
Alena jest zby młody i doświadczony żeby odgrywał znaczącą role w LL a skąd się ten Seri bierze ? Może trzeba zacząć czytać artykuły gdzie pisze że Seriego nie ściągniemy ?.
3
Ale dlatego że ma już 29 lat a to śmieszne nie jest .
0
Już się wyleczył ale to na dniach .
0
Tak napewno PSG chce go sprzedać .
5
To tak jak u Was , kibice West Brom nie wiedzą co ten piłkarz potrafi .
1
Lee Seung-Woo przeniósł się do Hellasu.
Klub z Werony potwierdził doniesienia mediów o pozyskaniu wspomnianego wyżej zawodnika. Młodzieżowy reprezentant Korei Południowej pomyślnie przeszedł testy medyczne i złożył podpis pod umową, która będzie obowiązywała do 30 czerwca 2021 roku.
Niestety nie wiadomo, ile Włosi zapłacili za transfer 19-latka. Potwierdzono natomiast, że w przeciągu dwóch sezonów Barcelona będzie mogła skorzystać z prawa do odkupienia swojego wychowanka, który w przeszłości znalazł się na liście zawodników oskarżonych o transfer niezgodny z przepisami, za którą FIFA ukarała Katalończyków.
Transferyinfo
4
Scilly ma spoko bo Gran Derby co kolejkę.
1
Akurat Twoje spekulacje to science fiction .
Oxlade jest oficjalnie w Chelsea za 35 mln .
Marlon wypożyczony do Nicei , wiec jakie IN ? Robert Fernandez powiedział że transfer Seriego jest już niemożliwy , więc też nie rozumiem tego IN .
W dodatku Vermaelen ma być jako 4 stoper , Arda nie chce odejść a Gomes raczej nie jest na sprzedaż i jak dla mnie to tylko plotki jeśli chodzi o jego odejście .
1
Życzę powodzenia , Arda nie odejdzie , nie po to nie grał pół roku żeby odejść po roku . Rafa ma kontuzję kolana dalej , więc kto Ci go niby kupi ? .
Andre Gomes raczej nie jest na sprzedaż i czemu Munir nie poszedł do Rosji albo do Ajaxu ? A może zawodnikowi to nie pasuje ? A może to tylko plotki z ofertami ? To że Ty chcesz się kogoś pozbyć nie znaczy że tak będzie .
1
Rafinha jak wróci po kontuzji to od razu do sprzedania .
0
Akurat dzisiaj byś przepłacił za Nabyego gdybyś go chciał ściągnąć w tym okienku .
22
To będzie tak :
D: Hej Robert pracujecie nad transferami ?
R: Tak
D: Dziękuję , kończymy konferencję .
1
Samper jest słaby i nikt na niego nie postawi .
0
Suarez liczy się jako gracz z UE .
0
Cypress Hill.
0
Big european clubs i ta informacja wyklucza Arsenal i Liverpool ...
0
Ibra tak samo wiele nie zaprezentował , już Affelay zrobił lepsze wrażenie ale co z tego skoro piłkarzem był marnym ...
0
Zadebiutował chyba w meczu z Lechią ?
0
W sumie tak , to niech dostanie Fiata Multiple !