1

A kto Ci kupi Rafinhe , który jest od pół roku kontuzjowany ? Gomesa , który najprawdopodobniej nie jest wogóle na sprzedaż czy Arde , który nie chce odejść ?
To Ty kup ich trzech i mamy problem z głowy ...

0

Alfredo to TIER2 ?

0

Liverpool miał od początku jakieś 150-200 milionów na transfery , to że robią je teraz nie jest jednoznaczne z przyjściem Coutinho .

0

Poczekaj do okienka zanim zaczniesz krytykować . Może ściągnąć Cou jako ŚP. i np. jakiegoś młodego stopera albo uzgodnili już warunki z Yerrym Miną i dołączy w zimowym okienku . Radzę poczekać bo narazie Semedo dobry transfer , Dembele kozacki a Paulinho na minus ze względu na zbyt wysoką cenę .

1

Może mu neta odcieli.

4

Matuidiego za 20 mln.

0

Podobno dogadany z Interem .

3

Ale nas TV3 oświeciło , normalnie jestem w szoku .

0

To teraz czas na Kucharczyka!

0

Przy 4-2-3-1 to pewnie Busquets-Rakieta/Paulinho/Gomes/Mascherano/Roberto

8

Jak młodzi nie prezentują odpowiedniego poziomu , to nie awansują do pierwszego zespołu proste .

1

Alena jest zby młody i doświadczony żeby odgrywał znaczącą role w LL a skąd się ten Seri bierze ? Może trzeba zacząć czytać artykuły gdzie pisze że Seriego nie ściągniemy ?.

3

Ale dlatego że ma już 29 lat a to śmieszne nie jest .

0

Już się wyleczył ale to na dniach .

0

Tak napewno PSG chce go sprzedać .

5

To tak jak u Was , kibice West Brom nie wiedzą co ten piłkarz potrafi .

1

Lee Seung-Woo przeniósł się do Hellasu.





Klub z Werony potwierdził doniesienia mediów o pozyskaniu wspomnianego wyżej zawodnika. Młodzieżowy reprezentant Korei Południowej pomyślnie przeszedł testy medyczne i złożył podpis pod umową, która będzie obowiązywała do 30 czerwca 2021 roku.
Niestety nie wiadomo, ile Włosi zapłacili za transfer 19-latka. Potwierdzono natomiast, że w przeciągu dwóch sezonów Barcelona będzie mogła skorzystać z prawa do odkupienia swojego wychowanka, który w przeszłości znalazł się na liście zawodników oskarżonych o transfer niezgodny z przepisami, za którą FIFA ukarała Katalończyków.
Transferyinfo

4

Scilly ma spoko bo Gran Derby co kolejkę.

1

Akurat Twoje spekulacje to science fiction .
Oxlade jest oficjalnie w Chelsea za 35 mln .
Marlon wypożyczony do Nicei , wiec jakie IN ? Robert Fernandez powiedział że transfer Seriego jest już niemożliwy , więc też nie rozumiem tego IN .
W dodatku Vermaelen ma być jako 4 stoper , Arda nie chce odejść a Gomes raczej nie jest na sprzedaż i jak dla mnie to tylko plotki jeśli chodzi o jego odejście .

1

Życzę powodzenia , Arda nie odejdzie , nie po to nie grał pół roku żeby odejść po roku . Rafa ma kontuzję kolana dalej , więc kto Ci go niby kupi ? .
Andre Gomes raczej nie jest na sprzedaż i czemu Munir nie poszedł do Rosji albo do Ajaxu ? A może zawodnikowi to nie pasuje ? A może to tylko plotki z ofertami ? To że Ty chcesz się kogoś pozbyć nie znaczy że tak będzie .

1

Rafinha jak wróci po kontuzji to od razu do sprzedania .

0

Akurat dzisiaj byś przepłacił za Nabyego gdybyś go chciał ściągnąć w tym okienku .

22

To będzie tak :
D: Hej Robert pracujecie nad transferami ?
R: Tak
D: Dziękuję , kończymy konferencję .

1

Samper jest słaby i nikt na niego nie postawi .

0

Suarez liczy się jako gracz z UE .

0

Cypress Hill.

0

Big european clubs i ta informacja wyklucza Arsenal i Liverpool ...

0

Ibra tak samo wiele nie zaprezentował , już Affelay zrobił lepsze wrażenie ale co z tego skoro piłkarzem był marnym ...

0

Zadebiutował chyba w meczu z Lechią ?

0

W sumie tak , to niech dostanie Fiata Multiple !

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?