ShawnC
Dołączył/a: listopad 2011
12 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Może rzeczywiście powinniśmy ściągnąć kogoś do środka ale już nie przesadzaj że mamy taki dramat w kadrze .
Iniesta prowadzi naszą grę ? Bo prowadzi ładnie piłkę ? Czy dlatego że potrafi się zostawić ? Jak na razie to Iniesta zaliczył jedynie asyste z Juventusem i to wszystko z jego ciągnięcia gry .
Jego następcy ? można spróbować z tych , których już mamy :
- Denis Suarez ma rozegranych prawie 3 razy mniej minut a ma 3 bramki i asystę .
- Sergi Roberto ma przy takiej samej ilości minut co Iniesta , grając 3 mecze na prawej obronie ma bramkę i 2 asysty .
Andre Gomesa narazie nie liczę bo zagrał 32 minuty ale fajnie pokazał się z Espanyolem , kierunkowym przyjeciem i podaniem do Dembele , który zaliczył asystę przy trafieniu Suareza .
Jest też Rafinha ale wiadomo jaka z nim sytuacja .
Wiek każdego z nich to odpowiednio 23,25,24 i 24 lata .
Każdy z tej trójki jeśli nie będzie rzucany po skrzydłach , obronach czy defensywnych pomocnikach może wykręcić po +10 asyst jeśli będzie regularnie dostawał szansę .
Niestety jaki jest problem ? Taki że Iniesta jest kapitanem i będzie grał jak najwięcej , dlatego młodzi nie dostaną tyle szans na ile zasługują .
Do tego w środku jest Rakitić , który ma 2 asysty i bramkę z Juve ale asyst powinien mieć spokojnie dwa razy tyle gdyby nie nieudolność kolegów w sytuacjach sam na sam .
Też irytuje mnie że w każdych statystykach itp. nikt nie uwzględnia kompromitującego dwumeczu z Realem ale to też były pierwsze dwa mecze sezonu , z nowym trenerem , nie zamkniętą kadrą bez Paulinho czy Dembele i nie może być wyznacznikiem ilości trofeów na koniec sezonu .
A dodajmy jeszcze do tego że tracimy mało bramek mimo kompletnego braku formy u Pique i myślę że po powrocie Dembele będziemy też więcej strzelać .
0
Statystyki ma gość niesamowite .
2
Szkoda że nikt nie wlicza dwumeczu z Realem ...
0
To jeszcze lepiej .
0
Miał trzy kluczowe podania , które powinny zostać zamienione na bramki . Ile miał Suarez , Roberto czy Iniesta ?
0
Rakieta miał wczoraj dwa kluczowe podania do Suareza i Paulinho , który nie trafił w sytuacji sam na sam .
Jak dla mnie nie brakło dobrych okazji , tylko poprostu wykończenia i skuteczności .
0
Niewiem czy wiesz ale najlepsza pozycja Rakitica to typowa 9tka . Przy formacji 4:2:3:1 jako środkowy z trójki ofensywnych , wtedy mógłby pokazać na co go stać . Na 9tce podejrzewam że miałby w LL jakieś +10 asyst i dodatkowo parę goli bo on świetnie spisuje się pod bramką rywali kiedy bie musi bać się o tyły .
Niestety w Barcelonie jest ustawiany bardziej jako wspomagacz defensywy i jego zadaniem jest jak najszybsze dostarczenie piłki do ofensywnej trójki .
1
Bramka samobójcza - nasz najlepszy zawodnik ostatnio .
2
Skyrim.
0
Ale ja dałem że strzelą bramkę , zaskoczyło mnie to że czyste konto Porto zachowało :)
1
Przeżywać nie przeżywam bo to był samobójca ale myślę że większości osób Monaco wczoraj zawaliło ;)
1
https://www.efortuna.pl/pl/strona_glowna/nahled_tiketu/index.html?ticket_id=MzQyMDI3NjY5MzkzOTgwMDrTI1S4z2AelLuxKBg=&kind=MAIN dzięki Monaco .
0
Z wychowankami nigdy nie wygrasz .
0
Ja też
https://www.efortuna.pl/pl/strona_glowna/nahled_tiketu/index.html?ticket_id=MzQyMDM3NjY4MzU4MjcwMDokODB1J7K5CVNYtG0=&kind=MAIN
0
Nawet osłabiony Juventus to nie ogórek , także powody do zadowolenia są .
1
Ale nie broni strzałów ,, nie do wyjęcia " jak reszta bramkarzy z górnej półki , tylko pozostaje mu patrzeć .
0
Espanyol tak się lubi z Realem że po odłączeniu mógłby zostać stolicą Hiszpanii .
0
Cebullos zapewnił Realowi 3 punkty , no ładnie .
6
Z taką formą Suareza to nie jest żadnym antidotum ...
70
Balague zdementował informacje o końcu świata .
3
Rakitić na defensywnego zamiast Busiego i Roberto obok Iniesty w środku .
0
Ja dałem na Sociedad i że Villareal-Espanyol obie strzelą .
0
Trzeba okna przymknąć bo coś mi się zimno zrobiło ;)
0
Za dużo meczy jak za taką kwotę .
1
Lg k10 2017 polecam . Wszystko szybko chodzi , aparatnaeet spoko , super się go trzyma w ręce .
0
Inter mi zawalił kupon wczoraj bo dałem że obie nie strzelą .
7
Cholernie lubię tego gościa , cieszyłbym się gdyby zakończył u nas karierę .
0
Nowe zespoły są kompletnie do dupy .
0
Nie ma . Ronnie mówił że będzie grał w klubie pod jednym warunkiem , chodzi o brak treningów ...
0
Wejdz na meila , tam dostałeś wiadomość którą musisz potwierdzić rejestracje . Po tym od razu logujesz się na konto .