ShawnC
Dołączył/a: listopad 2011
12 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Digne się dobrze prezentuje , lubię to że gra dosyć agresywnie i potrafi się dobrze podłączyć do ataku .
On po odejściu Neymara powinien na lewej stronie odżyć lepiej niż Alba ... jak wogóle będzie grał a według mnie na szanse zasługuje .
0
Ehhh ale byśmy mieli ekipe z tym gościem .
1
Monaco też nie jest z Francji a gra w Ligue 1 , tak samo Barca będzie grała w La Liga .
1
W pięknym stylu zawaliła mi Francja bo dałem 2/+1,5 bramki ...
43
Chłopak mógł zostać legendą naszego klubu a okazał się nikim .
To powinien być ostatni artykuł na tej stronie na jego temat .
0
Nikogo.
1
Tak nie robią ludzie , którym zależy na pieniądzach .
8
Wygrać z Ekwadorem .
3
Właśnie obejrzałem filmik Messi vs Peru i ja niewiem co robi tam reszta drużyny . Leo w pierwszej polowie dużo strat ale mimo tego gość zagrał w tym meczu 4-5 piłek po których powinny paść bramki ale Benedykt 16 i reszta pięknie to psują .
Najgorsze że jak Leo pójdzie jako napastnik to wtedy nie ma kto rozegrać .
Masakra że reprezentacja ma tyle kontuzji albo nieporozumień w składzie . Aguero , Higuain , Di Maria , Pastore , Dybala , Icardi, Lavezzi nie mogą pomóc Leo w eliminacjach .
0
Głupi dałem +1,5 i to akurat zawali mi kupon .
0
Zdjęcie jest sprzed lat . Zwykły fake .
3
Dobre kursy w trzeciej włoskiej sam sprawdzałem ale żeby nie było tam remisu w to nie wierzę .
4
Warto dodać że Nowak odmawiał ale Arek nie dał się przekonać a teraz leży na tym samym łóżku .
0
Jestem ciekaw w czym tkwi problem w grze Vidala . Gość w tamtym sezonie w ciągu 6 spotkań miał 2 bramki i 3 asysty .
Myślę że woli grać na boku obrony i tam powinien być wystawiany na słabsze zespoły a Roberto wyżej .
0
Ja jak się rejestrowałem to link aktywacyjny miałem po minucie .
2
Wchodzi gość do baru i krzyczy ,, to ja! " . Wszyscy się odwracają a to nie on .
0
Jak dla mnie wygrały dwie odpowiedzi jeśli chodziło o wielkość państw :
1. Ameryka Południowa
2. Anglia
0
Hehe będą mieli tyle szans co stary 24letni Paco .
4
Nie , bo to znaczy że jest coś z Tobą nie tak .
0
A co Ci da pozbycie się Gomesa , który zagrał niecałe 200 minut ? Sergi Roberto nie ma jak grać w środku pola a Ty chcesz Alene tam wcisnąć .
0
Jeśli dajesz w opcji ,, obie strzelą " na NIE , to jeden zespół może strzelić , chyba że żartujesz .
Siadło ale Juve za*ebało , skończyło się 2:2 i Dybala zmarnował karnego w 83. minucie .
0
Dałem na Juve i bramki +1.5 , do tego dorzuciłem Real Espanyol w kategorii że obie strzelą gola na NIE , więc jak Espanyol ma strzelać to ma się skończyć 1:1 albi 1:2 , tak żebym był zadowolony xd
0
Espanyol zapłaci rachunek .
0
Hmm co myślicie o meczu Atalanta - Juve ? Będzie +1,5 bramki ?
0
Mascherano mi podniósł ciśnienie parę razy ale się udało .
https://www.efortuna.pl/pl/strona_glowna/nahled_tiketu/index.html?ticket_id=MzQyMDQ3Njc0MzkxOTYwMDoe3BSSdKiy3qPmEjM=&kind=MAIN
0
Luis Suarez za to wie gdzie biegać i gdzie podawać co nie ?
1
Szkoda strzępić ryja . Po pierwszej połowie wszyscy krytykują Vidala a wyglądał parę razy lepiej niż Suarez , który niewiem co odwala w tym sezonie .
1
Co Ty gadasz , w pierwszej połowie to nikomu się nie chciało grać ani biegać , akurat Paulinho wyglądał na jednego z tych którym zależy .
3
Nie ma to jak być Leo Messim .
Zagrać dosyć słabe spotkanie , praktycznie nie biegając , grając na siłę z Suarezem co nie zawsze było najlepszym rozwiązaniem i skończyć sobie z dwiema bramkami i asystą .
0
A Luis Suarez robi więcej Twoim zdaniem ?