0

Digne się dobrze prezentuje , lubię to że gra dosyć agresywnie i potrafi się dobrze podłączyć do ataku .
On po odejściu Neymara powinien na lewej stronie odżyć lepiej niż Alba ... jak wogóle będzie grał a według mnie na szanse zasługuje .

0

Ehhh ale byśmy mieli ekipe z tym gościem .

1

Monaco też nie jest z Francji a gra w Ligue 1 , tak samo Barca będzie grała w La Liga .

1

W pięknym stylu zawaliła mi Francja bo dałem 2/+1,5 bramki ...

43

Chłopak mógł zostać legendą naszego klubu a okazał się nikim .
To powinien być ostatni artykuł na tej stronie na jego temat .

0

Nikogo.

1

Tak nie robią ludzie , którym zależy na pieniądzach .

8

Wygrać z Ekwadorem .

3

Właśnie obejrzałem filmik Messi vs Peru i ja niewiem co robi tam reszta drużyny . Leo w pierwszej polowie dużo strat ale mimo tego gość zagrał w tym meczu 4-5 piłek po których powinny paść bramki ale Benedykt 16 i reszta pięknie to psują .

Najgorsze że jak Leo pójdzie jako napastnik to wtedy nie ma kto rozegrać .

Masakra że reprezentacja ma tyle kontuzji albo nieporozumień w składzie . Aguero , Higuain , Di Maria , Pastore , Dybala , Icardi, Lavezzi nie mogą pomóc Leo w eliminacjach .

0

Głupi dałem +1,5 i to akurat zawali mi kupon .

0

Zdjęcie jest sprzed lat . Zwykły fake .

3

Dobre kursy w trzeciej włoskiej sam sprawdzałem ale żeby nie było tam remisu w to nie wierzę .

4

Warto dodać że Nowak odmawiał ale Arek nie dał się przekonać a teraz leży na tym samym łóżku .

0

Jestem ciekaw w czym tkwi problem w grze Vidala . Gość w tamtym sezonie w ciągu 6 spotkań miał 2 bramki i 3 asysty .
Myślę że woli grać na boku obrony i tam powinien być wystawiany na słabsze zespoły a Roberto wyżej .

0

Ja jak się rejestrowałem to link aktywacyjny miałem po minucie .

2

Wchodzi gość do baru i krzyczy ,, to ja! " . Wszyscy się odwracają a to nie on .

0

Jak dla mnie wygrały dwie odpowiedzi jeśli chodziło o wielkość państw :
1. Ameryka Południowa
2. Anglia

0

Hehe będą mieli tyle szans co stary 24letni Paco .

4

Nie , bo to znaczy że jest coś z Tobą nie tak .

0

A co Ci da pozbycie się Gomesa , który zagrał niecałe 200 minut ? Sergi Roberto nie ma jak grać w środku pola a Ty chcesz Alene tam wcisnąć .

0

Jeśli dajesz w opcji ,, obie strzelą " na NIE , to jeden zespół może strzelić , chyba że żartujesz .
Siadło ale Juve za*ebało , skończyło się 2:2 i Dybala zmarnował karnego w 83. minucie .

0

Dałem na Juve i bramki +1.5 , do tego dorzuciłem Real Espanyol w kategorii że obie strzelą gola na NIE , więc jak Espanyol ma strzelać to ma się skończyć 1:1 albi 1:2 , tak żebym był zadowolony xd

0

Espanyol zapłaci rachunek .

0

Hmm co myślicie o meczu Atalanta - Juve ? Będzie +1,5 bramki ?

0

0

Luis Suarez za to wie gdzie biegać i gdzie podawać co nie ?

1

Szkoda strzępić ryja . Po pierwszej połowie wszyscy krytykują Vidala a wyglądał parę razy lepiej niż Suarez , który niewiem co odwala w tym sezonie .

1

Co Ty gadasz , w pierwszej połowie to nikomu się nie chciało grać ani biegać , akurat Paulinho wyglądał na jednego z tych którym zależy .

3

Nie ma to jak być Leo Messim .
Zagrać dosyć słabe spotkanie , praktycznie nie biegając , grając na siłę z Suarezem co nie zawsze było najlepszym rozwiązaniem i skończyć sobie z dwiema bramkami i asystą .

0

A Luis Suarez robi więcej Twoim zdaniem ?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?