ShawnC
Dołączył/a: listopad 2011
12 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Też żałuję że odszedł ale podobno na własne życzenie . Szkoda 4:2:3:1 , w trójce Ney , Messi , Alexis i Suarez na szpicy . Najlepszy atak w historii futbolu no ale cóż . Alexis chciał odejść , Ney okazał się nikim , Suarez bez formy , kontuzja Dembele i sam Messi xd
0
Kurde ale bym zobaczył Alexisa jeszcze w naszych barwach .
0
Spoko tylko że Roberto nie grał na pozycji Rakitica tylko Deulofeu , więc tam Sergi może sobie latać i tam powinien grać na pozycji Gerarda . A Rakitic ma kompletnie inne zadania niż młody Hiszpan . Nawet po wejściu Paulinho to Rakitić był tym , który gra najniżej . Gra na dużym spokoju , dużo gra do Messiego i notuje mało strat i to on dalej będzie grał w pomocy bo taki profil woli Valverde .
0
Jasne że Rakitić grał dobre zawody . A ludzie tutaj ustawiają go na równi z Suarezem i Pique a najlepsze co usłyszałem to jest to że Denis powinien grać na jego pozycji .
0
Powinien grać na pozycji Deulofeu a Semedo na PO .
0
Obejrzyj sobie mecz jeszcze raz i policz ile podań było do przodu , ile w bok i ile w tył . Wtedy się zdziwisz . A komu Messi wystawia patelnie ? Suarezowi , który gra padakę od poczatku tego roku .
0
Jak jest bezproduktywny skoro dograł setkę do Messiego ? Roberto grał w tym meczu a Denis to nie pozycja Rakitica .
0
Rakitić dograł za*ebistą piłkę do Messiego , której Leo nie wiadomo jak nie przyjął . To było 20 metrowe kluczowe podanie . Poza tym nic nie zepsuł , więc na równo z Suarezem bym go nie posadził .
0
Valverde wystawia Roberto na prawej bo jest o wiele lepszy w ofensywie a po drugiej stronie gra bardziej defensywny Digne . Tak sobie to tłumaczę xd
1
Oczywiście że nie ale skoro Valverde nie liczy na Paco to kogo ma wystawić ? W dodatku teraz Puchar Króla więc Suarez i tak odpocznie .
2
A co takiego Rakitić zrobił złego w tym meczu ? Pokazywał się z przodu , często był przy piłce , Mesiemu dograł taką piłkę za linię obrony że tylko Leo wie dlaczego jej nie opanował , próbował strzału z dystansu .
Nie porównuj jego gry do Suareza który marnuje setki jak leci czy Pique który szuka pewnie mózgu teraz .
2
Szkoda że trenerzy nie mają pojęcia o ocenie piłkarzy i są ślepi , nie widzą na treningach i podczas meczu tego La Rambla .
0
Ale tu chodzi o Denisa a nie o nich .
0
No jak tak patrzysz na avatar to masz rację .
0
Oby do Villareal bo to klub na jego umiejętności .
3
Daj reakcję Rakitica jak Messi dostał od niego piłkę na stuprocentową okazję a Leo jej nieopanował ...
21
Najlepsi : Iniesta , Sergi Roberto , Digne i Mascherano .
Średnio : Messi , Rakitić , Busquets
Padaka : Suarez standardowo .
2
Dostał najlepszą piłkę od Rakitica i to spier*olił ...
3
Przestańcie narzekać . Mecze z Malagą zawsze tak wyglądają bo ten zespół nam nie siedzi poprostu .
0
To ja już wolę Gomesa niż Suareza w takiej formie .
0
Na lewej mógłby bez przeszkód grać Denis i chciałbym go zobaczyć w 4:2:3:1 .
0
Ludzie zluzujcie majty . To było wiadome że na Malage z którą zawsze mamy ciężko wystawi taki skład . Serio łudziliście się z Denisem i Paulinho ?
0
Co chcesz do Rakitica skoro Denis i tak gra na pozycji Iniesty ?
0
Ale co ? Gość strzelić bramkę potrafi , asystować potrafi , minąć dryblingiem potragi , biegać szybko potrafi . Nie róbmy z gościa już typowej łajzy tylko dlatego że u nas mu nie idzie .
1
Gomes nie jest słabym zawodnikiem bo przebłyski ma tylko że nie potrafi się odnaleźć w naszym stylu gry .
0
Co z tego że dałem na Huddersfield jak Blackpool mi zaje*ał ...
1
Jak na Barce to lepiej samobója obstawiać xd
0
Trzeba uważać , Crystal Palace też grało piach a z Chelsea co się stało każdy wie .
0
Zawsze sędzia może nam zabrać prawidłowo strzeloną bramkę z Malagą jak w tamtym roku kiedy Pique strzelił bramkę po dobitce poprzeczki Gomesa .
0
Przecież Denis nie gra ja pozycji Rakitica. Albo za Inieste albo na lewe skrzydło , które teraz w naszej formacji nie istnieje .