1

Też żałuję że odszedł ale podobno na własne życzenie . Szkoda 4:2:3:1 , w trójce Ney , Messi , Alexis i Suarez na szpicy . Najlepszy atak w historii futbolu no ale cóż . Alexis chciał odejść , Ney okazał się nikim , Suarez bez formy , kontuzja Dembele i sam Messi xd

0

Kurde ale bym zobaczył Alexisa jeszcze w naszych barwach .

0

Spoko tylko że Roberto nie grał na pozycji Rakitica tylko Deulofeu , więc tam Sergi może sobie latać i tam powinien grać na pozycji Gerarda . A Rakitic ma kompletnie inne zadania niż młody Hiszpan . Nawet po wejściu Paulinho to Rakitić był tym , który gra najniżej . Gra na dużym spokoju , dużo gra do Messiego i notuje mało strat i to on dalej będzie grał w pomocy bo taki profil woli Valverde .

0

Jasne że Rakitić grał dobre zawody . A ludzie tutaj ustawiają go na równi z Suarezem i Pique a najlepsze co usłyszałem to jest to że Denis powinien grać na jego pozycji .

0

Powinien grać na pozycji Deulofeu a Semedo na PO .

0

Obejrzyj sobie mecz jeszcze raz i policz ile podań było do przodu , ile w bok i ile w tył . Wtedy się zdziwisz . A komu Messi wystawia patelnie ? Suarezowi , który gra padakę od poczatku tego roku .

0

Jak jest bezproduktywny skoro dograł setkę do Messiego ? Roberto grał w tym meczu a Denis to nie pozycja Rakitica .

0

Rakitić dograł za*ebistą piłkę do Messiego , której Leo nie wiadomo jak nie przyjął . To było 20 metrowe kluczowe podanie . Poza tym nic nie zepsuł , więc na równo z Suarezem bym go nie posadził .

0

Valverde wystawia Roberto na prawej bo jest o wiele lepszy w ofensywie a po drugiej stronie gra bardziej defensywny Digne . Tak sobie to tłumaczę xd

1

Oczywiście że nie ale skoro Valverde nie liczy na Paco to kogo ma wystawić ? W dodatku teraz Puchar Króla więc Suarez i tak odpocznie .

2

A co takiego Rakitić zrobił złego w tym meczu ? Pokazywał się z przodu , często był przy piłce , Mesiemu dograł taką piłkę za linię obrony że tylko Leo wie dlaczego jej nie opanował , próbował strzału z dystansu .
Nie porównuj jego gry do Suareza który marnuje setki jak leci czy Pique który szuka pewnie mózgu teraz .

2

Szkoda że trenerzy nie mają pojęcia o ocenie piłkarzy i są ślepi , nie widzą na treningach i podczas meczu tego La Rambla .

0

Ale tu chodzi o Denisa a nie o nich .

0

No jak tak patrzysz na avatar to masz rację .

0

Oby do Villareal bo to klub na jego umiejętności .

3

Daj reakcję Rakitica jak Messi dostał od niego piłkę na stuprocentową okazję a Leo jej nieopanował ...

21

Najlepsi : Iniesta , Sergi Roberto , Digne i Mascherano .
Średnio : Messi , Rakitić , Busquets
Padaka : Suarez standardowo .

2

Dostał najlepszą piłkę od Rakitica i to spier*olił ...

3

Przestańcie narzekać . Mecze z Malagą zawsze tak wyglądają bo ten zespół nam nie siedzi poprostu .

0

To ja już wolę Gomesa niż Suareza w takiej formie .

0

Na lewej mógłby bez przeszkód grać Denis i chciałbym go zobaczyć w 4:2:3:1 .

0

Ludzie zluzujcie majty . To było wiadome że na Malage z którą zawsze mamy ciężko wystawi taki skład . Serio łudziliście się z Denisem i Paulinho ?

0

Co chcesz do Rakitica skoro Denis i tak gra na pozycji Iniesty ?

0

Ale co ? Gość strzelić bramkę potrafi , asystować potrafi , minąć dryblingiem potragi , biegać szybko potrafi . Nie róbmy z gościa już typowej łajzy tylko dlatego że u nas mu nie idzie .

1

Gomes nie jest słabym zawodnikiem bo przebłyski ma tylko że nie potrafi się odnaleźć w naszym stylu gry .

0

Co z tego że dałem na Huddersfield jak Blackpool mi zaje*ał ...

1

Jak na Barce to lepiej samobója obstawiać xd

0

Trzeba uważać , Crystal Palace też grało piach a z Chelsea co się stało każdy wie .

0

Zawsze sędzia może nam zabrać prawidłowo strzeloną bramkę z Malagą jak w tamtym roku kiedy Pique strzelił bramkę po dobitce poprzeczki Gomesa .

0

Przecież Denis nie gra ja pozycji Rakitica. Albo za Inieste albo na lewe skrzydło , które teraz w naszej formacji nie istnieje .

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?