ShawnC
Dołączył/a: listopad 2011
12 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Mimo że masz polecenia od ludzi to już nie jest śmieszne tylko nudne .
2
Może golił nogi ostatnio .
1
Psychika a może poprostu całkowicie inne zadania niż w Valencii . Tam mógł rozgrywać , miał wolną rękę co do swojej pozycji , więc też presję miał całkowicie inną .
U Valverde widać różnicę taką że teraz gra więcej piłek do przodu niż do tyłu czy w bok ale woli oddać piłkę do kogoś innego jak Busi , Alba , Leo czy Suarez . Umiejętności bez wątpienia posiada ale raczej nie pasuje do naszego stylu gry . No chyba że zacząłby punktować asystami lub bramkami .
Ja chłopaka nie przekreślam bo Sergi Roberto przez dwa sezony tracił głupio piłki i nie potrafił celnie podać do partnerów a chłopak jest z cantery .
Teraz większość nie wyobraża sobie składu bez niego i chce go oglądać na pozycji Iniesty .
0
Ale skąd wiesz że nie kocha . Odmówił treningów ? Występów ? To trener na niego nie stawia a jakby jedynym klubem jaki się po niego był któryś z Turcji gdzie nie chce wracać to na jego miejscu postąpiłbym tak samo .
0
Ale z drużyną trenuje cały czas . Może nie jest w rytmie meczowym ale skoro nie chce odejść to można spróbować coś z niego wycisnąć .
1
Git może trochę pogra i uda się go sprzedać zimą .
1
W 4:4:2 Arda by się przydał w czwórce pomocników , tak grał w Atletico .
10
Ale o co Ci chodzi ? Nie mieliśmy akcji ? Piłek za linię obrony ? Szybszego rozegrania ? Wczoraj było wszystko prócz skuteczności . Gdyby grał stary dobry Luis to pewnie hattricka by wsadził .
5
No i co ? Z Roberto w pomocy i z Denisem na skrzydle nie daliśmy rady ? Niemożliwe!
88
Czyli Semedo w środku pomocy a Roberto na PO :D
0
Pamietaj że na 10 meczów mamy zdobytą solidną ilość bramek a Dembele na początku doznał kontuzji .
0
Może fabsfan xd
Edit nie on nie miał żółtej kurtki xd
0
Gramy 4:4:2 więc Paco z Suarezem raczej odpada .
0
Vermaelena nie skreśli , Masche nie dostał jeszcze zielonego światła , więc stoper musi być w obwodzie .
0
Ta szczególnie że wygrali tylko jeden mecz na wyjeździe ...
1
A ja mam nadzieję że nie . Na Camp Nou ciężko było wsadzić bramkę Olympiakosowi a u siebie pewnie też się zamurują . To nie będzie spacerek i nie ma miejsca na roszady .
2
Myślę że to jedynie na wszelki wypadek . Skoro Vermaelen powolany to zapewne będzie grał normalnie .
2
Weź tylko pod uwagę że Paulinho jest bliski trzydziestki , więc zdobyte doświadczenie wielu mu pomogło a do Rakitica nie porównuj bo on gra jako najbardziej cofniety obok Busiego . Potem sprawdź sobie wiek Roberto , Denisa czy Gomesa przed którymi dopiero najlepsze momenty kariery .
PS. Mnie jego dobra dyspozycja wogóle nie zaskoczyła , widzialem jego grę w reprezentacji i byłem przekonany że szybko się zaadoptuje .
1
Trzeba dziękować ter Stegenowi bo obrona robi takie błędy że głowa mała . Zobaczymy co będzie kiedy zmierzymy się z takim PSG , Bayernem czy z Realem .
6
Szczególnie w 2012 roku i w pamiętnym meczu z Leverkusen .
15
Smućmy się więc . Cholera mamy 8 pkt przewagi nad Realem jaka lipa . Mamy tylko jeden remis z Atletico na wyjeździe a resztę spotkań wygraliśmy masakra jakaś :( a w LM wszystko wygraliśmy to pewnie jakiś fart i zaraz się skończy :( i co najgorsze straciliśmy już 3 bramki w lidze no nie przeżyje tego chyba ... no i jeszcze jak Dembele wróci gdzieś za dwa miesiące to mnie krew zaleje .
0
Dwugłowy z tego co pamiętam .
0
Niewiem co Ci bukmacherzy ćpali że tylko 1.3
0
Jak dałeś na Real to niezły z Ciebie wariat , jaki był na nich kurs powyżej 10 pewnie :D
45
Dziś wiem że jeśli Katalonia się odłączy od Hiszpanii to Barca i Girona zostaną wyrzucone z La Liga ale Espanyol sobie zostawią :D
2
Ja bym się obraził bo chciałbym Atletico o miejsce wyżej .
5
Po dzisiejszym meczu to odłączyliby Gironę najchętniej .
3
Ja to tylko tutaj zostawię .
3
Bramki w roku kalendarzowym a dokładnie w 2012 . Messi odp*erdolił taki rekord że nikt go nie pobije .
1
Po Messim największą stratą będzie Sergio Busquets .