2

Mimo że masz polecenia od ludzi to już nie jest śmieszne tylko nudne .

2

Może golił nogi ostatnio .

1

Psychika a może poprostu całkowicie inne zadania niż w Valencii . Tam mógł rozgrywać , miał wolną rękę co do swojej pozycji , więc też presję miał całkowicie inną .
U Valverde widać różnicę taką że teraz gra więcej piłek do przodu niż do tyłu czy w bok ale woli oddać piłkę do kogoś innego jak Busi , Alba , Leo czy Suarez . Umiejętności bez wątpienia posiada ale raczej nie pasuje do naszego stylu gry . No chyba że zacząłby punktować asystami lub bramkami .
Ja chłopaka nie przekreślam bo Sergi Roberto przez dwa sezony tracił głupio piłki i nie potrafił celnie podać do partnerów a chłopak jest z cantery .
Teraz większość nie wyobraża sobie składu bez niego i chce go oglądać na pozycji Iniesty .

0

Ale skąd wiesz że nie kocha . Odmówił treningów ? Występów ? To trener na niego nie stawia a jakby jedynym klubem jaki się po niego był któryś z Turcji gdzie nie chce wracać to na jego miejscu postąpiłbym tak samo .

0

Ale z drużyną trenuje cały czas . Może nie jest w rytmie meczowym ale skoro nie chce odejść to można spróbować coś z niego wycisnąć .

1

Git może trochę pogra i uda się go sprzedać zimą .

1

W 4:4:2 Arda by się przydał w czwórce pomocników , tak grał w Atletico .

10

Ale o co Ci chodzi ? Nie mieliśmy akcji ? Piłek za linię obrony ? Szybszego rozegrania ? Wczoraj było wszystko prócz skuteczności . Gdyby grał stary dobry Luis to pewnie hattricka by wsadził .

5

No i co ? Z Roberto w pomocy i z Denisem na skrzydle nie daliśmy rady ? Niemożliwe!

88

Czyli Semedo w środku pomocy a Roberto na PO :D

0

Pamietaj że na 10 meczów mamy zdobytą solidną ilość bramek a Dembele na początku doznał kontuzji .

0

Może fabsfan xd
Edit nie on nie miał żółtej kurtki xd

0

Gramy 4:4:2 więc Paco z Suarezem raczej odpada .

0

Vermaelena nie skreśli , Masche nie dostał jeszcze zielonego światła , więc stoper musi być w obwodzie .

0

Ta szczególnie że wygrali tylko jeden mecz na wyjeździe ...

1

A ja mam nadzieję że nie . Na Camp Nou ciężko było wsadzić bramkę Olympiakosowi a u siebie pewnie też się zamurują . To nie będzie spacerek i nie ma miejsca na roszady .

2

Myślę że to jedynie na wszelki wypadek . Skoro Vermaelen powolany to zapewne będzie grał normalnie .

2

Weź tylko pod uwagę że Paulinho jest bliski trzydziestki , więc zdobyte doświadczenie wielu mu pomogło a do Rakitica nie porównuj bo on gra jako najbardziej cofniety obok Busiego . Potem sprawdź sobie wiek Roberto , Denisa czy Gomesa przed którymi dopiero najlepsze momenty kariery .
PS. Mnie jego dobra dyspozycja wogóle nie zaskoczyła , widzialem jego grę w reprezentacji i byłem przekonany że szybko się zaadoptuje .

1

Trzeba dziękować ter Stegenowi bo obrona robi takie błędy że głowa mała . Zobaczymy co będzie kiedy zmierzymy się z takim PSG , Bayernem czy z Realem .

6

Szczególnie w 2012 roku i w pamiętnym meczu z Leverkusen .

15

Smućmy się więc . Cholera mamy 8 pkt przewagi nad Realem jaka lipa . Mamy tylko jeden remis z Atletico na wyjeździe a resztę spotkań wygraliśmy masakra jakaś :( a w LM wszystko wygraliśmy to pewnie jakiś fart i zaraz się skończy :( i co najgorsze straciliśmy już 3 bramki w lidze no nie przeżyje tego chyba ... no i jeszcze jak Dembele wróci gdzieś za dwa miesiące to mnie krew zaleje .

0

Dwugłowy z tego co pamiętam .

0

Niewiem co Ci bukmacherzy ćpali że tylko 1.3

0

Jak dałeś na Real to niezły z Ciebie wariat , jaki był na nich kurs powyżej 10 pewnie :D

45

Dziś wiem że jeśli Katalonia się odłączy od Hiszpanii to Barca i Girona zostaną wyrzucone z La Liga ale Espanyol sobie zostawią :D

2

Ja bym się obraził bo chciałbym Atletico o miejsce wyżej .

5

Po dzisiejszym meczu to odłączyliby Gironę najchętniej .

3

Ja to tylko tutaj zostawię .

3

Bramki w roku kalendarzowym a dokładnie w 2012 . Messi odp*erdolił taki rekord że nikt go nie pobije .

1

Po Messim największą stratą będzie Sergio Busquets .

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?