ShawnC
Dołączył/a: listopad 2011
12 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
A nie mówiłem .
0
Nic wielkiego , popchnął zawodnika Girony , który rzucił piłkę do innego swojego zawodnika .
3
W Realu brakło Paulinho , pewnie bym im wyciągnął na 2:3 .
1
Florentino Perez: Ile za tego Paulinho ?
0
Ta , w pierwszym składzie nie ma miejsca dla Roberto w środku pomocy a Ty liczysz że Alena bedzue dostawał szansę . Powodzenia .
0
Torrenty , thepiratebay.org
0
Real Madryt może Ci zaje*ać .
7
Narazie gramy w 4:4:2 do którego piłkarze nie są przystosowani a wszyscy chcą fajerwerków na już ...
1
Byłem na ich koncercie we Wrocławiu w tamtym roku . Ich koncert to czysty spektakl , nie możesz spuścić oka ze sceny bo co chwile jakieś wybuchy , dużo ognia i dobra muza :)
0
Sorry ale każdy trudniejszy do obrony strzał kończył się golem . Roznice mozesz zobaczyć porównując Matsa do De Gei , ten drugi potrafi obronić strzały ,, nie do wyjęcia ".
9
Denis miażdżył Rakitica , nieźle się uśmiałem .
10
Nareszcie broni trudne piłki , tego mi brakowało . W tamtym sezonie tylko spoglądał jak piłka wpada do bramki .
1
Semedo grzeje ławę mimo że to bardzo dobry zawodnik a Ty wyjeżdżasz tutaj z Palencią :D
0
Tak , tylko porownaj wiek i doświadczenie obu piłkarzy . Mnie adaptacja Paulinho nie zaskoczyła .
0
A według mnie z Valencią nie będzie większego problemu . Robią błędy w defensywie i mają problemy z zespołami , które grają dobrze w ataku pozycyjnym . A jak im się zabierze piłkę to już nie będzie ta sama drużyna .
0
Do tego groźne wrzutki ciągle z jego strony .
2
Griezmann to już bardziej na szpice albo obok Leo w dwójce napastników kosztem Suareza .
1
Super , stamtąd prosto na trybuny .
0
Skład Marki super .
13
Ale bym zobaczył dziś takiego Roberto jako srodkowego ofensywnego pomocnika albo chociaż jako prawoskrzydłowego ...
0
Seri ? Serio ? Gość w niczym nie jest wybitny , wręcz mocno przeciętny , połowę spotkań gra jako DM , statystyki ma słabe , ma 26 lat i to jest jedyne wzmocnienie środka pola ?
0
The Elder Scrolls V : Skyrim .
3
Orkan Seba albo Wichura Karyna .
0
Spoko dla dzieci
0
Wzajemnie :)
0
Wczoraj Zagłębie też miało wygrać i po kuponie . Nie obstawiaj polskiej ligi .
0
Ma świadomość na jakim poziomie się gra w Barcelonie a lata lecą , może chce zrobić miejsce młodym .
0
Teraz gramy 4:4:2 w formacji w jakiej grało Atletico i Arda by się sprawdził . Na skrzydle za Neya potrafił ustrzelić hattricka czy to w La Liga czy LM.
0
Dałem podwójną szansę na Espanyol i awans Zagłębia w pucharze z Koroną . Zobaczymy .
0
Jak obstawiacie Espanyol z Tenerife dzisiaj ?