0

A nie mówiłem .

0

Nic wielkiego , popchnął zawodnika Girony , który rzucił piłkę do innego swojego zawodnika .

3

W Realu brakło Paulinho , pewnie bym im wyciągnął na 2:3 .

1

Florentino Perez: Ile za tego Paulinho ?

0

Ta , w pierwszym składzie nie ma miejsca dla Roberto w środku pomocy a Ty liczysz że Alena bedzue dostawał szansę . Powodzenia .

0

Torrenty , thepiratebay.org

0

Real Madryt może Ci zaje*ać .

7

Narazie gramy w 4:4:2 do którego piłkarze nie są przystosowani a wszyscy chcą fajerwerków na już ...

1

Byłem na ich koncercie we Wrocławiu w tamtym roku . Ich koncert to czysty spektakl , nie możesz spuścić oka ze sceny bo co chwile jakieś wybuchy , dużo ognia i dobra muza :)

0

Sorry ale każdy trudniejszy do obrony strzał kończył się golem . Roznice mozesz zobaczyć porównując Matsa do De Gei , ten drugi potrafi obronić strzały ,, nie do wyjęcia ".

9

Denis miażdżył Rakitica , nieźle się uśmiałem .

10

Nareszcie broni trudne piłki , tego mi brakowało . W tamtym sezonie tylko spoglądał jak piłka wpada do bramki .

1

Semedo grzeje ławę mimo że to bardzo dobry zawodnik a Ty wyjeżdżasz tutaj z Palencią :D

0

Tak , tylko porownaj wiek i doświadczenie obu piłkarzy . Mnie adaptacja Paulinho nie zaskoczyła .

0

A według mnie z Valencią nie będzie większego problemu . Robią błędy w defensywie i mają problemy z zespołami , które grają dobrze w ataku pozycyjnym . A jak im się zabierze piłkę to już nie będzie ta sama drużyna .

0

Do tego groźne wrzutki ciągle z jego strony .

2

Griezmann to już bardziej na szpice albo obok Leo w dwójce napastników kosztem Suareza .

1

Super , stamtąd prosto na trybuny .

0

Skład Marki super .

13

Ale bym zobaczył dziś takiego Roberto jako srodkowego ofensywnego pomocnika albo chociaż jako prawoskrzydłowego ...

0

Seri ? Serio ? Gość w niczym nie jest wybitny , wręcz mocno przeciętny , połowę spotkań gra jako DM , statystyki ma słabe , ma 26 lat i to jest jedyne wzmocnienie środka pola ?

0

The Elder Scrolls V : Skyrim .

3

Orkan Seba albo Wichura Karyna .

0

Spoko dla dzieci

0

Wzajemnie :)

0

Wczoraj Zagłębie też miało wygrać i po kuponie . Nie obstawiaj polskiej ligi .

0

Ma świadomość na jakim poziomie się gra w Barcelonie a lata lecą , może chce zrobić miejsce młodym .

0

Teraz gramy 4:4:2 w formacji w jakiej grało Atletico i Arda by się sprawdził . Na skrzydle za Neya potrafił ustrzelić hattricka czy to w La Liga czy LM.

0

Dałem podwójną szansę na Espanyol i awans Zagłębia w pucharze z Koroną . Zobaczymy .

0

Jak obstawiacie Espanyol z Tenerife dzisiaj ?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?