48

Gratuluje trollowi , który na stronie Realu co chwile w komentarzach wypisywał ,, Gabi ... przegrywamy 1:0 :/ " ,, gol Casemiro ! Wygrywamy 1:0! " czy ,, a nie to jednak Varane , wygrywamy 1:0 " .
Uśmiałem się przeglądając notatnik .

41

Malaga zapłaci rachunek .

9

Szczerze mówiąc , jak patrze na grę Pique to jego absencja jakoś mnie wogóle nie martwi .

1

Bravo w La Liga też wymiatał . Dla mnie mógł by dalej bronić w Lidze a ter Stegen w reszcie . Mieliśmy dwóch kozaków ale wiadomo że trzeba było dać szansę młodemu .

3

Grający na skrzydle , bramkostrzelny , mniej niż 40 mln ... Może jeszcze najlepiej jakby mógł stanąć od czasu do czasu na stoperze , znał się na scoutingu i miał mniej niż 17 lat .

0

Nie . Mają problemy nawet z takimi zespołami jak Luxemburg czy Bułgaria .
Za mocniejszych uważam Hiszpanię lub Niemcy .

2

Valverde będzie wniebowzięty . Wymarzony zmiennik dla Roberto na prawej obronie .

13

Widzę że większość go ciśnie że nie odszedł . Proszę sobie przeczytać ten artykuł .
http://www.fcbarca.com/79459-vermaelen-barca-powiedziala-mi-ze-nie-moge-odejsc.html

0

Jak inna sprawa ? Chciał odejść ale klub mu nie pozwolił bo Valverde chciał mieć 4 stoperów a jak narazie zagrał tylko z Murcią bodajże .
Zatrzymali go na siłę a potem nie dostaje żadnych minut , to chyba nie w porządku .

1

Jak dla mnie to ze słabszymi rywalami na Camp Nou mógłby spokojnie zastępować Umtitiego .

2

Dokładnie . Spiderman , X-men , Hulk , Iron Man czy Kleszcz i inne xd oprócz ostatniego wszystko trzymało dobry poziom .

12

Żaden disney . Był Fox Kids i CN .

0

Raczej tak . W Argentynie grają na trzech stoperów , w dodatku ten środek pomocy to padaka totalna .

5

Miał tyle czasu że mógł się potknąć , wstać i wybrać w który róg bramki strzelić .

0

Pod koniec tamtego sezonu wskoczył na taki poziom że Deulo go nie osiągnie .

0

To ja już wolę pożegnać Rafinhe i Deulofeu niż Vidala ...

36

Pewnie na notatnik weszło z 15 osób w jednym czasie a to dla nich takie przeciążenie że aż w OVH prąd wywaliło .

0

Notatnik padł bo było więcej niż 10 osób online w jednym momencie ;)

0

Od dwóch miesięcy ? :D

1

To była piękna wygrana ale bez tikitaki też dało się wygrać z Realem 4:0 , w dodatku bez Messiego . Jesli nie będziesz ewoluował stylu gry to będziesz grał jak my z Celtikiem . Tysiąc podań do dwustu , miliard strzałów do dwóch i przegrana 1:2 .
Sposób na tikitake do obrona pressingiem na swojej połowie i kontra . Zrobił to Real , zrobiła Chelsea , Malaga i trzeba było coś w tej grze zmienić .

0

Ale taki mecz zdarza się raz na wiele lat , w dodatku ze słabym przeciwnikiem To był najsłabszy skład Realu w przeciągu chyba 15 lat .

Zresztą jak nie da się przełamać tego stylu ? Jakoś Chelsea zawsze potrafiła sobie z njm radzić .

Ty chcesz mieć generację piłkarzy jaka już nigdy się nie zdarzy , mając w dodatku najlepszego piłkarza w historii piłki nożnej w dodatku , który nie bierze już udziału w grze defensywnej swojego zespołu jak wtedy kiedy był młodszy . Teraz jakbyś miał pomocnika jak Ineista czy Xavi zamiast Rakitica to kazdy rywal miałby otwartą drogę do naszego 20 metra boiska i oblegali by nas atakami .

3

Ale nie da się grać tak samo cały czas . Musisz zmieniać zawodników a szkółka nie zawsze będzie dawać takie perły jak za czasów Rijkarda czy Pepa ani trenerów , którzy będą z powodzeniem wpajać swoje pomysły zawodnikom by grać pięknie jak za Guardioli .

Nie chcesz zawodników rzemieślniczych ? A kto będzie będzie asekurował pozycję swoją i będzie biegał za siebie i Leo , który nie będzie brał udziału w bronieniu i pressingu ? Myślisz że dziś dałby radę robić to młody Iniesta lub Xavi ? Niestety nie daliby rady tego robić . Dlatego do zespołu są ściągani zawodnicy typu Rakitić czy Paulinho .

10

Nie zgodzę się wogóle z tym co napisales . Czyhrynski to był młody , bardzo dobrze zapowiadający się stoper . W dodatku bardzo dobrze mu szło z zespołem bo zdobyli z Szachtarem Ligę Europy . To było głupie posunięcie zarządu że już po sezonie go oddali .
A Paulinho ? Stary gość , doświadczony , kosztujący zbyt dużo ale od dłuższego czasu prezentuję w reprezentacji wysoki poziom .
Niewiem jak można porównywać te oba transfery , według mnie ściągnięcie Czyhrynskiego nie było zaskoczeniem bo dobrze się prezentował a Paulinho to było wielkie zaskoczenie , patrząc na wiek , przepłacając za tego zawodnika . Więc niewiele mają wspólnego oba te transfery .

4

A jeżeli uważasz że styl gry jest wazniejszy niż wyniki to zajmij się np. Rayo Vallecano . Grali otwarty , ładny , wesoły futbol i sprawdź gdzie teraz są .

1

Niestety nasz ukochany styl nie przynosił już efektów . Jest on rozpracowany i trzeba nowego pomysłu , bodźca . Nie da się jednym stylem wygrywać wszystkiego i cały czas .

0

Oczywiście że nie . Ja siedzę od dwóch miechów na l4 i został mi jeszcze miesiąc i niezbyt się przejmuje w który dzień spożywam alkohol .

0

Luiz na obronie jest niepewny , wali babole . Zresztą potrzeba kogoś młodego z perspektywami .

0

No rzeczywiście , w przypadku Neymara bardzo prawdopodobne :D

2

Nie ma co go przekreślać . Zbyt wiele nie pograł , zreszta na początku jeszcze na boku obrony . Dostanie jeszcze szansę i może ją wykorzysta .

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?