11

Alba nadaje się tylko do zejść z boku boiska , poza tym przy braku jakiegokolwiek dryblingu byłby bezużyteczny .

0

To jakieś zaskoczenie ? Bayern wie jak zarządzać finansami .

0

Śmieszy mnie fakt iż niektórzy dopatrują się tu błędy Rakitica .
Główny i najbardziej karygodny błąd popełnia tutaj Semedo bo nie powinien próbować interweniować na raz tylko zejść niżej za skrzydłowym .
Przecież każdy wiedział że jak piłka przejdzie to nie będzie spalonego i narazi nas na groźną sytuację , niestety poza Semedo .
Potem jeszcze doszło złe ustawienie Umtitiego i straciliśmy bramkę .

0

1 miejsce jest zarezerwowane dla Figo .

0

Kto widział ? Alba 50 metrów od bramki ? Sędzia główny podejmuje decyzje takie jakie przekaże mu sędzia liniowy . Jest tak przy spalonych , przy faulach blisko bocznej linii i przy sytuacjach stykowych czy piłka przekroczyła linię .
Od tego jest sędzia LINIOWY .

1

Jeśli Villanueva to był sędzia główny to za co niby ma być ukarany ? To sędzia liniowy powiniem zostać ukarany .

1

Jak ja bym chciał Alexisa spowrotem .
Alexis-Suarez-Dembele i za nimi Messi ... marzenie .

1

Rakitić i Paulinho w wyjściowym składzie , to chyba masz coś z głową .

0

Tak tylko z Malagą sędzia nie wpłynął na wynik . Mecz i tak byśmy wygrali bez tej bramki a Malaga nie dochodziła wogóle do głosu .

0

Zobacz ilu mamy kontuzjowanych zawodników .

0

Stary , on żartował uspokój się .

6

Sędzia nie zauważa piłki metr za linią bramkową ale dziury w getrach Garaya się dopatrzył .

0

Ale tu nikt nie krytykuję Valverde tylko Deulofeu , Suareza , Semedo i sędziego . I wszyscy na to zasłużyli .

0

To był błąd Semedo , nie powinien próbować interweniować tylko zbiegać za zawodnikiem biegnącym przy linii .

0

Przecież Vidal zagrał dobrze o co Ci chodzi ?

4

Deulofeu zły bo nie ma rozumu , nic się nie zmieniło odkąd odszedł na wypożyczenia .

1

Dzisiejszy mecz pokazuję dobitnie po co Barca sprowadziła Deulofeu za 7 mln euro .



Żeby go sprzedać za więcej , bo napewno nie do kontynuowania kariery na Camp Nou .

0

Ja też .

5

Na plus:

- Messi
- Iniesta
- Ter Stegen
- Alba
- Umtiti
Na minus:
- Semedo
- Luis Suarez
- Deulofeu
I jeszcze mały plusik po zmianie dla Vidala i ogólnie dla Vermaelena , nie było widać wogóle po nim że nie gra w podstawie od dawna , przy bramce bez szans , najbardziej zawalił Semedo .

1

Akurat Vidal zagrał dobre minuty .

13

Bo tutaj większość uważa że jak ktoś nie ma takiej techniki jak Iniesta czy Messi to znaczy że jest drewniany ...

2

Vermaelen pierwszy raz w wyjściowym składzie w meczu ligowym od 624 dni.

0

Dobrze , mamy ofensywną ławkę rezerwowych .

0

Spokojnie , Valencia jest dobra w ofensywie ale traci też wiele bramek i mam nadzieję że my strzelimy ich więcej .

1

No i baja.

7

Szkoda że nie napisałeś kogo to słowa .

0

Pamiętam ten mecz z 30 listopada , ależ mi się gęba cieszyła wtedy :D

8

Z Neymarem też mówił prawdę , kiedy poinformował zarząd o odejściu . A większość ludzi cisnęła ich że mieli tyle czasu żeby znaleźć zastępcę .

1

Ja tam wolę Paco Alcacera w składzie . Jak wyjdziemy tylko dwójką Leo i Suarez z przodu to jest za mała siła ofensywna .
W dodatku Paulinho lepiej gra jako joker , wchodzący na ostatnie 20 minut gry .

1

Przecież on tylko rozgrzewa drugiego bramkarza xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?