ShawnC
Dołączył/a: listopad 2011
12 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jak dla mnie to nie poziom Barcy , niech dalej się ogrywa na wypożyczeniu to może się rozwinie .
2
Dobrze , niech pogra parę spotkań i odrazu na sprzedaż go .
2
Albo takiego jak z Realem gdzie przebiegł połowę boiska i strzelił bramkę .
2
Skąd wiesz ? Gra w Palmeiras nie jest żadnym wyznacznikiem . Równie dobrze może okazać się totalnym niewypałem .
0
Ja bym wolał żeby grali w 11 i przegrali 0:5 .
0
Obejrzyj sobie filmik ze wszystkimi jego kontaktami ze Sportingiem , nie był jakoś często przy piłce a zaliczył conajmniej 7 głupich strat .
1
Stary od wczoraj to już chyba tysięczny komentarz o tej samej treści .
1
Denis ma szczęście że Paco wykorzystał jego wrzutkę w bardzo trudnej sytuacji bo tak to też zaliczyłby bardzo średnie spotkanie . Za długo holuje piłkę i potem głupio ją traci albo niecelnie podaje tj. sytuacja z Vidalem gdzie mógł mu wystawić setkę .
Ze statystyk wynika że Gomes miał 4 kluczowe podania , dużo grał do przodu ale też potrafił przerzucić piłkę do Semedo na prawe skrzydło .
Dla mnie najgorszy był Semedo , zero automatyzmów do podłączenia się do przodu a z tyłu loteria między odbiorem , przegraniem pojedynku czy głupim faulem .
9
Brak de Bruyne ? Hamsik w pierwszej 10tce ? Niewiem czym kieruje się ESPN .
0
W takim tempie to on dobije setkę w wieku 24/25 lat .
2
Kurde nie fajnie by było trafić na Chelsea . Hazard w formie a przy takiej dyspozycji Pique i Semedo to gwałciłby ich w każdym pojedynku .
2
Wróci Dembele i to tyle z jego gry razem z Suarezem .
1
Jeśli rzeczywiście Messi dostanie 100 milionów euro za podpis to uważam że jest to gruba przesada . Nie dość że przepłacamy z pensjami dla zawodników to jeszcze robimy w cholerę drogie transfery i ot tak do podpisu dorzucą 100 milionów , dramat .
0
Oczywiście że powinien , gra naprawdę solidnie .
1
Semedo w pierwszej 10tce to jakiś żart .
6
Aleix był dzisiaj dosłownie wszędzie podobało mi się to że w jednej akcji grał na lewym skrzydle a za chwilę wracał biegiem i bronił po prawej stronie obrony .
Sporo piłek posyłał w wolne sektory gdzie tworzył sytuacje tak jak ta do Luisa Suareza , który miał pojedynek 1 na 1 i wywalczył różny po którym padła bramka .
Trzeba pamiętać też że zagrał jedynie 300 minut i dla mnie powinien dostawać minuty kosztem Deulofeu .
A co do Gomesa to u Valverde wygląda solidnie , mam nadzieję że będzie grał coraz lepiej .
1
Ale też warto zwrócić uwagę na zespoły z jakimi się mierzyliśmy .
0
Chodzi mi o grę Douglasa w naszych barwach ...
96
Dobrze że Own Goal znowu strzelił bo zacząłem się martwić jego formą po fantastycznym początku sezonu .
2
Mascherano też nam władował z 5 bramek :D
1
4 kluczowe podania to chyba nie tak tragicznie .
0
To dlatego że mamy zbyt wielu zawodników w pierwszym zespole a jeszcze może wrócić Douglas z wypożyczenia .
1
Obawiam się Semedo . Po fajnym początku gra jak Douglas .
0
Gomesa raczej nie sprzedamy . I zostaniemy z nim , Denisem i Sergim Roberto a oni do starych piłkarzy nie należą . Alena niech łapie minuty w Pucharze Króla .
0
Bo w pomocy nie ma miejsca nawet dla Sergiego Roberto przy grze czwórką pomocników a jak Dembele wróci to znów będziemy grać trójką czyli jeszcze mniej szans dostanie .
1
Oby to nie była prawda .
5
Muszę zaznaczyć że mamy teraz cholernie dobrą i nawet młodą ławkę i Valverde dobrze nią zarządza .
Paco , Denis , Semedo , Digne , Gomes , Vidal , Paulinho , Deulofeu czy Cilessen . A w zanadrzu odsunięty Arda i kontuzjowani Rafinha czy Dembele .
0
W takim spotkaniu to nasi rezerwowi muszą łapać rytm bo mamy zbyt wielu zawodników , którzy grają nieregularnie a gdzie tam Alena .
0
Przy Gomesie masz błąd jeśli chodzi o przerzuty . Pamiętam conajmniej jedno do Semedo , które było celne .
0
Pique to nota w dół o dwa oczka za beznadziejne krycie i odpuszczenie Dosta , który powinien spokojnie zamienić dośrodkowanie na bramkę . Na szczęście genialnie zachował się Cillessen .