0

Tak , dlatego widząc to wszyscy wiedzieli że przyjdzie wkońcu ten moment .

0

A Valencia już zaczyna pękać , to było do przewidzenia .

1

Mógłby Valverde wystawić Paco od początku . Chłopak zasłużył na 90 minut .

0

City co sobie gra to nie mam pytań . Szacun dla Pepa że tak to wszystko poukładał

0

Czy tylko ja przeczytałem dwa razy Del Piero ? :D

0

Ty jakbyś grał w słabym klubie na jego miejscu i nagle zgłosił się Real a Barca by Cię olała to napewno byś odmówił Realowi .

0

A nie przyszło Ci na myśl że na małą ilość straconych bramek wpływa bardziej genialna postawa bramkarza a nie gra obrońców gdzie Pique jest cały czas bez formy , Semedo gra słabo a Umtiti też popełnia czasami głupie błędy ?

0

Bo gość jest wolny i mało zwrotny , więc może dlatego go tak nazywają :D

2

Ale z tego co widzę to oprócz wzrostu to ma niewiele do zaoferowania .

0

Widzę że jestes pięknie zaślepiony statystykami . Niestety ale dziś takie zespoły jak Betis czy Leganes tworzą sobie wiele sytuacji pod naszym polem bramkowym a z każdym zespołem z wyższej części tracimy bramki Atletico , Sevilla , Celta czy Valencia .

Mała ilość straconych bramek w tych meczach to nie była zasługa linii obronnej tylko wyłącznie ter Stegena i pewnek mierze Umtitiego .
Radzę sobie obejrzeć oceny zawodników z takich spotkań jak z Leganes , Alaves , Valencią ( gdzie Vermaelen i tak ma zawyżoną o wiele ocenę ) , Celtą czy Atletico ale to tylko dla potwierdzenia .

0

Niestety nie . Wyznacznikiem w naszej ilości straconych bramek jest genialna forma bramkarza a nie linii obronnej .

Od Superpucharu , dwumeczu z Realem nasza gra obronna wcale się nie poprawiła . Jal ter Stegen będzie mial spadek formy to się dobrze o tym przekonasz .
Mówisz o najlepszej obronie ale weź pod uwagę że Umtiti z Realem nie zagra . A jak zagra Semedo to już wogóle będzie koniec świata bo jak narazie to mógłby grać w Barcelonie B .

1

Sorry ale statystyka lekko zakłamuje obraz naszej gry obronnej .

Mała ilość bramek to jedynie zasługa ter Stegena , bo teraz żaden klub nie ma problemu żeby stworzyć sobie groźną akcję w naszym polu karnym . Pique dalej nie odzyskał formy , o Semedo szkoda nawet gadać a Vermaelen gra trochę lepiej niż każdy myślał że będzie grał a mimo to popełnia proste ale bardzo kardynalne błędy jak np. w ostatnim meczu z Villareal .
Wszyscy myślą że nasza gra obronna się poprawiła a tak naprawdę jedynie ter Stegen wniósł się na światowy poziom ale to nie będzie trwać wiecznie .

0

Pique bez formy , Villa to samo , Messi kontuzjowany . Był sam Alexis i nasz słaby fizyczne środek pola .

0

Przy takich babolach jakie walimy w obronie to będzie ciężko . Każda wrzutka to dla nas wielkie zagrożenie .

0

Oczywiście że tak .

0

Tak , tylko żeby tikitaka funkcjonowała musisz mieć trenera , który potrafi zaszczepić pomysł u zawodników , to nie zależy jedynie od piłkarzy . A obecnie nie widzę na rynku trenera , który jest w stanie tego dokonać .
W dodatku teraz musisz mieć pomocnika rzemieślnika bo Messi po stracie nie wróci Ci do tyłu i ktoś musi nadkładać kilometry za niego .
A przesycenie jest także w kwestii tego co nasi piłkarze już zdobyli . Grają z coraz mniejszym głodem zwycięstw a bezbarwne spotkania okładane głupim , bezsensownym klepaniem wszerz były już w ostatnim sezonie Pepa .
A pakę mieliśmy niesamowitą , w pomocy Iniesta , Xavi , Fabs , Thiago a z przodu Messi , Villa , Alexis ehh.

0

Bo za małe pieniądze zawsze jest w czołówce Premier League i praktycznie regularnie występują w Lidze Mistrzów . Czysty zysk .

0

Ale Suarez nie ma formy , Iniesta nie może rozegrać więcej niż 60 minut a na prawej gra Semedo , który narazie wogóle nie łapie naszego stylu gry .

1

Ale też bez przesady , bo w podstawie jest tylko Rakitić o takim profilu . Gomes czy Paulinho to bardziej rezerwowi i można ich porównać choćby do Keity czy Toure .

5

Akurat Rakitić czy Gomes mogliby grać na defensywnym za Fernandinho . Zresztą w City nie musieliby oddawać piłki Messiemu przy każdej okazji a taki Rakitić mógłby walić bomby z dystansu .
Zresztą City jeszcze nic nie wygrało więc grają z chęcią zwycięstwa w każdym meczu , zobacz na wszystkich naszych piłkarzy w dwumeczu np. z PSG czy Juve . Nikomu się nawet biegać nie chciało .

0

Decapitated - Invisible control :D

1

Rojo może zagrać na lewej obronie .

0

Fajnie że Jaziry strzelają ale tak naprawdę Real wsadzi conajmniej jedną i będą w finale .

2

I co najważniejsze zapewnił nam 3 punkty .

0

Suarez nie jest liczony jako gracz spoza UE .

0

To że ma najwięcej bramek i asyst z naszych wszystkich pomocników mimo że gra jako bardziej defensywny niż ofensywny pomocnik .

1

No jak wystawiasz Rakitica na prawym skrzydle to nie dziw się że mu nie idzie :D

1

Ogólnie to Valverde niezbyt trafił z tym 4:4:2 i z doborem czwórki tych pomocników w jednej linii . Wydawałoby się że żaden z nich nie wie za co odpowiada , kto ma bronić , kto atakować , nawet Busquets w pierwszej połowie też zaliczył głupie straty .

1

A może ma żal bo bardziej mu zależało na grze w naszych barwach niż na tych milionach .

3

Honey spokoale bardzo słodki . Ja lubie np. Ballantines brasil troszeczkę cytrusowy .

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?