ShawnC
Dołączył/a: listopad 2011
12 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Dużo się mówi ale nie wierzę żeby Ivan został sprzedany w ciągu najbliższych dwóch lat .
W dodatku wraz z powrotem Dembele myślę że zastąpi Paulinho i wracamy do 4:3:3 .
1
Wiesz , wiadomo że nie obudzę się za dwa tygodnie bo umrę wcześniej z powodu braku tlenu czy głodu ale sama myśl o tym trochę przeraża .
0
Zbyt dobry zmiennik żeby go sprzedać .
0
A jakich kluczowych piłkarzy oni sprzedali ?
0
Został .
1
No to będzie super , napewno warto spróbować . Obudzić się w trumnie i umrzeć z powodu braku tlenu albo głodu . No poprostu bajeczka .
0
Może się nim interesowali i może Chelsea krzyknęła odrazu 200 mln i koniec negocjacji .
To że w gazetach cicho nie znaczy że tematu nie było .
2
No niewiem , Paco często grał na skrzydle a skrzydłowym to on nie jest .
24
Kremacja , a co jak jakiś pajac stwierdzi błędnie mój zgon i obudzę się dwa tygodnie później w trumnie ?
0
A co ma zarząd do gadania skoro Liverpool nie chce i nie musi go sprzedawać ?
8
On nigdy nie wskoczy na poziom swojego brata a Ty chcesz go do Coutinho porównywać .
2
Z 4tej pozycji Kante wcale bym się nie śmiał . Gość robi mega robotę w Chelsea i cieszy mnie defensywny zawodnik w górnej części tej tabeli .
4
Bartra ro zwykły przeciętniak , nic więcej.
0
Usuń ten komentarz bo jeszcze Zinedine go obczai i pójdzie po rozum do głowy :D
0
Wcale nie jest ciężko , chyba że poprostu Ty nie potrafisz takich wymienić .
0
Każdy kto oglądał kiedyś Paulinho nie krytykował tego transferu ze względu na umiejętności tego piłkarza , tylko na cenę bo Barca przepłaciła o jakieś 15 mln euro .
5
Messi ma najwięcej ale nie pamiętam ile .
107
Bardzo mi się podobało jak Bale i Asensio stali przy linii , czekali na zmianę i patrzyli jak Barca wymienia sobie spokojnie piłeczkę . MIÓD .
0
I te parówy chciały żeby im zrobić szpaler ? :D
1
Jak narazie mamy remis , po meczu się okaże czy wygrał czy przegrał .
5
Tak , ja .
0
Dobry do pressingu , na kontry i potrafi dograć dobrą prostopadłą piłkę .
7
Najlepszym momentem meczu była jak narazie siarka Alby na Modricu .
2
Semedo grał ostatnio padakę i dobrze że siedzi w tym meczu na ławce .
0
W 70 minucie Vidala na boisko na podmęczonego rywala .
0
Ciekawią mnie bardzo stałe fragmenty . W polu karnym rywali Pique , Verma , Paulinho czy Suarez . Może być nieźle .
0
A może poprostu ma rację.
0
Ja czuję porażkę .
0
Oczywiście że nie wygląda jakby grał tu od zawsze , ma dużo szczęścia pod polem larnym rywala , tyle że Paulinho nie gra na pozycji Rakitica i odwrotnie . Pod polem karnym obaj spisują się bardzo dobrze .
2
Bo jest lepszy technicznie , potrafi się lepiej utrzymać przy piłce i tak wogóle to bardziej rozumie styl gry Barcy bo jest tu od 15 lat a nie od czterech jak Ivan , trochę głupie porównanie z Twojej strony .