0

Dużo się mówi ale nie wierzę żeby Ivan został sprzedany w ciągu najbliższych dwóch lat .
W dodatku wraz z powrotem Dembele myślę że zastąpi Paulinho i wracamy do 4:3:3 .

1

Wiesz , wiadomo że nie obudzę się za dwa tygodnie bo umrę wcześniej z powodu braku tlenu czy głodu ale sama myśl o tym trochę przeraża .

0

Zbyt dobry zmiennik żeby go sprzedać .

0

A jakich kluczowych piłkarzy oni sprzedali ?

0

Został .

1

No to będzie super , napewno warto spróbować . Obudzić się w trumnie i umrzeć z powodu braku tlenu albo głodu . No poprostu bajeczka .

0

Może się nim interesowali i może Chelsea krzyknęła odrazu 200 mln i koniec negocjacji .
To że w gazetach cicho nie znaczy że tematu nie było .

2

No niewiem , Paco często grał na skrzydle a skrzydłowym to on nie jest .

24

Kremacja , a co jak jakiś pajac stwierdzi błędnie mój zgon i obudzę się dwa tygodnie później w trumnie ?

0

A co ma zarząd do gadania skoro Liverpool nie chce i nie musi go sprzedawać ?

8

On nigdy nie wskoczy na poziom swojego brata a Ty chcesz go do Coutinho porównywać .

2

Z 4tej pozycji Kante wcale bym się nie śmiał . Gość robi mega robotę w Chelsea i cieszy mnie defensywny zawodnik w górnej części tej tabeli .

4

Bartra ro zwykły przeciętniak , nic więcej.

0

Usuń ten komentarz bo jeszcze Zinedine go obczai i pójdzie po rozum do głowy :D

0

Wcale nie jest ciężko , chyba że poprostu Ty nie potrafisz takich wymienić .

0

Każdy kto oglądał kiedyś Paulinho nie krytykował tego transferu ze względu na umiejętności tego piłkarza , tylko na cenę bo Barca przepłaciła o jakieś 15 mln euro .

5

Messi ma najwięcej ale nie pamiętam ile .

107

Bardzo mi się podobało jak Bale i Asensio stali przy linii , czekali na zmianę i patrzyli jak Barca wymienia sobie spokojnie piłeczkę . MIÓD .

0

I te parówy chciały żeby im zrobić szpaler ? :D

1

Jak narazie mamy remis , po meczu się okaże czy wygrał czy przegrał .

5

Tak , ja .

0

Dobry do pressingu , na kontry i potrafi dograć dobrą prostopadłą piłkę .

7

Najlepszym momentem meczu była jak narazie siarka Alby na Modricu .

2

Semedo grał ostatnio padakę i dobrze że siedzi w tym meczu na ławce .

0

W 70 minucie Vidala na boisko na podmęczonego rywala .

0

Ciekawią mnie bardzo stałe fragmenty . W polu karnym rywali Pique , Verma , Paulinho czy Suarez . Może być nieźle .

0

A może poprostu ma rację.

0

Ja czuję porażkę .

0

Oczywiście że nie wygląda jakby grał tu od zawsze , ma dużo szczęścia pod polem larnym rywala , tyle że Paulinho nie gra na pozycji Rakitica i odwrotnie . Pod polem karnym obaj spisują się bardzo dobrze .

2

Bo jest lepszy technicznie , potrafi się lepiej utrzymać przy piłce i tak wogóle to bardziej rozumie styl gry Barcy bo jest tu od 15 lat a nie od czterech jak Ivan , trochę głupie porównanie z Twojej strony .

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?