ShawnC
Dołączył/a: listopad 2011
12 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Napewno na Youtubie jest .
72
To niech się szykuję na prawą obronę :D
0
20 dni przerwy dla Coutinho , pięknie .
2
Do Ibry warto dodać także Samuela Eto'o w rozliczeniu .
0
Za wcześnie , niech pogra jeszcze rok lub dwa ja takim poziomie to będzie można pomyśleć . Real tak ściągnął Ceballosa i widzisz w jakiej jest sytuacji .
3
Tylko że u nas w jakimś stopniu prezentujemy dany styl , oni nie identyfikują się z żadnym stylem , grają tak jakby ziomki się zebrali na orlika i gwałcą te wrzutki .
Nie dziwie się że im nie idzie .
0
Blisko centrum Będzina :D
8
Transfer Paulinho został prawidłowo wyśmiany , nie ze względu na brak umiejętności piłkarza tylko na cenę gdzie przepłaciliśmy .
2
Wenger jest od ilu już lat maszynką do robienia pieniedzy a w czołówce znajdują się cały czas .
Bardziej winiłbym właścicieli , którym odpowiada ta sytuacja .
1
Żebyś się z Miną nie zdziwił . Ja jestem strasznie negatywnie nastawiony na ten transfer ze względu na brak zwinności i słabą technikę tego zawodnika .
0
Tak , środkowych pomocników nam najbardziej brakuje .
1
Wstyd chociaż urywek tekstu o dziecku z ,, dziwnych źródeł " mnie trochę rozbawiło . I tylko to bo to z gwałtem i resztą jest żałosne .
2
Pewnie moderatorzy chcą ją usunąć ale nie potrafią .
0
Minus 16 punktów
0
-16 pkt jest git .
0
24.
1
Nie przesadzaj.
0
Celta pięknie sfrajerzyła , nie ma co . W drugiej połowie dostaną bramkę na 1:3 i po meczu .
39
Szkoda , jak dla mnie po wejściu z ławki daje więcej niż Deulofeu czy Denis .
0
Tak.
5
Jeśli Erni chce pomieścić wszystkich to przejdzie na 4:2:3:1 . Na DMie Busi z Rakiticem , od lewej Coutinho Messi Dembele i przed nimi Suarez .
A w defensywie będziemy bronić w 4:4:2 .
22
Jutro mam badania okresowe do roboty to może gdzieś się tam spotkamy .
3
Nie.
5
Prawda jest taka że pod okiem Valverde wygląda przyzwoicie .
0
Z nami Celta zagrała beznadziejnie , pierwszy garnitur Realu powinien sobie z nimi poradzić .
0
Arnaiz wyższa ocena od Gomesa ... bez komentarza .
20
Real tak zainwestował w młodzież że zapomniał o teraźniejszości a ich ławka jest poprostu średnia .
Jak ma grać Alena skoro nie ma miejsca nawet dla Roberto w środku pomocy ? Jak ma grać Palencia skoro Semedo jest na ławce rezerwowych ? Jak ma grać Oriol skoro Rakitić gra bardzo dobrze na tej pozycji i może tam grać jeszcze Paulinho i Roberto ? .
Grają w Pucharze Króla i tak ma narazie zostać . Narazie Barca B ma problemy z wynikami .
0
Nie ale nie płaci się takich cen za bilety żeby to oglądać . Rozumiem podejście sztabu i trenera ale sam po takim meczu na Camp Nou raczej byłbym zawiedziony .
2
Po tym meczu wcale nie dziwi mnie słaba frekwencja na Camp Nou .
3
Alba tracił potencjał ale to co dawał Neymar to jednak było coś .