0

Napewno na Youtubie jest .

72

To niech się szykuję na prawą obronę :D

0

20 dni przerwy dla Coutinho , pięknie .

2

Do Ibry warto dodać także Samuela Eto'o w rozliczeniu .

0

Za wcześnie , niech pogra jeszcze rok lub dwa ja takim poziomie to będzie można pomyśleć . Real tak ściągnął Ceballosa i widzisz w jakiej jest sytuacji .

3

Tylko że u nas w jakimś stopniu prezentujemy dany styl , oni nie identyfikują się z żadnym stylem , grają tak jakby ziomki się zebrali na orlika i gwałcą te wrzutki .
Nie dziwie się że im nie idzie .

0

Blisko centrum Będzina :D

8

Transfer Paulinho został prawidłowo wyśmiany , nie ze względu na brak umiejętności piłkarza tylko na cenę gdzie przepłaciliśmy .

2

Wenger jest od ilu już lat maszynką do robienia pieniedzy a w czołówce znajdują się cały czas .
Bardziej winiłbym właścicieli , którym odpowiada ta sytuacja .

1

Żebyś się z Miną nie zdziwił . Ja jestem strasznie negatywnie nastawiony na ten transfer ze względu na brak zwinności i słabą technikę tego zawodnika .

0

Tak , środkowych pomocników nam najbardziej brakuje .

1

Wstyd chociaż urywek tekstu o dziecku z ,, dziwnych źródeł " mnie trochę rozbawiło . I tylko to bo to z gwałtem i resztą jest żałosne .

2

Pewnie moderatorzy chcą ją usunąć ale nie potrafią .

0

Minus 16 punktów

0

-16 pkt jest git .

0

24.

1

Nie przesadzaj.

0

Celta pięknie sfrajerzyła , nie ma co . W drugiej połowie dostaną bramkę na 1:3 i po meczu .

39

Szkoda , jak dla mnie po wejściu z ławki daje więcej niż Deulofeu czy Denis .

0

Tak.

5

Jeśli Erni chce pomieścić wszystkich to przejdzie na 4:2:3:1 . Na DMie Busi z Rakiticem , od lewej Coutinho Messi Dembele i przed nimi Suarez .
A w defensywie będziemy bronić w 4:4:2 .

22

Jutro mam badania okresowe do roboty to może gdzieś się tam spotkamy .

3

Nie.

5

Prawda jest taka że pod okiem Valverde wygląda przyzwoicie .

0

Z nami Celta zagrała beznadziejnie , pierwszy garnitur Realu powinien sobie z nimi poradzić .

0

Arnaiz wyższa ocena od Gomesa ... bez komentarza .

20

Real tak zainwestował w młodzież że zapomniał o teraźniejszości a ich ławka jest poprostu średnia .

Jak ma grać Alena skoro nie ma miejsca nawet dla Roberto w środku pomocy ? Jak ma grać Palencia skoro Semedo jest na ławce rezerwowych ? Jak ma grać Oriol skoro Rakitić gra bardzo dobrze na tej pozycji i może tam grać jeszcze Paulinho i Roberto ? .
Grają w Pucharze Króla i tak ma narazie zostać . Narazie Barca B ma problemy z wynikami .

0

Nie ale nie płaci się takich cen za bilety żeby to oglądać . Rozumiem podejście sztabu i trenera ale sam po takim meczu na Camp Nou raczej byłbym zawiedziony .

2

Po tym meczu wcale nie dziwi mnie słaba frekwencja na Camp Nou .

3

Alba tracił potencjał ale to co dawał Neymar to jednak było coś .

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?