ShawnC
Dołączył/a: listopad 2011
12 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Może dlatego że prześledziłem początki ich kariery ?
7
Ludzie przestańcie już płakać o tego Gomesa . Z Celtą na wyjeździe wyszedł w podstawie i dostał ocenę 7.0 , gorszą jedynie od Semedo (7,5) .
Biorąc pod uwagę występy choćby Denisa czy ostrożne wprowadzanie do gry Dembele jego obecność w podstawie wcale mnie nie dziwi .
0
Oni sami nie wiedzą . Tak to Valverde jest genialny ale jak wystawi Gomesa to już nie chodzi o opinie o trenerze tylko trzeba hejtować Gomesa :D
1
Gomes u Valverde wygląda solidnie . Gdyby po jednym sezonie skreślać piłkarzy to nie zobaczyłbyś nigdy Xaviego , Iniesty a już tymbardziej Roberto .
0
Może postawił na fortunie że jak kupon mu nie wejdzie to bana dostaje i poszło mu jak zawsze :D
1
No śmieszne bardzo .
0
Ten Patus jest najlepszy . Jak mu się wypomni o tweecie , który napisał w sierpniu żeby Barca robiła transfery to się oburza a w artykule wspomina słowa Pique z 2013 roku ...
1
Jeśli chodzi o skład to jeżeli wyjdziemy w 4:4:2 to trochę kapa , Valverde już próbował Rakitica w czwórce pomocników ustawiając go typowo z prawej strony i to nie funkcjonuje . Ciekawe jak to będzie wyglądać .
0
Jakie dwa mecze ? W każdym meczu pod wodzą Valverde wygląda lepiej niż w tamtym sezonie .
Trzeba pamietac że gra u nas początek drugiego sezonu a nie tak jak większość już tu pisze ,, gra dwa sezony i coś tam " .
1
A liczysz że bedzie grał w La Liga przy tak szerokim pierwszym składzie ? Minuty w środku pola nie można zapewnić Denisowi czy Roberto a ludzie narzekają że Aleni nie ma nawet na ławce .
0
Gruba troche :D
0
Jak narazie niczym Alena nie zachwycił w dotychczasowych szansach jakie dostał od Valverde , wcale mnie nue dziwi jego nieobecność .
5
Niezły po*eb :D
1
Obawiam się tego trasnferu .
3
Jesli Coutinho ma być w składzie razem z Dembele to obecność Rakitica obok Busiego to podstawa .
1
Proszę Cię , nie ośmieszaj się .
21
Napewno go nie upuści a jak będzie trzeba to i kopnie nim do celu :D
0
Transfery Denisa , Gomesa czy Deulofeu napewno lepsze .
0
No rzeczywiście słabo , powiedz mi który zmiennim strzelił od jego przybycia hattricka w Lidze i Lidze Mistrzów ? Bo Arda to potrafił zrobić .
3
Popieram , Arda jak grał na skrzydle to prezentował się dobrze . Nie jego wina że trener na niego nie stawia , a gość poświęcił pół roku bez gry żeby reprezentować nasze barwy.
5
No trudno żeby powiedział inaczej .
0
Editował i jest Benzema a nie Bale .
4
Którego ?
5
Ja sprzedałbym ich obu .
0
Z 24 grał chyba Yaya Toure także nienajgorzej .
0
Taki jak za Laporty .
4
Neymat też się cieszył .
0
Dokładnie , gość się porusza jak wóz z gnojem . A ktoś tam jeszcze widzi dobre wyprowadzenie piłki , jak Mina jest słaby technicznie .
0
Napewno na Youtubie jest .
72
To niech się szykuję na prawą obronę :D