0

Może dlatego że prześledziłem początki ich kariery ?

7

Ludzie przestańcie już płakać o tego Gomesa . Z Celtą na wyjeździe wyszedł w podstawie i dostał ocenę 7.0 , gorszą jedynie od Semedo (7,5) .
Biorąc pod uwagę występy choćby Denisa czy ostrożne wprowadzanie do gry Dembele jego obecność w podstawie wcale mnie nie dziwi .

0

Oni sami nie wiedzą . Tak to Valverde jest genialny ale jak wystawi Gomesa to już nie chodzi o opinie o trenerze tylko trzeba hejtować Gomesa :D

1

Gomes u Valverde wygląda solidnie . Gdyby po jednym sezonie skreślać piłkarzy to nie zobaczyłbyś nigdy Xaviego , Iniesty a już tymbardziej Roberto .

0

Może postawił na fortunie że jak kupon mu nie wejdzie to bana dostaje i poszło mu jak zawsze :D

1

No śmieszne bardzo .

0

Ten Patus jest najlepszy . Jak mu się wypomni o tweecie , który napisał w sierpniu żeby Barca robiła transfery to się oburza a w artykule wspomina słowa Pique z 2013 roku ...

1

Jeśli chodzi o skład to jeżeli wyjdziemy w 4:4:2 to trochę kapa , Valverde już próbował Rakitica w czwórce pomocników ustawiając go typowo z prawej strony i to nie funkcjonuje . Ciekawe jak to będzie wyglądać .

0

Jakie dwa mecze ? W każdym meczu pod wodzą Valverde wygląda lepiej niż w tamtym sezonie .
Trzeba pamietac że gra u nas początek drugiego sezonu a nie tak jak większość już tu pisze ,, gra dwa sezony i coś tam " .

1

A liczysz że bedzie grał w La Liga przy tak szerokim pierwszym składzie ? Minuty w środku pola nie można zapewnić Denisowi czy Roberto a ludzie narzekają że Aleni nie ma nawet na ławce .

0

Gruba troche :D

0

Jak narazie niczym Alena nie zachwycił w dotychczasowych szansach jakie dostał od Valverde , wcale mnie nue dziwi jego nieobecność .

5

Niezły po*eb :D

1

Obawiam się tego trasnferu .

3

Jesli Coutinho ma być w składzie razem z Dembele to obecność Rakitica obok Busiego to podstawa .

1

Proszę Cię , nie ośmieszaj się .

21

Napewno go nie upuści a jak będzie trzeba to i kopnie nim do celu :D

0

Transfery Denisa , Gomesa czy Deulofeu napewno lepsze .

0

No rzeczywiście słabo , powiedz mi który zmiennim strzelił od jego przybycia hattricka w Lidze i Lidze Mistrzów ? Bo Arda to potrafił zrobić .

3

Popieram , Arda jak grał na skrzydle to prezentował się dobrze . Nie jego wina że trener na niego nie stawia , a gość poświęcił pół roku bez gry żeby reprezentować nasze barwy.

5

No trudno żeby powiedział inaczej .

0

Editował i jest Benzema a nie Bale .

4

Którego ?

5

Ja sprzedałbym ich obu .

0

Z 24 grał chyba Yaya Toure także nienajgorzej .

0

Taki jak za Laporty .

4

Neymat też się cieszył .

0

Dokładnie , gość się porusza jak wóz z gnojem . A ktoś tam jeszcze widzi dobre wyprowadzenie piłki , jak Mina jest słaby technicznie .

0

Napewno na Youtubie jest .

72

To niech się szykuję na prawą obronę :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?