3

Teraz trzeba tylko przeczekać opinie ekspertów i ich komentarze kto powinien za kogo zagrać , na jakiej pozycji , kto nie powinien wybiec na murawę itp.

0

Okej do Roberto też nie ma o co się przyczepić .

3

Tak , Rafinha był z 6-7 razy przy piłce i Ty już się tym kierujesz w kontekście minut dla poszczególnych piłkarzy .

0

Po tym meczu nie ma co krytykować poszczególnych zawodników bo oprócz Cillessena każdy zawalił po trochu . Trzeba zagrać w rewanżu tak jak potrafimy i awansować .

3

Dokładnie , spusty nad chłopakiem a nic więcej niż przeciętność nie widać .

4

Tak naprawdę to Messiemu nie chce się z nikim zbytnio grać :D

1

Kilka dobrych rajdów ? Bez komentarza , niewiem gdzie Ty widziałeś jakiś rajd .
Jak obejrzysz mecz jeszcze raz to daj mi przykłady z których minut te akcje .

0

Część piłek traci ale jak dostanie piłkę to już ma chłopa na plecach i nikogo do pomocy . Alena niczym na plus i niczym na minus się nie wyróżnił .

0

Ta Rafinha na lewe skrzydlo ...

0

2

Vidal do zmiany ? Jedyny chyba który wychodzi do długich prostopadłych piłek . Do zmiany Denis i Alena .

1

Alena z Denisem do zmiany i jazda .

0

Vidal może coś pociągnie ale Denis ...

2

Skład słabiutki ale mam nadzieję że coś się uda ugrać .

0

No po awansie do Segunda rzeczywiscie powinien wylecieć .

0

Chyba tylko jego .

0

A kto miał wyjść zamiast Arnaiza jak nie było żadnych napastników ? Pomocników mamy tyle że Alena musi poprostu czekać na swoją kolej .

0

Wątpię żeby wystawił go w podstawie . Alena powinien dostać minuty w rewanżu przy bezpiecznym wyniku . Trójka pomocników oprócz Busiego to może być Gomes , Paulinho , Rakitić , Denis , Rafinha czy Vidal , więc Alena jest raczej siódmy w hierarchii .

4

W sumie to przy bramce Suareza ala Eto'o ściągnął mu dwóch rywali do środka . Redakcji to umknęło albo uważają to za zbyt mało by to wziąść pod uwagę .

0

Cholera , czyli mi coś umknęło . Idę obejrzeć jeszcze raz .

1

Marlon jest brazylijczykiem więc nie ma dla niego miejsca jeśli mamy Paulinho , Coutinho i Mine .

2

Jego partner Danny Glover przespał się z nią i po wszystkim zabił i zakopał .

0

To było w formie żartu ludzie . Ćwiczę i wiem co jeść :D

0

Nie oceniam ogólnie Dembele bp chłopak ma ogromny potencjał . Jednak jak narazie to tak jak mówisz zawód totalny . Trzeba czekać na Coutinho .

8

W innym przypadku zadzwonimy po Klatusa a on na policję .

0

Praktycznie zero pociechy . Jedna asysta z Espanyolem i dwa rajdy z Celtą . To na tyle jak na prawie 3/4 sezonu .

3

Szkoda że nie transfer definitywny .

0

Kurczak , fasola i ryż . To nie dziwię się że taki byk z niego .

0

Urlop na żądanie and life is good .

1

Takie komentarze trzeba omijać żeby się głupotą nie zarazić .

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?