ShawnC
Dołączył/a: listopad 2011
12 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
To by oznaczało odpadnięcie z Pucharu Króla :D
0
Wataha.
0
Mam LG k10 2017 i jest rewelacja .
0
No my musimy strzelić 3 bramki minimum , bo wpadnie jedna bramka Espanyolu i będzie problem .
Mam nadzieję że powtórzy się wynik z ligowego pojedynku na Camp Nou.
0
Też wolałem tę z 2008/09
0
Nie no asystę z Celtą na wyjeździe zaliczył do Arnaiza .
14
#GraciasMasche!
2
Dzięki za wszystko mistrzu! #GraciasMasche
0
Ja nad nim nie ubolewam .
0
Bo Cristiano robił im zdjęcie :D
3
Wszystko przez bukmacherke :D
1
Jak dla mnie to Paco powinien otrzymywać więcej szans i być na miejscu pierwszego rezerwowego . Po co ściągać 27latka za 100 milionów , skoro jego transfer nie jest niezbędny .
0
Ja w Patriocie z Gibsonem .
3
Kto wie gdzie zajdą w LM po gładziutkim dwumeczu z Sevillą .
0
Mbappe wypada na 2 miechy , Real to ma farta jednak .
14
Jak dla mnie ważny był od początku .
1
Wiesz , narazie jego brak nie jest odczuwalny . Walimy ponad 3 bramy na mecz i mamy kapitalne statystyki w defensywie .
A do tego mamy w zanadrzu Coutinho i nieogranego Dembele .
2
Rzeczywiście wybiegłeś .
0
Idź do dietetyka , zrobi Ci badania krwi itp. i przepisze dietkę .
2
Jedną kontrę zepsuł a kolejną dobrze rozegrał przy pierwszej bramce . Napewno nie zagrał fatalnie jak tu pół la rambli płakało .
0
Był na nim cały jego występ ...
0
Dwa z jedenastu pojedynków ? Oglądałem film na youtubie z wszystkimi jego kontaktami i ma wygrane conajmniej cztery . W dodatku nie widzę żeby przegrał dziewięć . Niewiem skąd te statystyki .
Dużo się zastawiał , wykonywał przerzuty do Semedo , podawał z pierwszej piłki , brał udział w kontrze na 1:0 ( on zagrał do Suareza , który wpuścił Rakitica ) i parę razy fajnie wypuścił Suareza na skrzydle czy dogrywał do Messiego .
Ogólnie przyzwoity występ na nie najłatwiejszej ziemi .
8
Jeszcze Cillessen go przedziurawił ...
0
Z tego co pamiętam to właśnie wraca na stare śmieci .
0
Hmm więc może Cou dostanie powołanie w czwartek .
9
Mam nadzieję że to info się potwierdzi i zaraz zobaczymy Belga na boisku .
2
Wiesz , ja mobilnie jestem zalogowany cały czas . Ostatni raz jak się wylogowalem to tylko przez bana :D
0
Mnoe rozwalił artykuł o przebudzeniu bessti przed meczem z Deportivo i tam o Cristiano :D bestia musiała się rozbudzić z jedną z ostatnich i najsłabszych drużyn La Liga :D
2
Ja też bardzo lubiłem Alexisa i skrzydła Neymar , Alexis obok Messiego dawało dobre show .
0
Ale chodzi o to ile razy nasi piłkarze mają okazję do strzałów z dystansu a jak rzadko się na to decydują .