0

To by oznaczało odpadnięcie z Pucharu Króla :D

0

Wataha.

0

Mam LG k10 2017 i jest rewelacja .

0

No my musimy strzelić 3 bramki minimum , bo wpadnie jedna bramka Espanyolu i będzie problem .
Mam nadzieję że powtórzy się wynik z ligowego pojedynku na Camp Nou.

0

Też wolałem tę z 2008/09

0

Nie no asystę z Celtą na wyjeździe zaliczył do Arnaiza .

14

#GraciasMasche!

2

Dzięki za wszystko mistrzu! #GraciasMasche

0

Ja nad nim nie ubolewam .

0

Bo Cristiano robił im zdjęcie :D

3

Wszystko przez bukmacherke :D

1

Jak dla mnie to Paco powinien otrzymywać więcej szans i być na miejscu pierwszego rezerwowego . Po co ściągać 27latka za 100 milionów , skoro jego transfer nie jest niezbędny .

0

Ja w Patriocie z Gibsonem .

3

Kto wie gdzie zajdą w LM po gładziutkim dwumeczu z Sevillą .

0

Mbappe wypada na 2 miechy , Real to ma farta jednak .

14

Jak dla mnie ważny był od początku .

1

Wiesz , narazie jego brak nie jest odczuwalny . Walimy ponad 3 bramy na mecz i mamy kapitalne statystyki w defensywie .
A do tego mamy w zanadrzu Coutinho i nieogranego Dembele .

2

Rzeczywiście wybiegłeś .

0

Idź do dietetyka , zrobi Ci badania krwi itp. i przepisze dietkę .

2

Jedną kontrę zepsuł a kolejną dobrze rozegrał przy pierwszej bramce . Napewno nie zagrał fatalnie jak tu pół la rambli płakało .

0

Był na nim cały jego występ ...

0

Dwa z jedenastu pojedynków ? Oglądałem film na youtubie z wszystkimi jego kontaktami i ma wygrane conajmniej cztery . W dodatku nie widzę żeby przegrał dziewięć . Niewiem skąd te statystyki .
Dużo się zastawiał , wykonywał przerzuty do Semedo , podawał z pierwszej piłki , brał udział w kontrze na 1:0 ( on zagrał do Suareza , który wpuścił Rakitica ) i parę razy fajnie wypuścił Suareza na skrzydle czy dogrywał do Messiego .
Ogólnie przyzwoity występ na nie najłatwiejszej ziemi .

8

Jeszcze Cillessen go przedziurawił ...

0

Z tego co pamiętam to właśnie wraca na stare śmieci .

0

Hmm więc może Cou dostanie powołanie w czwartek .

9

Mam nadzieję że to info się potwierdzi i zaraz zobaczymy Belga na boisku .

2

Wiesz , ja mobilnie jestem zalogowany cały czas . Ostatni raz jak się wylogowalem to tylko przez bana :D

0

Mnoe rozwalił artykuł o przebudzeniu bessti przed meczem z Deportivo i tam o Cristiano :D bestia musiała się rozbudzić z jedną z ostatnich i najsłabszych drużyn La Liga :D

2

Ja też bardzo lubiłem Alexisa i skrzydła Neymar , Alexis obok Messiego dawało dobre show .

0

Ale chodzi o to ile razy nasi piłkarze mają okazję do strzałów z dystansu a jak rzadko się na to decydują .

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?