14

Ludzie , Barca przegrywała tam z Xavim i Iniestą w kwiecie formy a wy dalej Gomes , Rakitić , Paulinho . Mi by się to dawno znudziło .

0

Do Gomesa się czepiasz jakby Paulinho był wybitny technicznie .

0

Pomylił się już kilkukrotnie . Na szczęście w długich polowach skutecznie reagował .

0

Bo tak jest , oni kopią piłkę w światło bramki ale ta się rozmyśla w locie i skręca bo nie chce wpaść .

11

Najlepsza opcja to transfer definitywny , z tego chłopaka nic nie będzie .

10

Barca ma dobre wyniki to nie ma o czym gadać .

1

Dwa hattricki , po jednym w Lidze i w La Liga i dobra współpraca z Leo Messim .

15

Tamten sezon 18 niepełnych spotkań 7 bramek 4 asysty .
Gramy teraz 4:4:2 tak jak Arda grał w Atletico i napewno dałby teraz wiecej niż Denis , Deulofeu czy Gomes .
Okres przygotowawczy przepracował i trenuje praktycznie cały czas mimo braku powołań a mimo to nie otrzymał ani minuty i nie ma szans na udowodnienie niczego . A wcześniej poświęcił pół roku by do nas dołączyć .

1

W okolicach 700-800 zł masz LG K10 2017 , szczerze polecam .

2

The force unleashed 1 i 2 lub battlefronty .

22

Nie wierzę .

0

Zawodnik sobie wybiera np. Alexis Sanchez miał u nas poprostu Alexis .

0

Z tej czwórki i tak sprzedałbym Deulofeu i Denisa .

0

Narazie tak .

0

http://m.thepiratebay.org/torrent/18862530/Contratiempo+-+Hardcoded+Eng+Subs+-+Sno spróbuj to . Jak masz błąd to może nie masz miejsca tam gdzie pobierasz .

0

Bardzo dobry film . Polecam ściągnąć sobie apke utorrent i znaleźć film na thepiratebay.org i po prostu sobie ściągnąć .

2

Contratiempo ? Strasznie nudny .

3

Na ławce Cillessen , Mina , Verma , Digne , Semedo/Roberto , Gomes , Coutinho , Paco i Paulinho .
Sprzedałbym Arde , Denisa , Rafinhę i Deulofeu .
Ja osobiście zostawiłbym Vidala i w obwodzie jest Alena i Arnaiz .

1

O Ty Hefajstosie xd

0

Masz konto na rm.pl czy zgapiłeś ? :D

1

Deulofeu dostaje jasny sygnał że może sobie szukać klubu , bo reszta jest kontuzjowana a Arda nie znajduje się w planach Valverde .

0

Ale jakby nie było to brał udział w grze kombinacyjnej i to on dogrywał do Messiego przy dwóch pierwszych bramkach , który rozprowadzał później piłki do Alby i kończyły się bramkami .

4

Podoba mi się to losowanie .

0

Co to za Jaś Fasola losował drugą kulkę ?

0

A po co PSG ma chcieć Ronaldo ? To Neymar za kilka lat będzie numerem jeden .

11

Jesli tyle masz do napisania po pierwszej połowie to masz jakiś piękny kompleks .

1

Tak i gęba mu się cieszy .

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Nie denerwuj mas nawet :D nie mogłaś sobie na jutro przełożyć w takim razie ?

1

Meczosy.pl i aliez .

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?