ShawnC
Dołączył/a: listopad 2011
12 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Vidal przynajmniej nadaję się na dobrą zmianę na ostatnie 20-15 minut i kończy mecze z asystą czy bramką . Deulo znowu bardzo średnio .
0
Dembele średnio ale fajerwerków nie oczekuję , w dodatku przeciwko rywalowi , który broni się całą jedenastką na swojej połowie .
0
Tak ale warto wspomnieć że długo też był kontuzjowany .
0
Rakitić za Paulinho i baja .
1
Meczosy.pl i aliez .
19
Dobrze że Dembele od pierwszej minuty . Jest to poniekąd potwierdzenie że z jego zdrowiem już wszystko git a przeciwnik idealny na ogranie się i łapanie minut .
0
Ohota na bukmaherke , to jest coś :D
2
Tak samo De Bruyne .
1
Gość jest wysoki i to tyle . Zero zwinności ze względu na wzrost i technika na bardzo niskim poziomie .
Przemawia za nim jedynie wzrost i niska cena .
0
Szansa jest . Ja tam liczę po cichu że wyjdzie w pierwszym ale zamiast niego może wyjść Roberto , który ostatnio wszedł z ławki .
0
No rzeczywiście poniosło Cię z tą bramką dla Levante :D
1
Levante zdobyło punkty na Bernabeu ? ale mi osiągnięcie ;)
3
Ta , u nas Roberto nie ma jak grać w pomocy to gdzie tam chcesz Cebullosa wcisnąć .
0
Walka Liverpoolu o top3 czy mistrzostwo jest jak noworoczne postanowienie z pójściem na siłkę os stycznia u większości osób .
I tak wiemy jak to się skończy .
1
To nie wina Ardy że nikt na niego nie stawia i że Barca dała mu wysoki kontrakt . Arda jak grał za Neymara to grał bardzo dobrze i mógł grać na skrzydle kosztem minut choćby Deulofeu i mogę się założyć że grałby lepiej .
A na miejscu Ardy też bym nie chciał odchodzić jeśli jedyne oferty przychodzą z Turcji .
1
Jutro mam badania okresowe to może w kolejce będę gdzieś koło Coutinho .
15
Vidal po wejściu z ławki ma naprawdę wiele do zaoferowania . Niestety w większości przypadków tutaj po paru słabszych spotkaniach w roku piłkarze idą na listę transferową .
2
O ile Coutinho to genialny transfer to Mina mnie bardzo martwi . Poza wzrostem ten piłkarz nie ma nic do zaoferowania , obym się mylił .
0
A liczyłem na Brożka :/
1
Doszedłem :D.
0
Cieszę się .
1
Nie ale boję się o kontuzje Dembele . Kontuzje mięśniowe mogą się powtarzać , zwłaszcza po takiej przerwie bez gry i nie chcę żeby to zastopowało jego rozwój .
Nie lubię jak ktoś wyolbrzymia to co się piszę , bo jest tu mowa o Dembele a nie o Messim .
3
Tak ja bronie Rakitica . Najczęstszym odbiorcą jego podań jest Messi który odpowiada za rozgrywanie , nie dziwię się że często podaje do najbliższego skoro większość spotkań spędza na pozycji gdzie stoi na wysokości Busquetsa .
Ustaw go na pozycji mediapunty jak grał w Sevilli to zobaczyłbyś co gość potrafi .
Zresztą poza mną bronią go statystyki .
4
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.2.
7
Ja nie . Jak dla mnie Seri byłby kompletnie bezużyteczny i odawałby piłkę do najbliższego jak większość .
0
Każdy się o to boi , bo wiążemy z tym chłopakiem ogromne nadzieje ze względu na jego potencjał .
3
Haha spokojnie , poprostu mnie rozbawiłeś trochę tą wypowiedzią . Kolega pytał kto ,, odrazu!" został gwiazdą a Thiago Silva napewno do nich nie należy .
0
Ale z jego odbiorem , grą na wyprzedzenie czy wślizgiem nie jest najlepiej . Jego najlepszym punktem jest gra głową , reszta szału nie robi niestety ale jest jeszcze młody .
3
Thiago Silva hahahaha jasne . Gość grał w Porto i tam go nie chcieli bo uznali go za leszcza . Radzę poczytać parę informacji na dany temat zanim coś napiszesz .
0
No i po transferze ?