ShawnC
Dołączył/a: listopad 2011
12 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Pamietam że oglądałem ten mecz w telewizji i złapałem się za głowę .
6
Tu nikomu nie zaimponują , bo jak napiszesz że np. Rakitić ma najwięcej asyst i bramek od paru lat z naszych środkowych pomocników to mówią że statystyki nie grają .
Tak więc bramki i asysty się nie liczą a mecze wygrywa się ładnym prowadzeniem piłki i sztuczkami technicznymi :D
1
Ja też uważam że Real wygra , obym się mylił .
0
Bardziej bym to nazwał otarciem łez niż cieszeniem się .
2
Kurde mnie jakoś od El Clasico bardziej jara że za niedługo na boisku zobaczymy znów Dembele .
1
My wpuścimy jedną mininum , na spokojnie .
0
A co ma liczba kluczowych podań do najwięcej udanych ?
0
No to jako lewy obrońca zgadnij czemu ma najwięcej celnych podań .
0
Zmiennik na bardzo wysokim poziomie .
3
Tylko że jak dotąd nie miał do dyspozycji najlepszego piłkarza na świecie .
0
Jak będzie kończył te swoje wypociny to odpowiedz mu tylko : ,, pier*olisz ".
0
Grają pięknie , zespołowo , krótkimi lub długimi podaniamy , dobrze w ataku pozycyjnym i z kontrataku , bronią i strzelają ze stałych fragmentów gry i szybko wymieniają się piłką . Naprawdę fajnie ogląda się ekipę Guardioli .
W dodatku mają piłkarzy których lubię jak Yaya , Silva , Aguero czy kozacki ostatnim czasie De Bruyne.
Jest to odpowiedź do @RedKorsak .
0
Teraz Paco Jemez zosyanie zwolniony z Las Palmas a Samper niech pójdzie zanim gdzieś do drugiej Ligi .
0
Paco Jemez + Lemos w obronie = spadek .
1
Kadra pierwszego zespołu jest na tyle szeroka że Alena jest zbędny .
0
Skoro jest za dużo transferów do Barcy B to znaczy że młodsi nie prezentują odpowiedniego poziomu by ich ściągnąć do drugiego zespołu . To samo jest z drugim zespołem i ich włączaniem do pierwszej ekipy , na tą chwilę może jedynie Alena bądź Arnaiz zasługują na minuty ale jedynie w Pucharze Króla .
4
Zubeldia strzela bramkę dla Sociedad w minucie w której wszedł na boisko . Prowadzą z Sevillą 2:1 .
0
Decapitated - Spheres of madness
0
Aż 3.5 ? to napewno jakiś błąd .
0
Jak nie prezentuje się na miarę oczekiwań to tak jest.
0
Zagra na 100% ale podobno dostał niezłego kopa w finale KMŚ .
0
Mam nadzieję że to będzie coś w klasycznym starodawnym stylu , bez odpowiedzi na komentarze , shoutboxa jak La rambla czy możliwości polecania czyjegoś komentarza ale taka strona chyba nie istnieje .
A nie czekaj ... :D
1
Paulinho ma rację , nawet te mecze z zespołami z poza top3 są bardzo ważne .
3
Wolę żeby w drugiej połowie wszedł Vidal szybki , cały czas aktywny w pressingu , który jak ma trochę miejsca to potrafi posłać genialną piłkę.
0
Miał dużo lepsze sytuacje do strzelenia plus ostatni karny , więc nie tylko pech mu przeszkadza .
4
Messi w wieku 19 lat miał trochę pechowy okres . Z tego co pamiętam to były ze trzy kontuzje w tym złamannie którejś kości stopy .
18
Tylko w ataku . W obronie Digne jest równie dobry .
0
Dopóki nie zobaczę oficjalki to nie uwierzę w ten transfer .
0
Ja tam nigdy się nie bałem jak Bravo miał piłkę przy nodze , bardzo dobry bramkarz .
17
Pięknie sędzia zrobił City , nie dość ze dołączył 8 minut dodatkowego czasy gry to jeszcze karny z kapelusza . A Pep już sobie młodych wstawił zamiast np. Sane .