1

Pamietam że oglądałem ten mecz w telewizji i złapałem się za głowę .

6

Tu nikomu nie zaimponują , bo jak napiszesz że np. Rakitić ma najwięcej asyst i bramek od paru lat z naszych środkowych pomocników to mówią że statystyki nie grają .

Tak więc bramki i asysty się nie liczą a mecze wygrywa się ładnym prowadzeniem piłki i sztuczkami technicznymi :D

1

Ja też uważam że Real wygra , obym się mylił .

0

Bardziej bym to nazwał otarciem łez niż cieszeniem się .

2

Kurde mnie jakoś od El Clasico bardziej jara że za niedługo na boisku zobaczymy znów Dembele .

1

My wpuścimy jedną mininum , na spokojnie .

0

A co ma liczba kluczowych podań do najwięcej udanych ?

0

No to jako lewy obrońca zgadnij czemu ma najwięcej celnych podań .

0

Zmiennik na bardzo wysokim poziomie .

3

Tylko że jak dotąd nie miał do dyspozycji najlepszego piłkarza na świecie .

0

Jak będzie kończył te swoje wypociny to odpowiedz mu tylko : ,, pier*olisz ".

0

Grają pięknie , zespołowo , krótkimi lub długimi podaniamy , dobrze w ataku pozycyjnym i z kontrataku , bronią i strzelają ze stałych fragmentów gry i szybko wymieniają się piłką . Naprawdę fajnie ogląda się ekipę Guardioli .

W dodatku mają piłkarzy których lubię jak Yaya , Silva , Aguero czy kozacki ostatnim czasie De Bruyne.

Jest to odpowiedź do @RedKorsak .

0

Teraz Paco Jemez zosyanie zwolniony z Las Palmas a Samper niech pójdzie zanim gdzieś do drugiej Ligi .

0

Paco Jemez + Lemos w obronie = spadek .

1

Kadra pierwszego zespołu jest na tyle szeroka że Alena jest zbędny .

0

Skoro jest za dużo transferów do Barcy B to znaczy że młodsi nie prezentują odpowiedniego poziomu by ich ściągnąć do drugiego zespołu . To samo jest z drugim zespołem i ich włączaniem do pierwszej ekipy , na tą chwilę może jedynie Alena bądź Arnaiz zasługują na minuty ale jedynie w Pucharze Króla .

4

Zubeldia strzela bramkę dla Sociedad w minucie w której wszedł na boisko . Prowadzą z Sevillą 2:1 .

0

Decapitated - Spheres of madness

0

Aż 3.5 ? to napewno jakiś błąd .

0

Jak nie prezentuje się na miarę oczekiwań to tak jest.

0

Zagra na 100% ale podobno dostał niezłego kopa w finale KMŚ .

0

Mam nadzieję że to będzie coś w klasycznym starodawnym stylu , bez odpowiedzi na komentarze , shoutboxa jak La rambla czy możliwości polecania czyjegoś komentarza ale taka strona chyba nie istnieje .


A nie czekaj ... :D

1

Paulinho ma rację , nawet te mecze z zespołami z poza top3 są bardzo ważne .

3

Wolę żeby w drugiej połowie wszedł Vidal szybki , cały czas aktywny w pressingu , który jak ma trochę miejsca to potrafi posłać genialną piłkę.

0

Miał dużo lepsze sytuacje do strzelenia plus ostatni karny , więc nie tylko pech mu przeszkadza .

4

Messi w wieku 19 lat miał trochę pechowy okres . Z tego co pamiętam to były ze trzy kontuzje w tym złamannie którejś kości stopy .

18

Tylko w ataku . W obronie Digne jest równie dobry .

0

Dopóki nie zobaczę oficjalki to nie uwierzę w ten transfer .

0

Ja tam nigdy się nie bałem jak Bravo miał piłkę przy nodze , bardzo dobry bramkarz .

17

Pięknie sędzia zrobił City , nie dość ze dołączył 8 minut dodatkowego czasy gry to jeszcze karny z kapelusza . A Pep już sobie młodych wstawił zamiast np. Sane .

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?