3

Dembele , Suarez , Messi i za nimi Coutinho . To jest chyba zbyt piękne żeby mogło być prawdziwe .

0

Niestety nie bo Liverpool miał kasę na te transfery już w letnim okienku transferowym .

1

Jak dla mnie Denis jest stracony i gdy pojawi się oferta za niego to zostanie sprzedany . Jest tym samym piłkarzem jakiego ściągnęliśmy z Villareal , kompletne zero progresu .
A co do Rafinhi to w sumie uważam to samo . Męczą go kontuzję , w dodatku miejsce na prawym skrzydle będzie zrezerwowane dla Dembele a po nim nawet to już wolę Paco .

0

Aleix tak , chłopak poświęcił pół roku bez gry żeby do nas trafić , potem LE na niego nie stawial a kiedy już zaczął to prezentował się genialnie i na koniec kontuzja . Cieszę się że Valverde woli stawiać na niego niż Deulofeu i mam nadzieję że jak wróci Dembele to będzie on drugim wyborem z ławki zaraz za Paco Alcacerem .

0

Zawsze może dostać nr 14 po Mascherano .

0

Pomocników którzy nie strzelają i nie asystują już mamy , po co następny ?
Gabriel Jesus kolejnym Douglasem ? To chyba nie widziałeś go w akcji przed transferem .

4

Niewiem co oni tam ćpali że Bartra w 11 sezonu , niezła beka .

0

To że daliśmy za Paulinho 40 mln to jest argument żeby za Arthura płacić 50 mln ? Aha . Czyli jak przepłaciliśmy za Paulinho to walić wszystko , szastajmy kasą na prawo i lewo .

0

50 milionów to kupa kasy . Wolałbym żeby Barca ściągnęła za to jakiegos młodzika niech będzie z ligi portugalskiej lub francuskiej , który obiecująco gra już w Europie a nie takiego , który w tym wieku dopiero zacznie się oswajać na poziomie europejskim .
Tak jak kolega wyżej też napisał , jego statystyki w lidze brazylijskiej to śmiech a to że zrobił parę kółeczek ala Xavi to mnie najmniej interesuje .

Barca powinna postawić wszystko na Coutinho i stoperów i tyle nam potrzeba bo młodych piłkarzy do środka pola już mamy .

0

Polecam, dobry film .

0

50 mln nie warto .

12

Nie mogę się doczekać żeby zobaczyć Dembele . Mam wrażenie jakby został kupiony dopiero teraz w zimowym okienku .

2

Jak myślisz ? Z naszego stylu i oddawania każdej piłki Mesiemu o Suarezowi .
A szkoda bo gość ma najlepsze strzały z dystansu w naszej drużynie .

0

No w tym masz rację . Nie polubiłbym teraz np. ManU tylko dlatego że Pep ich prowadzi .

0

Jestem zwolennikiem tego transferu ale uważam że u nas nie będzie tak czarował . Jego gra może wyglądać dużo inaczej kiedy praktycznie co kolejkę będzie grał z zespołem w którym cała jedenastka jest ustawiona na max 30tym metrze .
Nie będzie takich dziur między formacjami jak w Anglii . Ale tak czy tak Coutinho napewno nam się przyda .

1

Oczywiście że wygórowana , żaden piłkarz na świecie nie jest wart takiej kasy .

0

Na Guardiole i na piłkarzy których zapewne większość tutaj lubiała już od wcześniejszych czasów jak Yaya Toure , Aguero , David Silva czy Sterling .
Mówisz klub szejków a ManU czy Chelsea to nie wydają kasy ? Różnica jest taka że Pep potrafił zbudować kozacki zespół i pięknie to funkcjonuje .

2

60 mln za tego leszcza ? No bez jaj .

3

Od 1 stycznia.

0

Barcelona.

0

Nie muszą , Liverpool miał na transfery spokojnie 150 milionów.

1

Dla mnie to mógłby jeszcze Paco dostać powołanie bo dobrze się prezentuje .

0

Nawet Arda dałby więcej niż Deulofeu .

5

Nie przyćmiła bo Vidal jak gra to praktycznie zawsze kończy mecz z bramką i asystą , do tego wnosi dużo w ataku .

3

We wszystkim , jest szybszy , potrafi zagrać genialną piłkę prostopadłą czy wrzutkę na centymetry .

0

Żadni z nich kluczowi zawodnicy . Każdego mogli spokojnie zastąpić zresztą Mata sprzedany bo nie pasował do stylu gry . Cech już bronił gorzej niż Courtouis czy jak to się piszę . No i David Luiz serio ?

2

Na stronie której wersja ostatnio była aktualizowana w tym samym czasie , w którym spisywano Stary Testament po hebrajsku na kamienne tabliczki .
Ta strona potocznie mówiąc nazywana jest tutaj ,, notatnik ".

0

W United poza De Geą to może Pogba i Rashford są piłkarzami o których powinni się martwić w kwestii kontraktów . Każdego innego piłkarza można spokojnie zastąpić .

0

Dużo się mówi ale nie wierzę żeby Ivan został sprzedany w ciągu najbliższych dwóch lat .
W dodatku wraz z powrotem Dembele myślę że zastąpi Paulinho i wracamy do 4:3:3 .

1

Wiesz , wiadomo że nie obudzę się za dwa tygodnie bo umrę wcześniej z powodu braku tlenu czy głodu ale sama myśl o tym trochę przeraża .

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?