1

Już go z nami nie ma . Jutro ma mecz w Chinach .

2

Masz nosa :D.

0

Trudno żeby powoływał jak ma tak szeroki pierwszy skład .

0

Klauzula 100 mln jest od stycznia dopiero .

0

Tak jasne , napewno Neymar poinformował Barcę że zapłaci swą klauzulę nie rozmawiając wcześniej z PSG , które dało mu hajs na tę klauzulę .

4

Milan też nakupywał wielu średniaków , zamiast 2-3 zawodników klasy światowej i zobacz gdzie są .

4

A jak mamy się z nim nie kontaktować , skoro znamy już jego klauzulę i nie musimy o niczym praktycznie rozmawiać z Atletico ?

5

Zapłoną :D.

1

Gra dużo ale popełnia też juniorskie błędy , szczególnie jeśli chodzi o linię spalonego . Mam nadzieję że jego agresywny styl gry i dobra gra w powietrzu przetrwa sprawdzian na Santiago Bernaleo .

0

To ja już wolę Sergiego na obronie i Vidala na skrzydle .

1

O Ronaldinho też się tak mówiło . Poprostu Barca będzie musiała sięgnąć głęboko do portfela i ściągnąć paru światowej klasy piłkarzy , mógł być Neymar ale się sprzedał .

9

Link do podwójnej siateczki jaką dostał piłkarz Deportivo w ostatnim meczu ;)
https://m.memedeportes.com/futbol/lo-que-messi-y-alba-le-hicieron-a-carles-gil-en-5-segundos-deberia-ser-carcel

1

A ile ma brać Arda który był już przed 30stką ? Tyle co Iniesta w wieku 23 lat ? :D

3

Co jak co ale ostatnio wpakował nam ładnego gola , balansem ciała robiąc Umtitiego jak juniora .

2

Z Realem napewno nie zagra . Dopiero w styczniu zacznie łapać minuty .

0

Te jego bramki z Atletico , Valencią czy Realem .

0

No niewiem, Vidal ostatnio sypie takimi prostopoadłymi piłkami i znajduje sie pod polem karnym że szczerze wątpię . Od Denisa i Deulo napewno lepszy .

0

Git ale szkoda że już w zimę nie uda się go sprzedać .

0

Jak znasz swój rozmiar to może Allegro.

33

Słabe.

2

Ja mam obawę , szczególnie jeśli chodzi o naszą defensywę .

0

Będzie cholernue ciężko , też mnie remis zadowoli .

21

Trollujesz rozumiem .

71

Tłukliśmy w te słupki i poprzeczki no ale w sumie są białe :D

4

Podoba mi się Roberto z Vidalem na jednym skrzydle , moglibyśmy tak zagrać z Realem .

5

No nie bo kontuzjowany został Paco.

3

Gdyby trójka Messi , Suarez , Paulinho nie szukali sie cały czas nawzajem już po wyniku 4:0 to mogło by się skonczyc z 7:0 .

1

Dobry mecz całego zespołu co tu dużo mówić .

0

To wiem , chodzi mi o konkrety .

6

Wie ktoś co z Paco ?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?