ShawnC
Dołączył/a: listopad 2011
12 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Już go z nami nie ma . Jutro ma mecz w Chinach .
2
Masz nosa :D.
0
Trudno żeby powoływał jak ma tak szeroki pierwszy skład .
0
Klauzula 100 mln jest od stycznia dopiero .
0
Tak jasne , napewno Neymar poinformował Barcę że zapłaci swą klauzulę nie rozmawiając wcześniej z PSG , które dało mu hajs na tę klauzulę .
4
Milan też nakupywał wielu średniaków , zamiast 2-3 zawodników klasy światowej i zobacz gdzie są .
4
A jak mamy się z nim nie kontaktować , skoro znamy już jego klauzulę i nie musimy o niczym praktycznie rozmawiać z Atletico ?
5
Zapłoną :D.
1
Gra dużo ale popełnia też juniorskie błędy , szczególnie jeśli chodzi o linię spalonego . Mam nadzieję że jego agresywny styl gry i dobra gra w powietrzu przetrwa sprawdzian na Santiago Bernaleo .
0
To ja już wolę Sergiego na obronie i Vidala na skrzydle .
1
O Ronaldinho też się tak mówiło . Poprostu Barca będzie musiała sięgnąć głęboko do portfela i ściągnąć paru światowej klasy piłkarzy , mógł być Neymar ale się sprzedał .
9
Link do podwójnej siateczki jaką dostał piłkarz Deportivo w ostatnim meczu ;)
https://m.memedeportes.com/futbol/lo-que-messi-y-alba-le-hicieron-a-carles-gil-en-5-segundos-deberia-ser-carcel
1
A ile ma brać Arda który był już przed 30stką ? Tyle co Iniesta w wieku 23 lat ? :D
3
Co jak co ale ostatnio wpakował nam ładnego gola , balansem ciała robiąc Umtitiego jak juniora .
2
Z Realem napewno nie zagra . Dopiero w styczniu zacznie łapać minuty .
0
Te jego bramki z Atletico , Valencią czy Realem .
0
No niewiem, Vidal ostatnio sypie takimi prostopoadłymi piłkami i znajduje sie pod polem karnym że szczerze wątpię . Od Denisa i Deulo napewno lepszy .
0
Git ale szkoda że już w zimę nie uda się go sprzedać .
0
Jak znasz swój rozmiar to może Allegro.
33
Słabe.
2
Ja mam obawę , szczególnie jeśli chodzi o naszą defensywę .
0
Będzie cholernue ciężko , też mnie remis zadowoli .
21
Trollujesz rozumiem .
71
Tłukliśmy w te słupki i poprzeczki no ale w sumie są białe :D
4
Podoba mi się Roberto z Vidalem na jednym skrzydle , moglibyśmy tak zagrać z Realem .
5
No nie bo kontuzjowany został Paco.
3
Gdyby trójka Messi , Suarez , Paulinho nie szukali sie cały czas nawzajem już po wyniku 4:0 to mogło by się skonczyc z 7:0 .
1
Dobry mecz całego zespołu co tu dużo mówić .
0
To wiem , chodzi mi o konkrety .
6
Wie ktoś co z Paco ?