ShawnC
Dołączył/a: listopad 2011
12 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Ogólnie to Valverde niezbyt trafił z tym 4:4:2 i z doborem czwórki tych pomocników w jednej linii . Wydawałoby się że żaden z nich nie wie za co odpowiada , kto ma bronić , kto atakować , nawet Busquets w pierwszej połowie też zaliczył głupie straty .
1
A może ma żal bo bardziej mu zależało na grze w naszych barwach niż na tych milionach .
3
Honey spokoale bardzo słodki . Ja lubie np. Ballantines brasil troszeczkę cytrusowy .
0
Przecież napisałem o Ballacku , więc chyba Co umknęło . Nie ma powtórki która Ci pokaże że faul Abidala na Anelcw był lub nie , wystarczyło lekkie muśnięcie jego nogi żeby spowodować jego ,, potknięcie " o własne nogi .
0
Thepiratebay.org tam jest wszystko .
1
Rehabilitacja przebiega bardzo dobrze ale sztab nie będzie ryzykował i do gry wróci pewnie gdzieś na początku stycznia .
0
Na korzyść Barcy powienno być czerwo dla Ballacka w pierwszym meczu ( dwa groźne na faule i 2x żółta kartka ) i jego ręka w polu karnym kiedy sam sobie ją nabił piłką .
0
Przekrecił nas z Chelsea i Inter z nami . Chelsea nie odgwizdał 3 ewidentnych karnych . A z Interem z tego co pamiętam to Eto'o strzelił po metrowym spalonym i nam nie uznał prawidłowo zdobytej bramki w rewanżu .
Wiadomo że nie były to umyślne błędy na czyjąś korzyść ale widać , które zespoły powinny awansować gdyby sędzia odgwizdał te ewidentne sytuacje .
0
Nie ciężko bo Alba nie ma wogóle dryblingu . Co innego z Marcelo , który schodzi raz na prawą a raz na lewą nogę .
0
Abidal powieniem zobaczyć pierwsze żółtko na faulu na Drogbie w polu karnym , więc za faul na Anelce i tak by zobaczył drugą żółtą .
0
Oczywiście że oglądałem , chyba nie myślisz że w pierwszym meczu było tyle kontrowersji co w drugim ? Bo dla Chelsea powinny być podyktowane 3 ewidentne karne jak ręka Pique , ręka Eto'o i faul Abidala na Drogbie . Do tego dochodziła sytuacja w której Alves faulował bodajże Maloude w polu karnym i tam też sędzia miał prawo podyktować rzut karny .
0
My mieliśmy słupki , poprzeczki , masę niewykorzystanych sytuacji . Po czerwonej kartce dla Terrego , pechowo kontuzji dostał Pique . I ten niestrzelony karny .
Dla mnie jest jedno wytłumaczenie , to kara za przepchnięcie nas przez sędziów w półfinale w 2009 roku .
5
Polskie , rockowe i może jeszcze liczysz na dobre ? Bez jaj :D
2
Ale błędów też się nie wystrzega a wczoraj dwa razy poważnie zawalił w pierwszej połowie .
0
Wolę 4:3:3 z Vidalem lub Roberto na skrzydle niż 4:4:2 z Paulinho w środku .
0
Musimy zagrać 4:3:3 nie ma innej opcji .
8
Piekielnie trudny rywal ale żeby wygrać trzeba takich pokonać . Dobrze że Dembele będzie już z nami .
0
Nie deklasujemy ale mamy średnią ponad 3 bramki strzelone na mecz .
0
Może być tak że ich współpraca będzie wyglądać wzorowo . I Dembele i Alba to piekielnie szybcy zawodnicy i może być tak że będzie to bardzo dobrze wyglądać .
Szkoda też że Alba nie ma prawej nogi bo nie posiada żadnego dryblingu ani zejścia na drugą nogę .
13
Vidala chcesz sprzedać a Deulo zostawić ? Dla mnie to strzał w kolano .
Zresztą fajnie się mówi do odstrzału a ciekawe kto kupi Arde który ma jeszcze kilkuletni kontrakt i n8e grał przez pół roku i Rafinhe , który nie grał prawie rok przez kontuzję i nie wiadomo co z nim będzie .
W FMie by Ci się może udało .
0
Oczywiście że nie . Pamiętajmy że gramy w 4:4:2 w formacji która wogóle do nas nie pasuje . Valverde też niekoniecznie trafia ze składem bo Rakitić ustawiony na prawym skrzydle wiadomo że nic nie da bo to nue skrzydłowy . W linii 4 pomocników nie odnajduje się również Paulinho i dopiero kiedy przeszliśmy na 4:3:3 a na boisku pojawił się Paco z Vidalem gra się drastycznie zmieniła .
Moim zdaniem gralibysmy efektowniej w 4:3:3 z Vidalem na skrzydle niż z czwórką pomocników i w jednej linii z Rakiticem i Paulinho bo wtedy dołączając jeszcze Busiego to żaden niewie który ma atakować a który bronić . W dodatku widać było brak porozumienia między nimi w pressingu .
Z Villareal trzeba grać na posiadanie piłki a Paulinho do tej koncepcji nie pasował i myślę że tutaj był główny błąd że oglądaliśmy w srodku Paulinho a nie Vidala na skrzydle .
0
Mnie śmieszy najbardziej to że przed meczem ktoś napisał że chce widzieć Denisa w pierwszym składzie . Dostał wiele poleceń więc ludzie się z nim zgadzali ale po 60 minutach gry jednak jest za słaby na Barce i trzeba go sprzedać :D
0
Ale nie ma tyle co Rakitic , który skrzydłowym nie jest.
0
Rzeczywiście przeciętna bo myślisz że dużo lepsi zawodnicy przyjdą grać po tyle minut co Digne , Gomes , Paco czy Denis .
Wszyscy mówią że przyjdzie Coutinho a jestem ciekaw gdzie on bedzie grał . Iniesta jest kapitanem więc jak będzie zdrowy to będzie chciał grać w każdym meczu . Obok Iniesty nie zagra bo to nie jego pozycja a na skrzydłach jest Messi i Dembele .
0
Ale poza Deulofeu nikt tak naprawdę nie dostał prawdziwej szansy zaprezentować się na skrzydle . Denis i Vidal grają albo z Murcią albo ogony i nie wszystkie ich spotkania były słabe ale Valverde odpuscił odrazu 4:3:3 . Kadra jest niespójna bo zawsze wychodzi inny skład ze względu na to że mamy zbyt wielu zawodników w pierwszym zespole .
0
To jak śmiechłeś to życzę powodzenia bo dzięki grze na tej pozycji wykręcił najlepsze liczby , dzięki czemu trafił do nas .
Rakitic w La Lidze i LM w naszych barwach asystuje lub strzela raz na 243 minuty .
0
A jak sztab miał przekonać Thiago do pozostania obok Xaviego , Iniesty i Fabregasa i zapewnić mu minuty ? .
Mogliśmy mieć nawet dalej Fabregasa czy Alexisa ale piłkarze się wypinają na Barce i nie chcą tak chętnie przychodzić , wiedząc że i tak częściej będziesz grzał ławę mogąc grać więcej w innym klubie . Asensio mógłby się wypiąć tak jak Cebullos i wybrać inny kierunek . Myślisz że jest zadowolony z takiej sytuacji jak teraz ? Gdzie nie gra prawie nic ?
Neymar też tak bardzo kochał Barcę że i marzył o grze z Messim że po paru sezonach odszedł , Fabregas to samo .
A nasz skład nie jest wcale taki zły . Trzeba też pamiętać że większość z ławki to cały czas młodsi zawodnicy . Jedyne wyjątki to Paulinho , Masche , Vermaelen , Arda i Vidal .
W La Liga mamy jeden z najlepszych startów a nie gra nasz najdroższy kupiony zawodnik w którym jest ogromny potencjał .
0
Tylko że po Messim i Suarezie to ma najwięcej bramek i asyst . A no tak , bramki i asysty się nie liczą tylko ładne prowadzenie piłki i szybkość biegu .
3
Mówisz że wszystko to zasługa trenera że osiąga takie wyniki ze słabą kadrą ?
- kto nie dał odejść Vermaelenowi w lecie mimo że chciał odejść ? Trener i sztab .
- kto ściągnął Paulinho i był za jego przyjściem ? Trener i sztab .
- kto chciał Semedo i sadza go na ławie w połowie spotkań ? Trener .
- kto wystawia środkowego pomocnika na prawej obronie ? Trener .
- kto wystawia Paco na skrzydle ? Trener .
- kto ustawia Rakitica jako bardziej defensywnego pomocnika mimo że to mediapunta ? Trener .
- kto wystawiał Vidala na obronie mimo że to skrzydłowy ? Trener .
- kto wystawia Denisa na skrzydle mimo że sam otwarcie mówi że chce grać na pozycji Iniesty.? Trener .
- kto przechodzi do 4:4:2 czyli do systemu którym nigdy nie graliśmy ? Trener .
- kto trzyma Luisa Suareza na boisku mimo że Paco jest w lepszej formie ? Trener .
I żeby nie było nie hejtuje Valverde ale ciśnięcie o wszystko Rakitica , Denisa czy Deulofeu to dla mnie żart . Wszyscy cisną naszą pomoc ale my do sytuacji dochodzimy w każdym meczu i wiele razy a gdy przyjdzie słaba skutecznosc to wszyscy obwiniają pomocników . A prawda jest taka że przyjdzie Coutinho i będzie grał jak nasi pomocnicy teraz , bo tak samo będzie oddawał mu każdą piłkę żeby to Messi rozgrywał .
0
Różnica jest taka że Denis grał na swojej pozycji a Rakitić nie bo prawoskrzydłowym to on nie jest .
Jak zmieniliśmy ustawienie na 4:3:3 to Rakitic wyglądał dużo lepiej .