1

Ogólnie to Valverde niezbyt trafił z tym 4:4:2 i z doborem czwórki tych pomocników w jednej linii . Wydawałoby się że żaden z nich nie wie za co odpowiada , kto ma bronić , kto atakować , nawet Busquets w pierwszej połowie też zaliczył głupie straty .

1

A może ma żal bo bardziej mu zależało na grze w naszych barwach niż na tych milionach .

3

Honey spokoale bardzo słodki . Ja lubie np. Ballantines brasil troszeczkę cytrusowy .

0

Przecież napisałem o Ballacku , więc chyba Co umknęło . Nie ma powtórki która Ci pokaże że faul Abidala na Anelcw był lub nie , wystarczyło lekkie muśnięcie jego nogi żeby spowodować jego ,, potknięcie " o własne nogi .

0

Thepiratebay.org tam jest wszystko .

1

Rehabilitacja przebiega bardzo dobrze ale sztab nie będzie ryzykował i do gry wróci pewnie gdzieś na początku stycznia .

0

proszę , jeśli według Ciebie na Drogbie nie był faulowany przez Abidala a Pique i Eto'o mieli normalnie ułożone ręce nie powiększając powierzchni ciała to pozdro .
Na korzyść Barcy powienno być czerwo dla Ballacka w pierwszym meczu ( dwa groźne na faule i 2x żółta kartka ) i jego ręka w polu karnym kiedy sam sobie ją nabił piłką .

0

Przekrecił nas z Chelsea i Inter z nami . Chelsea nie odgwizdał 3 ewidentnych karnych . A z Interem z tego co pamiętam to Eto'o strzelił po metrowym spalonym i nam nie uznał prawidłowo zdobytej bramki w rewanżu .
Wiadomo że nie były to umyślne błędy na czyjąś korzyść ale widać , które zespoły powinny awansować gdyby sędzia odgwizdał te ewidentne sytuacje .

0

Nie ciężko bo Alba nie ma wogóle dryblingu . Co innego z Marcelo , który schodzi raz na prawą a raz na lewą nogę .

0

Abidal powieniem zobaczyć pierwsze żółtko na faulu na Drogbie w polu karnym , więc za faul na Anelce i tak by zobaczył drugą żółtą .

0

Oczywiście że oglądałem , chyba nie myślisz że w pierwszym meczu było tyle kontrowersji co w drugim ? Bo dla Chelsea powinny być podyktowane 3 ewidentne karne jak ręka Pique , ręka Eto'o i faul Abidala na Drogbie . Do tego dochodziła sytuacja w której Alves faulował bodajże Maloude w polu karnym i tam też sędzia miał prawo podyktować rzut karny .

0

My mieliśmy słupki , poprzeczki , masę niewykorzystanych sytuacji . Po czerwonej kartce dla Terrego , pechowo kontuzji dostał Pique . I ten niestrzelony karny .
Dla mnie jest jedno wytłumaczenie , to kara za przepchnięcie nas przez sędziów w półfinale w 2009 roku .

5

Polskie , rockowe i może jeszcze liczysz na dobre ? Bez jaj :D

2

Ale błędów też się nie wystrzega a wczoraj dwa razy poważnie zawalił w pierwszej połowie .

0

Wolę 4:3:3 z Vidalem lub Roberto na skrzydle niż 4:4:2 z Paulinho w środku .

0

Musimy zagrać 4:3:3 nie ma innej opcji .

8

Piekielnie trudny rywal ale żeby wygrać trzeba takich pokonać . Dobrze że Dembele będzie już z nami .

0

Nie deklasujemy ale mamy średnią ponad 3 bramki strzelone na mecz .

0

Może być tak że ich współpraca będzie wyglądać wzorowo . I Dembele i Alba to piekielnie szybcy zawodnicy i może być tak że będzie to bardzo dobrze wyglądać .
Szkoda też że Alba nie ma prawej nogi bo nie posiada żadnego dryblingu ani zejścia na drugą nogę .

13

Vidala chcesz sprzedać a Deulo zostawić ? Dla mnie to strzał w kolano .
Zresztą fajnie się mówi do odstrzału a ciekawe kto kupi Arde który ma jeszcze kilkuletni kontrakt i n8e grał przez pół roku i Rafinhe , który nie grał prawie rok przez kontuzję i nie wiadomo co z nim będzie .
W FMie by Ci się może udało .

0

Oczywiście że nie . Pamiętajmy że gramy w 4:4:2 w formacji która wogóle do nas nie pasuje . Valverde też niekoniecznie trafia ze składem bo Rakitić ustawiony na prawym skrzydle wiadomo że nic nie da bo to nue skrzydłowy . W linii 4 pomocników nie odnajduje się również Paulinho i dopiero kiedy przeszliśmy na 4:3:3 a na boisku pojawił się Paco z Vidalem gra się drastycznie zmieniła .
Moim zdaniem gralibysmy efektowniej w 4:3:3 z Vidalem na skrzydle niż z czwórką pomocników i w jednej linii z Rakiticem i Paulinho bo wtedy dołączając jeszcze Busiego to żaden niewie który ma atakować a który bronić . W dodatku widać było brak porozumienia między nimi w pressingu .
Z Villareal trzeba grać na posiadanie piłki a Paulinho do tej koncepcji nie pasował i myślę że tutaj był główny błąd że oglądaliśmy w srodku Paulinho a nie Vidala na skrzydle .

0

Mnie śmieszy najbardziej to że przed meczem ktoś napisał że chce widzieć Denisa w pierwszym składzie . Dostał wiele poleceń więc ludzie się z nim zgadzali ale po 60 minutach gry jednak jest za słaby na Barce i trzeba go sprzedać :D

0

Ale nie ma tyle co Rakitic , który skrzydłowym nie jest.

0

Rzeczywiście przeciętna bo myślisz że dużo lepsi zawodnicy przyjdą grać po tyle minut co Digne , Gomes , Paco czy Denis .
Wszyscy mówią że przyjdzie Coutinho a jestem ciekaw gdzie on bedzie grał . Iniesta jest kapitanem więc jak będzie zdrowy to będzie chciał grać w każdym meczu . Obok Iniesty nie zagra bo to nie jego pozycja a na skrzydłach jest Messi i Dembele .

0

Ale poza Deulofeu nikt tak naprawdę nie dostał prawdziwej szansy zaprezentować się na skrzydle . Denis i Vidal grają albo z Murcią albo ogony i nie wszystkie ich spotkania były słabe ale Valverde odpuscił odrazu 4:3:3 . Kadra jest niespójna bo zawsze wychodzi inny skład ze względu na to że mamy zbyt wielu zawodników w pierwszym zespole .

0

To jak śmiechłeś to życzę powodzenia bo dzięki grze na tej pozycji wykręcił najlepsze liczby , dzięki czemu trafił do nas .
Rakitic w La Lidze i LM w naszych barwach asystuje lub strzela raz na 243 minuty .

0

A jak sztab miał przekonać Thiago do pozostania obok Xaviego , Iniesty i Fabregasa i zapewnić mu minuty ? .
Mogliśmy mieć nawet dalej Fabregasa czy Alexisa ale piłkarze się wypinają na Barce i nie chcą tak chętnie przychodzić , wiedząc że i tak częściej będziesz grzał ławę mogąc grać więcej w innym klubie . Asensio mógłby się wypiąć tak jak Cebullos i wybrać inny kierunek . Myślisz że jest zadowolony z takiej sytuacji jak teraz ? Gdzie nie gra prawie nic ?
Neymar też tak bardzo kochał Barcę że i marzył o grze z Messim że po paru sezonach odszedł , Fabregas to samo .

A nasz skład nie jest wcale taki zły . Trzeba też pamiętać że większość z ławki to cały czas młodsi zawodnicy . Jedyne wyjątki to Paulinho , Masche , Vermaelen , Arda i Vidal .
W La Liga mamy jeden z najlepszych startów a nie gra nasz najdroższy kupiony zawodnik w którym jest ogromny potencjał .

0

Tylko że po Messim i Suarezie to ma najwięcej bramek i asyst . A no tak , bramki i asysty się nie liczą tylko ładne prowadzenie piłki i szybkość biegu .

3


Mówisz że wszystko to zasługa trenera że osiąga takie wyniki ze słabą kadrą ?
- kto nie dał odejść Vermaelenowi w lecie mimo że chciał odejść ? Trener i sztab .
- kto ściągnął Paulinho i był za jego przyjściem ? Trener i sztab .
- kto chciał Semedo i sadza go na ławie w połowie spotkań ? Trener .
- kto wystawia środkowego pomocnika na prawej obronie ? Trener .
- kto wystawia Paco na skrzydle ? Trener .
- kto ustawia Rakitica jako bardziej defensywnego pomocnika mimo że to mediapunta ? Trener .
- kto wystawiał Vidala na obronie mimo że to skrzydłowy ? Trener .
- kto wystawia Denisa na skrzydle mimo że sam otwarcie mówi że chce grać na pozycji Iniesty.? Trener .
- kto przechodzi do 4:4:2 czyli do systemu którym nigdy nie graliśmy ? Trener .
- kto trzyma Luisa Suareza na boisku mimo że Paco jest w lepszej formie ? Trener .

I żeby nie było nie hejtuje Valverde ale ciśnięcie o wszystko Rakitica , Denisa czy Deulofeu to dla mnie żart . Wszyscy cisną naszą pomoc ale my do sytuacji dochodzimy w każdym meczu i wiele razy a gdy przyjdzie słaba skutecznosc to wszyscy obwiniają pomocników . A prawda jest taka że przyjdzie Coutinho i będzie grał jak nasi pomocnicy teraz , bo tak samo będzie oddawał mu każdą piłkę żeby to Messi rozgrywał .

0

Różnica jest taka że Denis grał na swojej pozycji a Rakitić nie bo prawoskrzydłowym to on nie jest .
Jak zmieniliśmy ustawienie na 4:3:3 to Rakitic wyglądał dużo lepiej .

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?