13

Na plus Rakitić profesura i man of the match , podobał mi się Vermaelen , Paco , Vidal , Digne i Cillessen . Denis plusik za asysty chociaż miał głupie straty po niecelnych krótkich podaniach .

Andre Gomes parę odbiorów , walki ale z przodu zbyt mało konkretów .
Co do Gomesa tak mi się wydawał a tu proszę 4 kluczowe podania .

0

Hahaha to mnie rozbawiłeś teraz :D

0

Chyba City .

1

Valencia pewniaczek HEHEHE

0

Tylko szkoda Umtitiego.

0

No i pięknie , utrzymanie 8 punktowej przewagi nad Realem i nadrobienie punktu przewagi do pięciu nad Valencią ;)

0

Dostał druga żółtą i w efekcie czerwoną .

1

Nie obrażę się jeśli Getafe utrzyma taki wynik .

0

Na 0 z tyłu ? Ty to jest optymista . Ja myślę że przy takiej dyspozycji obrony to jedną bramkę stracimy minimum .

0

Jeśli go ominą kontuzje to jestem spokojny bo Vermaelen potrafi prezentować wysoki poziom , w dodatku przydaje się przy stałych fragmentach .

0

Niewiem czy mamy tu klera .

3

Albo nie miał nosa wystawiając Umtitego w meczu z Celtą , który był żółtą kartkę od zawieszenia przed ważnym wyjazdowym meczem z Villareal gdzie Sam doznał kontuzji .

2

Jak dla mnie to Real jest tak czy tak faworytem El Clasico .

0

My się musimy martwić żeby Verma dał radę chociaz do powrotu Mascherano , choć jak gra to prezentuje się dobrze .

0

A Rakitić słaby i się nie nadaje ale po Messim , Neymarze i Suarezie to on od poczatku kariery u nas notuje najlepsze liczby jeśli chodzi o bramki i asysty , licząc tylko LL i LM 25 bramek i 20 asyst .

0

Nie pamiętam żeby.nas okradli z Atletico . W dodatku Gomes nlzagrał tylko 210 minut a Denis 400 .

5

Przecież my teraz jesteśmy już w dołku i możemy dopiero odpalić :D

1

Bo Arda to raczej lewoskrzydłowy , nn potrafił zdobyć hattricka w La Liga i Lidze Mistrzów q maszych barwach . Żaden z naszych obecnych skrzydłowych nie jest w stanie tego zrobić .

0

U nas się zapowiadają niezłe 2 miechy bez Umtitiego .

25

Akurat teraz nie dostaje minut kiedy gramy w 4:4:2 czyli ustawieniu Atletico gdzie Turan grał najlepiej , w dodatku na skrzydle bardzo dobrze mu szło i nawet teraz dałby więcej niż Deulofeu .

42

A skąd wiesz że jest pazerny ? Arda cały czas trenował i może wierzył że Valverde zmieni swoje zdanie i może teraz po 3 miesiącach bez gry rezygnuje z Barcy . Pamiętaj że gość poświęcił pół roku bez gry żeby do nas dołączyć a jak grał to prezentował się dobrze , szczególnie na lewym skrzydle .
Nie oceniaj zawodnika skoro niewiesz tak naprawdę jaka z nim sytuacja .

4

Gdybym jako faworyta miał wybrać kogoś z czwórki Barca , Juve , City , PSG to napewno nas bym nie wskazał , napewno nie na ten moment .

0

Inigo Martinez , który miał klauzulę odejścia 30 mln .

1

Akurat nasza obrona tak się super prezentuje że jeśli ter Stegen będzie miał zjazd formy to niezdziwiłbym się gdybyśmy przegrali oba spotkania z nimi .

0

Nie jest wart 60 milionów .

1

Ale tu nikt nie przypisuje nam zdobycia ligi , poprostu polewamy z Realu .

22

Niesamowicie zapowiada się rywalizacja o trofeo Pichichi pomiędzy Ronaldo a Benzemą , po 14tej kolejce La Liga mają już po dwie bramki .

1

Na ten moment bardziej cieszy mnie słaby Real niż dobra Valencia ;)

0

Co z tego chłopie .

14

Real w następnej kolejce bez Ramosa , Carvajala i Casemiro . Sevilla nie spier*ol tego .

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?