ShawnC
Dołączył/a: listopad 2011
12 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
13
Na plus Rakitić profesura i man of the match , podobał mi się Vermaelen , Paco , Vidal , Digne i Cillessen . Denis plusik za asysty chociaż miał głupie straty po niecelnych krótkich podaniach .
Andre Gomes parę odbiorów , walki ale z przodu zbyt mało konkretów .
Co do Gomesa tak mi się wydawał a tu proszę 4 kluczowe podania .
0
Hahaha to mnie rozbawiłeś teraz :D
0
Chyba City .
1
Valencia pewniaczek HEHEHE
0
Tylko szkoda Umtitiego.
0
No i pięknie , utrzymanie 8 punktowej przewagi nad Realem i nadrobienie punktu przewagi do pięciu nad Valencią ;)
0
Dostał druga żółtą i w efekcie czerwoną .
1
Nie obrażę się jeśli Getafe utrzyma taki wynik .
0
Na 0 z tyłu ? Ty to jest optymista . Ja myślę że przy takiej dyspozycji obrony to jedną bramkę stracimy minimum .
0
Jeśli go ominą kontuzje to jestem spokojny bo Vermaelen potrafi prezentować wysoki poziom , w dodatku przydaje się przy stałych fragmentach .
0
Niewiem czy mamy tu klera .
3
Albo nie miał nosa wystawiając Umtitego w meczu z Celtą , który był żółtą kartkę od zawieszenia przed ważnym wyjazdowym meczem z Villareal gdzie Sam doznał kontuzji .
2
Jak dla mnie to Real jest tak czy tak faworytem El Clasico .
0
My się musimy martwić żeby Verma dał radę chociaz do powrotu Mascherano , choć jak gra to prezentuje się dobrze .
0
A Rakitić słaby i się nie nadaje ale po Messim , Neymarze i Suarezie to on od poczatku kariery u nas notuje najlepsze liczby jeśli chodzi o bramki i asysty , licząc tylko LL i LM 25 bramek i 20 asyst .
0
Nie pamiętam żeby.nas okradli z Atletico . W dodatku Gomes nlzagrał tylko 210 minut a Denis 400 .
5
Przecież my teraz jesteśmy już w dołku i możemy dopiero odpalić :D
1
Bo Arda to raczej lewoskrzydłowy , nn potrafił zdobyć hattricka w La Liga i Lidze Mistrzów q maszych barwach . Żaden z naszych obecnych skrzydłowych nie jest w stanie tego zrobić .
0
U nas się zapowiadają niezłe 2 miechy bez Umtitiego .
25
Akurat teraz nie dostaje minut kiedy gramy w 4:4:2 czyli ustawieniu Atletico gdzie Turan grał najlepiej , w dodatku na skrzydle bardzo dobrze mu szło i nawet teraz dałby więcej niż Deulofeu .
42
A skąd wiesz że jest pazerny ? Arda cały czas trenował i może wierzył że Valverde zmieni swoje zdanie i może teraz po 3 miesiącach bez gry rezygnuje z Barcy . Pamiętaj że gość poświęcił pół roku bez gry żeby do nas dołączyć a jak grał to prezentował się dobrze , szczególnie na lewym skrzydle .
Nie oceniaj zawodnika skoro niewiesz tak naprawdę jaka z nim sytuacja .
4
Gdybym jako faworyta miał wybrać kogoś z czwórki Barca , Juve , City , PSG to napewno nas bym nie wskazał , napewno nie na ten moment .
0
Inigo Martinez , który miał klauzulę odejścia 30 mln .
1
Akurat nasza obrona tak się super prezentuje że jeśli ter Stegen będzie miał zjazd formy to niezdziwiłbym się gdybyśmy przegrali oba spotkania z nimi .
0
Nie jest wart 60 milionów .
1
Ale tu nikt nie przypisuje nam zdobycia ligi , poprostu polewamy z Realu .
22
Niesamowicie zapowiada się rywalizacja o trofeo Pichichi pomiędzy Ronaldo a Benzemą , po 14tej kolejce La Liga mają już po dwie bramki .
1
Na ten moment bardziej cieszy mnie słaby Real niż dobra Valencia ;)
0
Co z tego chłopie .
14
Real w następnej kolejce bez Ramosa , Carvajala i Casemiro . Sevilla nie spier*ol tego .